Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Férjem nem megy dolgozni...

Férjem nem megy dolgozni hiába könyörgöm.Szinte mindig mikor próbálkozom szóba hozni megsértődik .Mindig csak a kifogások és a vitatkozás.Sokat várok el?10 hónapos a fiúnk. Abból a kis gyed-ből élünk.(140E+csp)

Figyelt kérdés
jan. 8. 11:27
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/129 anonim ***** válasza:
6%

74% és 59% ti vagytok ott minden kérdésnél elsőre?

Ti vagytok a "véleményvezérek" mi?


Átlátszó, mint az üvegzseb...

jan. 8. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/129 anonim ***** válasza:
95%

"Veszítesz egy apát meg egy férjet, és szerzel egy ellenséget..."



Milyen apát, meg ferjet? Egyiknek sem mondanám azt, aki egész nap alszik meg telefonozik

jan. 8. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/129 anonim ***** válasza:
13%
Lehet hogy depressziós, a férfiaknál is kialakulhat miután megszültik a gyerek, és a depresszió egy igen komoly stádiuma szokott lenni, ha valaki nem bír dolgozni. De ezt egy beszélgetés kiderítheti, és ha kiderül hogy ez áll fenn akkor rögtön pszichológus, jobb esetben hamar jobban lesz és el tud kezdeni dolgozni. Ha nem ilyen jellegű a probléma, akkor szimplán ultimátumot kell adni, az alatt te is elkezdhetsz keresgélni hogy ha nem jön össze, milyen lehetőségeid vannak. Maradni nem éri meg, gondolom te sem nyomorogva akarod leélni az életed, és a gyerek sem azt érdemli. A kötekedőknek pedig üzenem,hogy teljesen feleslegesen kommntelnek, már ott van az a gyerek, ha akarna se tudná utólag nem megszülni a kérdező, szóval ez így csak kötekedés és kioktatás.
jan. 8. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/129 A kérdező kommentje:

Aki akar talál munkát. Annyival könnyebb a helyzet hogy az önkormányzathoz beadtam a kérelemről a papírt múlt hónapban ,így most januártól csak 13 ezer lessz a lakbér ,nem 50+ rezsi.

Anyukám sajnos meghalt 19 éves koromban. Vannak testvéreim de nem kérek segítséget tőlük az lenne a legalja.Amit tudok megadott a kicsinek isten mencsen hogy más nyakán éljünk.Nem igy fog felnőni előbb utóbb minden rendben lessz csak még nem tudom bölcsibe adni.

jan. 8. 14:47
 45/129 anonim ***** válasza:
98%

"Veszítesz egy apát meg egy férjet"


Bocs, de az ilyen apa meg férj csak egy életkor szerinti nagyra nőtt csecsemő.

jan. 8. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/129 anonim ***** válasza:
7%
Mondjuk a megoldás kulcsa: Nem itt sírni, meg várni, hogy a válaszolók bíztassanak a válásra, hanem ha vége a GYEDnek, tessék elmenni dolgozni, addig férjed vigyáz a gyerekre.
jan. 8. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/129 A kérdező kommentje:

Ma mondtam neki hogy 2 hetet kap hogy változzon mert így nem megy minden este sírok hajnali 2-3 oraighogy ne lássa reggel mosolyogva kelek hogy a pici semmit ne vegyen észre ebből semmit.megint összevesztünk.Azóta nem szól hozzám.

Lehetőség mindig van csak eddig vissza tartott hogy nem akarom hogy apa nélkül nőjön fel

Nem azt mondom hogy azonnal alljon munkába de legalább szándék lenne benne hogy változtatni akar.

jan. 8. 14:56
 48/129 anonim ***** válasza:
75%
Nem kell megvárni a GYED végét, most is nyugodtan elmehet dolgozni. Nyilván nem ez az ideális, de ha apuka nem megy, akkor ez van. Ugyanúgy kapni fogja tovább a gyed-et.
jan. 8. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/129 A kérdező kommentje:
Nem itt sírok csak nem tudom kivel megbeszélni mert ha ismerősökkel beszélnék csak kinevetnek és gúnyolodnának rajtam. Igyis elég baj ez nekem nem azért írtam hogy itt is megkapjam a kimutatást,én sem így terveztem az életünket. Bárki kerülhet még ilyen helyzetbe.
jan. 8. 15:07
 50/129 A kérdező kommentje:
Vissza mennék én nem erről van szó. Vissza is fogok amit be tudom adni a bölcsibe.De ha nekem kell a kicsi gyerek mellől dolgozni menni csak nézzem hogy ő jól érzi magát itthon fekszik mint egy asszony csak felejtsem el ezt az egészet?
jan. 8. 15:12
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!