Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Férjem nem megy dolgozni...

Férjem nem megy dolgozni hiába könyörgöm.Szinte mindig mikor próbálkozom szóba hozni megsértődik .Mindig csak a kifogások és a vitatkozás.Sokat várok el?10 hónapos a fiúnk. Abból a kis gyed-ből élünk.(140E+csp)

Figyelt kérdés
jan. 8. 11:27
 81/129 anonim ***** válasza:
80%

"#76 "Hát én már nem fizetésre hajtok, hanem osztalékra..."


És ezt így munkanélküliként hogy képzeled el?"



Vannak kivételes emberek, nem lehet mindenki átlagember!


Lölő is megmondta...

jan. 9. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/129 anonim ***** válasza:
27%

Amúgymeg (és ezt add össze), ma hívtak be egy ücsörgős recepciós munkamegeszélésre, de úgy, hogy már vigyem a személyimet tb kártyámat is meg mindent...

Szerinted?


Mi értelme ezeknek?

Két kezemre húsz ilyen hely van...

jan. 9. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/129 anonim ***** válasza:
83%
#82 Mondjuk az az értelme, hogy lesz fizetésed, amiből tudsz venni kenyeret a boltban, meg be tudod fizetni a számlákat. Gondoltál már erre?
jan. 9. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/129 anonim ***** válasza:
100%
De figy, ha neked a hentes meló annyira bejött, miért nem mész el hentesnek? Vagy miért nem kezdesz állattenyésztésbe?
jan. 9. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/129 anonim ***** válasza:
15%

Mellesleg a hozzád hasonló "elégedett" programozók írhatták annó a Love Bug vírust.

Mert amikor már máshogy nem tudsz nyomot hagyni a világban.

Az se Linuxokat fertőzött, és a célközönség terméke is egy multi volt.


Rólad miről fognak emlékezni?

jan. 9. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/129 anonim ***** válasza:
13%

Állattenyésztésbe?


Mostanában nézted a takarmányárakat?


Az megvan, hogy gondol egyet a "NÉBIH" (maffia), és azt mondja, hogy neked madárinfluenzás / sertéspőestises az állományod.


Azonnali megsemmisítés!


Ennél még az is jobb, ha ennyi erővel megnyitom a gázcsapot, és maxra állítom a kenyérpirítót.


A hentességgel is csak annyi gáz van, hogy nincs rajta sznte semmi haszon, de óriási a kockázat!


A termék minősége pedig akár órák alatt csökken.

jan. 9. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/129 anonim ***** válasza:
100%

#85 Én nem akarok nyomot hagyni a világban. Te nagyon magadból indulsz ki és azt hiszed, hogy mindenki úgy működik, ahogy te. Én csak egy nyugodt, biztonságos életre vágyom. Én csak egy kis szürke, jelentéktelen senki vagyok és az is akarok maradni, mert én így vagyok boldog és nem akarom, hogy bárki emlékezzen rám.


Egyébként rád miről fognak? :) Elvégre te erre vágysz, nyilván tettél is már érte. Az írásodból nekem az jön le, hogy te már vén róka vagy, szóval valami emlékezeteset már biztos sikerült megalkotnod.

jan. 9. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/129 anonim ***** válasza:
97%
#86 Nem, igazából csak arra voltam kíváncsi, hogy milyen kifogásokat fogsz erre írni. A hentes melóra milyen kifogásaid vannak?
jan. 9. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/129 anonim ***** válasza:
15%

"#82 Mondjuk az az értelme, hogy lesz fizetésed, amiből tudsz venni kenyeret a boltban, meg be tudod fizetni a számlákat. Gondoltál már erre?"


Nem gondoltam, mivel ez eddig is megvolt, pedig tavaly se dolgoztam csak három hónapot. Mégis van pénzem kenyérre is meg számlákra is, de még olyan luxusra is mint az imax mozi, és a tankban is lötyög valami...


Én nem azért eszek, hogy utána sgget kelljen törölgetnem...

jan. 9. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/129 anonim ***** válasza:
100%
#89 Akkor minek akarsz pénzt, ha nincs is rá szükséged?
jan. 9. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!