Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Férjem nem megy dolgozni...

Férjem nem megy dolgozni hiába könyörgöm.Szinte mindig mikor próbálkozom szóba hozni megsértődik .Mindig csak a kifogások és a vitatkozás.Sokat várok el?10 hónapos a fiúnk. Abból a kis gyed-ből élünk.(140E+csp)

Figyelt kérdés
jan. 8. 11:27
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ❯❯
 91/129 anonim ***** válasza:
21%

Vénnek vén vagyok, de nem találom a helyem itt mióta felnőttem...

Gyerekként se nagyon találtam, hogy őszinte legyek, de a szüleim se...

Nem jó magyarnak lenni ez van!

jan. 9. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/129 anonim ***** válasza:
15%

"#89 Akkor minek akarsz pénzt, ha nincs is rá szükséged?"


Elhúzni innen... Családostul...


Felrakni azt a kemény négy öt embert egy repülőre aki számít az életben, meg akinek én is számítok és vissza se nézni.


A meggyőzésükhöz kéne az az "osztalék" kaliberű összeg, Mivel egy fizetés szintű lehet bármi, csak nem meggyőző számukra.

jan. 9. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/129 anonim ***** válasza:
86%
#91 "Nem jó magyarnak lenni ez van!" - hát ez biztos, de ez nem is volt vita tárgya. Hentes meló? :) Na? Kifogások? :) Miért nem mész ki külföldre akkor, ha nem találod itt a helyed? Én sem Budapesten fogok lakást venni.
jan. 9. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/129 anonim ***** válasza:
29%
Éldegéljen itt tovább a korlátozások meg rendeletek és egyéb pajzán társadalmi izgatások közepette a drótos tóth k.a...az...
jan. 9. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/129 anonim ***** válasza:
100%
Áh, értem akkor. A hentes meló sem fizet osztalék kaliberű bért, még külföldön sem. Akkor mi a mesterterv? Nyerni a lottón?
jan. 9. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 96/129 anonim ***** válasza:
80%
#94 Ezzel is egyetértek :) Meglesz a lakás, húzok el innen én is.
jan. 9. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 97/129 anonim ***** válasza:
16%

Kupa mihyál meg a torgyán meg a többi bolond, most mega lölő meg a cila meg , hallod, már xanax kell ahhoz is hogy kilépjek az utcára!

Meg látok egy rendőrkocsit és kedvem lene belehúzni a kormányt aztán kiszálni és szét szúrkálni mindenkit benne!

jan. 9. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 98/129 anonim ***** válasza:
20%

" Nyerni a lottón?"


Az szerencsétlen anyám terve... Már 40-50 éve...

Szegény csak 8 általánost tudott elvégezni, mert jött 56 aztán meg már bármit elé kellett válélalni, hogy legyen hol lakni...

jan. 9. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 99/129 anonim ***** válasza:
100%

#97 Azért a szúrkálás elég gáz, ezzel ne dicsekedj, meg szerintem engedd is el a dolgot.


Volt itt egy hajón takarítós ötleted is, amivel 4-5 év alatt 2 lakás árát is meg lehet keresni. Az már van egy osztaléknyi, nem?

jan. 9. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 100/129 anonim ***** válasza:
30%
Menekült volna kanadába, most nem idegesítenélek itt :D
jan. 9. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ❯❯

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!