Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért lehetett ilyen undok...

Miért lehetett ilyen undok velem a sógornő jelölt?

Figyelt kérdés

Tegnap délután a párom családjánál buli volt, én is meglettem hívva. Sok családtaggal most találkoztam először.

Közte a párom bátyjának a párjával is. Aki az első pillanattól kezdve kioktatóan és undokul viselkedett velem.

Az egész ott kezdődött, hogy jött értem a párom autóval, majd mondta, hogy a csajsziért el kell menni, mert őt is meg a 7 hónapos babát neki kell elhoznia. Viszont a csajszi nem figyelt, hogy előtte értem fog eljönni a párom és 20 percet várt a ház előtt. Mindezt szinte az én hibámnak beállítva. Ahogy megérkeztünk utána nem sokkal elkezdte magyarázni nekem, hogy itt, hogy is mennek a dolgok. És hogy itt az ő babája az első unoka akiért mindenki odavan. Nekem az előző kapcsolatomból van egy 2 éves kislányom, akit egyébként nem vittem magammal.

Aztán úton útfélen éreztette, hogy én itt csak egy kívülálló vagyok, és ő ismeri a nagyon a páromat ő nem fog egyhamar elköltözni otthonról (pont szóba került, egy másik rokonnal pont erről beszélgettünk, hogy milyen komoly a kapcsolat, hogy tervezzük a következő hónapokat) végig se tudtam volna mondani a mondatot, mert az előbb leírt dolgokat elkezdte mondani.

Annyira rosszul esett, hogy így viselkedett velem. Semmi rosszat nem tettem vagy mondtam, és mégis ennyire ellenséges volt velem.


jan. 28. 08:24
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
1,5 éve vannak együtt ha jól emlékszem a párom bátyjával. Nem a felesége.
jan. 28. 09:07
 12/22 anonim ***** válasza:
91%

9


Nem akarlak bántani, hogy mennyire fos a kapcsolatod, de engem a párom anyja hívott fel egyszer, mégcsak nem is egy távolabbi rokon, hogy kiosszon fölényeskedő hangnemben. Ezt elmondtam páromnak, aki 5 percen belül hívta az anyját. Azóta nem kapok telefonokat. Mondjuk nem is kell azóta vele beszélnem, max a gyerekeinkről, mert azóta a párom már a férjem. Azóta csak szegény férjemet hívja, hogy milyen rossz ember vagyok, de ilyenkor kinyomja neki a telefont. :D


Szedd össze magad szerintem te is és mond el ezeket párodnak, kíváncsi vagyok reagál e rá valamit. Ha nem, akkor egyértelmű hol a gond. Plusz én nem mennék családi rendezvényekre. Teljesen mindegy mert ígyis úgyis ki leszel utálva. Ha mész, akkor ott kötnek beléd, ha nem, akkor az lesz a baj.

jan. 28. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
67%

10.

Ez alapján van remény, hogy a párod nem papucs.

Mostmár anyukát kell helyre tenni, hogy ne ugráltassa a párod, ha a csodaunokát akarja látni.

jan. 28. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
94%

Kiskirálylány már kitaposta magának az utat, na nehogymár te lerombolj mindent.

Neked is pont annyi helyed van a családban, mint neki,pont lesz@rnám neki mi tetszik, vagy nem tetszik, én miatta nem maradnék ki semmiből,nem veszekednék senkivel, semmit nem tennék másképp, a véleményére meg nem kell adni.

jan. 28. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
89%
Egy barátnőm volt helyedben, őt állandóan osztották, hogy a sógornője már szült, neki is kéne. Ja, de a sógornő nem a saját férjét ugráltatta a gyerek körüli teendők miatt, hanem a barátnőm párját, aki sokáig asszisztált hozzá. Válás lett végül mindkét pasinál és az unokaöcsit a barátnőm exének nyakába akarták varrni, mivel olyan jól bánik vele és milyen jó ember. Ott nyert a "hölgy".
jan. 28. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:
Én sem tervezek kimaradni semmiből miatta, mert ő azt hiszi, hogy ő a kiskirálylány. A párom se akarja. Ma beszélek vele erről, hogy miket tapasztaltam vele kapcsolatban.
jan. 28. 10:09
 17/22 anonim ***** válasza:
61%

A csajszit iért nema párja vitte, az hol volt! Van egy 7 hónapos gyerekük és nem laknak együtt?

A csajszi vagy a pozicióját félti, vagy esetleg van valami amiről nem tudsz. Nem volt soha semmi közte meg a párod között

jan. 28. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:

De együtt laknak a párom bátyjával. Ő dolgozott 14:00-ig, ezért nem együtt jöttek.

De amúgy vagy a párom apukája vagy a párom szokta elhozni őket. Nincsen se jogsijuk se kocsijuk.


Dehogyis, soha nem volt közük egymáshoz. A párom egyáltalán nem is kedveli őt.

jan. 28. 12:58
 19/22 anonim ***** válasza:
88%

"és ő ismeri a nagyon a páromat ő nem fog egyhamar elköltözni otthonról"


Gondolom, fájó pont neki, hogy a párod testvére nem vette őt feleségül. Ha nagyjából másfél éve vannak együtt, és már van egy 7 hónapos babájuk, akkor kb. két hónap után teherbe esett. Jó eséllyel nem tervezett baba volt (vagy legalábbis nem közös döntés) egy pár hónapos kapcsolatban.


Egyetértek a korábbi hozzászólókkal, szerintem nagyon jó meglátásokat írtak le a viselkedésének a lehetséges okairól.


Ha ilyen helyzetben lennék, nem mennék bele vele sem rivalizálásba, sem beszólogatásba, egymás csipkedésébe.


Még annak is adnék esélyt, hogy ha jobban megismerem, akkor kiderül, hogy nem feltétlenül rosszindulatú, csak a saját önértékelési problémája és a saját bizonytalansága az oka a viselkedésének, és ebben az esetben akár egy viszonylag jó kapcsolat is kialakulhat köztük, ha nem "bántom vissza".


Ha meg idővel, jobban megismerve azt látnám, hogy irigy, féltékeny és rosszindulatú, akkor azokban a helyzetekben, amikor beszólogat vagy igyekeznék vagy semleges hangnemben reagálni, vagy ha lehet, humorosan visszaszólni, vagy reagálás helyett feltennék neki olyan kérdéseket, amivel őt lehet zavarba, kellemetlen helyzetbe hozni.


Ilyen jellegű kérdésekkel - főleg mások jelenlétében - elég jól le lehet szoktatni ilyen személyiségű embereket arról, hogy "kóstolgassanak".

jan. 28. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
100%

19: en is ezt szamoltam. Masfel eves kapcsolat, 7 honapos gyerek, 9 honap a terhesseg. Mennyire fent hordja az orrat, hogy o szulte az elso unokat. Ja, 2 honapos kapcsolatba.😀 az ilyeneket mindig kinevetem. Majd nevess te is kerdezo, mikor 1-max 2 ev mulva mar nem lesznek egyutt.

Parod meg ne ugorjon neki, se az anyjanak.

jan. 28. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!