Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire érthető, ha a testvér...

Mennyire érthető, ha a testvérem azért nem dolgozik, mert a kutyáját nem lehet egyedül hagyni?

Figyelt kérdés

Sosem dolgozott még, pedig lennének lehetőségei bőven.


Azért, mert tavaly nyáron kapott egy kiskutyát és a kutya 2-3 óránál több időt nincs el egyedül, jár vele minden héten trénerhez is, és hogy a kutya nem bírná, ha reggel otthagynák egyedül és csak késő délután, este érnének haza hozzá.


márc. 3. 16:44
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
75%

Ehhez senkinek semmi köze - neked sem.


Én sem dolgozom csak 30%-ban, mert megtehetjük, de ez kizárólag kettőnkre tartozik.

márc. 4. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk amikor kellett, akkor dolgoztam napi 10 órában éveken keresztül. Most könyvet írok, az első része hamarosan kijön, plusz van bevételem egyéb munkákból (szitterkedés, lektorkodás, fordítás).


Csak nem kell napi 8-11 órát "valahol" güriznem. Csináltam elég sokáig...


#21

márc. 4. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
63%
22 ezek szerint önálló vagy, de a kerdező tesója csak élvezi hogy eltartott és ennyi..
márc. 4. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:

Ki vigyaz a kuuuutyaaaaara?!


Vegyen egy kutyat es kosse ossze oket!


https://www.youtube.com/watch?v=1VXaqgfvlco

márc. 4. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim válasza:
Szerintem már volt ez a kérdés. .
márc. 5. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!