Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért lehetett ilyen undok...

Miért lehetett ilyen undok velem a sógornő jelölt?

Figyelt kérdés

Tegnap délután a párom családjánál buli volt, én is meglettem hívva. Sok családtaggal most találkoztam először.

Közte a párom bátyjának a párjával is. Aki az első pillanattól kezdve kioktatóan és undokul viselkedett velem.

Az egész ott kezdődött, hogy jött értem a párom autóval, majd mondta, hogy a csajsziért el kell menni, mert őt is meg a 7 hónapos babát neki kell elhoznia. Viszont a csajszi nem figyelt, hogy előtte értem fog eljönni a párom és 20 percet várt a ház előtt. Mindezt szinte az én hibámnak beállítva. Ahogy megérkeztünk utána nem sokkal elkezdte magyarázni nekem, hogy itt, hogy is mennek a dolgok. És hogy itt az ő babája az első unoka akiért mindenki odavan. Nekem az előző kapcsolatomból van egy 2 éves kislányom, akit egyébként nem vittem magammal.

Aztán úton útfélen éreztette, hogy én itt csak egy kívülálló vagyok, és ő ismeri a nagyon a páromat ő nem fog egyhamar elköltözni otthonról (pont szóba került, egy másik rokonnal pont erről beszélgettünk, hogy milyen komoly a kapcsolat, hogy tervezzük a következő hónapokat) végig se tudtam volna mondani a mondatot, mert az előbb leírt dolgokat elkezdte mondani.

Annyira rosszul esett, hogy így viselkedett velem. Semmi rosszat nem tettem vagy mondtam, és mégis ennyire ellenséges volt velem.


jan. 28. 08:24
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
83%

Szószerint belepotlott a családba, és ottragadt. Szült egy gyereket, és máris mennyi mindent lerakott az asztalra.

Biztos nagyon fiatal még, lövése sincs az életről, az emberi kapcsolatokról, majd felnő, amikor már nem kell babáznia.

jan. 28. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

Valamiért riválist lát benned. Pedig két külön ember vagytok, nem kellene rivalizálnia.

Megkérdezheted esetleg, hogy mi a problémája veled! Miért akar rossz viszonyt ezzel a hozzá állással? Hiszen egy cipőben vagytok amúgy. Én nem is értem az ilyet. Lehetnétek barátnői viszonyban, erre itt majmoskodik.


Nekem a sógornő a férjem huga és az is ellenséges volt velem, pedig én szerettem volna jóban lenni. Állandóan fúrt meg provokált, már akkor is amikor azt adta elő, hogy jóban vagyunk. Én meg elhittem egy ideig, hogy ha nem is vagyunk olyan közeli kapcsolatban, de azért megvagyunk. Az lehetett a baja, hogy a bátyját igyekeztem leszoktatni arról, hogy mindenben kiszolgálja őt. Nem az, hogy egyszer, hanem tucatszor tegyen szivességet és ráadásul olyan pökhendi hangnemben tálalta, hogy a bátyja megteheti érte, a kis testvéréért - aki akkor volt 21 éves! Érdekes, hogy fordítva nem így volt. Ő nem tette meg a bátyja kedvéért azt se, hogy ne fúrjon ki engem, csak úgy. Mert ő nem akart felelősséget vállalni magáért, túl azon hogy arra nem volt képes amióta ismerem soha, hogy ő előre köszönjön valakinek! Nekem se köszönt soha előre, amikor még egyáltalán nem ismert! AKkor ismert meg! No és a mai napig kiszolgáltatja magát amúgy. Dolgozik? Kit érdekel!? Más is dolgozik, ez nem erény, ez nem olyan dolog amitől ő többet ér! Végül amúgy a bátyját is kitúrta a családból. Mert mindenki a hugit támogatta, mi meg elmehettünk a fenébe. Évek óta nem beszélünk vele. A legszebb, hogy az anyja úgy tesz, hogy ez teljesen normális. Ő tette a lányát ilyenné mondjuk. Külön kezeli a 2 gyerekét 100%-ban. Van a lánya, van a fia aki most már nem keveredik. Nem egyenrangúak neki és ez világos...

márc. 1. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!