Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Fizetnél bele pénzt, ha az...

Fizetnél bele pénzt, ha az anyád egy marha drága ajándékot talált volna ki a húgod születésnapjára, és több családtaggal akarna összeddobatni az árát, közös ajándék címszóval?

Figyelt kérdés
A húgomnak május végén lesz a születésnapja, és mivel most lesz 30, anyám szerint különleges ajándékot kell kapnia. Mivel gyerekkora óta az a hobbija, hogy képregényeket rajzol magának, anyám azt találta ki, hogy magánkiadásban jelentessük meg az egyik képregényét, és az legyen az ajándéka. De az rohadt drága, fejenként vagy 70-80 ezret biztosan bele kellene adni, ha nem többet. Mi pedig nem szántunk rá ennyit, max.ilyen 10 ezer forintos ajándékra gondoltunk.

márc. 1. 14:17
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 11/84 A kérdező kommentje:
Nem tudom, van 30 oldal, a szöveges részeket korrektúráznák, tördelnék, lehet a képeket is tördelni, lapra kell igazítani, színezni, élesíteni meg mit tudom én, borítót terveznének, maguk az oldalak is kapnának egy dizájt,hogy a kedvenc képregényeinek a dizájnjára hasonlítson. Nem csak simán kinyomtatnák, gondolom ezek kerülnek ilyen sokba.
márc. 1. 15:12
 12/84 anonim ***** válasza:
97%

Ja, hát ezt fizesse, aki kitalálta. 😃

Én megmondanám anyámnak, vagy megelégszik azzal a 10 ezer forintos hozzájárulással, amennyit maximum ajándékra terveztem költeni, vagy én vennék ennyiért külön ajándékot.

márc. 1. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/84 anonim ***** válasza:
93%

Nem kell kiadatni. Csak köttessétek be bőrkötésbe!


Én egyszer ezt kaptam a vőlegényemtől. Beköttette a verseimet. Én nagyon örültem neki!

márc. 1. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/84 anonim ***** válasza:
95%
Bele adnám q 10ezret és annyi.
márc. 1. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/84 anonim ***** válasza:
97%
Annyit adnék amennyit tudok nélkülözni, az ötlet amúgy nagyon jó és egyszer az életben mindenki megérdemelne egy drágább ajándékot. Jó érzés olyasmit kapni, amit egyébként sosem vennél meg magadnak.
márc. 1. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/84 anonim ***** válasza:
92%
Amúgy a hugod egyáltalán örülne ennek? Én nem látom át, mi értelme van.
márc. 1. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/84 anonim ***** válasza:
96%
Ha nem fér bele, nem.
márc. 1. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/84 A kérdező kommentje:
Biztos örülne neki, szereti ezeket a firkálmányait, napokig elfirkál velük, pakolgatja őket, már ládaszám áll neki, de nem dobja ki még az ezer éveseket sem.
márc. 1. 15:57
 19/84 anonim ***** válasza:
96%
Egyszerű a dolog. Megmondod hogy mennyi a keret amit beletudsz adni és kész pont. Értsék meg hogy te nem vagy tele pénzzel és nem fér bele, ennyire egyszerű a dolog.
márc. 1. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/84 anonim ***** válasza:
81%
Hát az utolsó válaszod alapján valahogy az az érzésem, hogy te azt a 10ezret is úgy adnád, mintha a fogadat húznák. Ezek után nehezen hiszem el, hogy valóban több százezerbe kerülne 2-3 képregény beköttetése. Egyszerűen te lenézed a húgodat a hobbija miatt, mert szerinted hülyeség és szeretnél némi támogatást kapni idegenektől, ha már szemtől pofába nem mered felvállalni a véleményed.
márc. 1. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!