Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Jogosan érzem magam rosszul...

Jogosan érzem magam rosszul amiért a szüleim adtak munkát?

Figyelt kérdés

A szüleimnek saját cége van és mivel egy új projektbe kezdtek, amihez új ember kellett, én pedig munkakeresésben voltam, megkérdezték dolgoznék-e náluk. 20 éves vagyok fix munkahelyem még nem volt, mert tanultam. Ez viszont egy olyan munka ami semmilyen szakmai tudást nem igényel, egyedül angol nyelvet. Elég könnyű munka és rugalmas a munkaidő is, tehát egyetem mellett is fogom tudni csinálni. Viszont elég jól keresek vele és ez az ami zavar. Félre ne értsétek, hálás vagyok de picit azt érzem, ezt ennyi munkáért nem érdemlem meg és, hogy én ezért a munkáért semmit nem tettem, csak elfogadtam, amit a szüleim ajánlottak. Mások felnőtt emberként évtizedeket dolgoznak, hogy ilyen munkahelyük lehessen én meg csak megkapom.

Nektek erről, mi a véleményetek? Szerintetek keressek másik munkát? (ami valószínűleg nem lenne ennyire rugalmas és jól fizető)



márc. 1. 08:51
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem élj a lehetőséggel. Semmivel nem jobb egyetem mellett valami gyárban robotolni, sz.r időbrosztással, tapasztalat. Nálunk csak ennyi volt a munkalehetőség. És azt is csak rövid ideog tudtam csinálni, mert útközött a sulival. ( sok laborgyak, rengeteg zh). Én örültrm volna. Persze tudom hogy nem vagyunk egyformák. A szüleid úgyis támogatnának szerintem, szóval így legalább dolgozol érte, nem kell rosszul érezned magad. Van akinek simán lakást, meg kocsit vettek mégse szegyenli. ( nem is kell mondjuk).
márc. 1. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
100%

Nem ez olyasmi,mint egy vállalkozást megörökölni fiatalon. Csak, szerencsére, a szomorú része nélkül.

Inkább örülj, és légy büszke a lehetőségre, hogy biztos és jó helyed van.

márc. 1. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
39%

Lehet, neked kell majd átvenned a szüleid után ezt a céget, legalább kicsit beletanulsz.

Ha egyetemista leszel, akkor egy kis nyelvtan: "ennyi munkáért nem érdemlem meg és, hogy én ezért " Ebben az esetben nem a hogy elé kell a vessző, hanem az és elé, mert egy kapcsolatos mellérendelt tagmondatot köt össze az és, és a tagmondatok közé vesszőt teszünk. Két kötőszó közé pedig nem kell vessző.

márc. 2. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

"elég jól keresek vele és ez az ami zavar"

Nézz körül (pl. tanarbazis.hu), mennyit kér egy angoltanár egy óráért.

(2-6-8 ezer kb.)

Vagy 8 ezernél többet kapsz egy órára? Az jó. Ha kevesebbet, az meg átlagos, természetes.

márc. 3. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!