Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Férjem nem megy dolgozni...

Férjem nem megy dolgozni hiába könyörgöm.Szinte mindig mikor próbálkozom szóba hozni megsértődik .Mindig csak a kifogások és a vitatkozás.Sokat várok el?10 hónapos a fiúnk. Abból a kis gyed-ből élünk.(140E+csp)

Figyelt kérdés
jan. 8. 11:27
 71/129 anonim ***** válasza:
22%

:D


Én hentesként is tudtam venni 100 négyzetméteres lakást hitel és örökség nélkül 30 éves koromra..


4-5 év spórolás?


:D


Ha kimész hajóra takarítani, akár kettőt is vehetsz, és elmondhatod, hogy bejártad a világot...

Mégcsak taulni se kell hozzá, max egy kis angolt vagy franciát.

jan. 9. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/129 anonim ***** válasza:
77%
En 45 eves korpmra vettem 3 lakast csak a sajat keresetembol amit irodaban szedtem ossze. Volt 3 autom par tizmilliom a bankban. Azota mar oregebb vagyok es meg mindig dolgozom.
jan. 9. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/129 anonim ***** válasza:
22%

Ha fix a helyed, hajrá.


Akkor van gáz, ha fordul a világ, és te nem tudsz vele fordulni...

jan. 9. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/129 anonim ***** válasza:
82%

Örülök, hogy beindult a farokméregetés. :) De látod, ez is csak azt bizonyítja, hogy lehet találni melót, jó fizetésért is, csak te nem akarsz. Te csak a kifogásokat gyártod.


Én meg maradok a kényelmes meló és 4-5 évnél, nekem ez tökéletesen megfelel. :) Látod? Ilyen egy nem picsogó ember.

jan. 9. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/129 anonim ***** válasza:
14%

Meg amikor már hánysz a fizetésednél átlagosan harmincszor nagyobb céges osztaléktól amit a beszámolókban látsz évente egyszer, kb mint a gazdádat aki felveszi évről évre...


Te keresel egy évben 8-10 milliót, ő 80-100-at, de csak te nézed a falat meg a színes sorokat egész évbe.

jan. 9. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/129 anonim ***** válasza:
16%

Hát én már nem fizetésre hajtok, hanem osztalékra...


Egyszer a belügyiniszter is volt alkalmazott, abból vette a wartburgot...

jan. 9. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/129 anonim ***** válasza:
78%
Többet keresek annál, az meg nem érdekel, hogy más mennyit keres. De egyébként ez meg milyen gondolkodás már, amit te tolsz? :) Menjek el én is csövesnek, mert hogy ezzel majd jól kibaszok a munkaadóimmal? :D Te így gondolkodsz? :D Nem csodálom, hogy ott tartasz, ahol.
jan. 9. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/129 anonim ***** válasza:
81%

#76 "Hát én már nem fizetésre hajtok, hanem osztalékra..."


És ezt így munkanélküliként hogy képzeled el?

jan. 9. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/129 anonim ***** válasza:
15%
Én sajnos ugyanazokat a köröket futom, de csak azért mert nincs egy bombagyáros haverom, meg pár jugoszláv kézigránátom...
jan. 9. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/129 anonim ***** válasza:
88%
#79 Jah értem. Akkor se fizetés, se osztalék, mert nincs bombagyáros haver. Szép kilátások. De legalább jól kib.sztál a nem létező munkaadóddal, amiért nem termeled neki a jutalékra valót. :) Ez is valami! :)
jan. 9. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!