Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ekkora gond, hogy nem...

Miért ekkora gond, hogy nem kedvelem a sógornőmet?

Figyelt kérdés
Anyósom, apósom, de már a férjem is sokat cseszegett azzal, hogy jöjjek ki jobban a sógornőmmel. Nincs köztünk harag, de nem kedvelem, nem szoktunk beszélgetni. Teljesen más fajta emberek vagyunk, közös témánk sincs, érdeklődési kör meg pláne. Nevezzetek felszínesnek (sokszor megkapom), de én nem tudom kedvelni azokat az embereket, akik önhibájukból elhíznak, nem érzem jól magam a társaságukban, és Ő pont ilyen. Igénytelennek és lustának tartom, mégis miről beszélgessek vele, a snickersről? Bennem már gyerekkorom óta van egy ilyen érzés, hogy nem érzem jól magam kövér emberek mellett, nem tudom mi az oka. A férjem szerint Ő nyit felém, de elutasító vagyok, és nem akar ebből konfliktust a tesójával és a szüleivel. Közben nekem abszolút nem szimpatikus a nő, 4 éve jól elvagyunk így, hogy max.köszönünk egymásnak, miért kellene ezt erőltetni? Sosem leszünk jóban, biztos vannak dolgok, amiket Ő nem kedvel bennem, miért kellene megjátszanunk magunkat? Mindketten babát várunk, a család folyton jön azzal, hogy miért nem programozunk együtt meg majd, de jó lesz a gyerekeknek együtt felnőni, én meg csak forgatom a szemem, hogy miért kell ezt így erőltetni. Hol van az kőbevésve, hogy mert a férjeink jó testvérek nekünk is jóban kellene lennünk? Lehet a hormonok miatt, de már kivagyok, hogy folyton ezt hallgatom.
márc. 8. 13:55
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
85%

Én egy önhibámból elhízott kövér nő vagyok. Lehet velem beszélgetni például könyvekről - majdnem mindennap elolvasok egyet, zömében klasszikusokat -, az üzletről, a természetről és még nagyon sok mindenről. Viszont egy buta, sötét emberrel egyáltalán nem tudok semmiről sem beszélgetni. Vagyis veled sem tudnék, csak ülnénk egymás mellett szó nélkül.


Egyébként el nem tudom képzelni, hogy miért kellene jóban lenni a sógornőddel. Én most ismerkedtem meg az enyémmel 10 év után, de azt hiszem, a következő 50 évben is pont jól elleszünk egymás nélkül. Mi köze van az embernek a SÓGORNŐJÉHEZ???? Ti mind debilek vagytok?

márc. 8. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 A kérdező kommentje:
#7 Genetika alapján elég kevés az esély, hogy ilyen gondunk lenne, de ha mégis természetesen szeretném a gyerekemet. Mint írtam azok zavarnak, akik saját hibájukból híznak el, azaz igénytelenek.
márc. 8. 14:37
 13/30 anonim ***** válasza:
86%
Nálunk is ez van,csak én azért nem tudok a sógornőmmel mihez kezdeni, mert nagyon sokkal fiatalabb nálam, de már van két gyereke. Ez egy ilyen elengedett családi dráma, hogy 16 évesen szülte az elsőt, 18 évesen a másodikat, és mindent a szülei tettek alá. Én viszont se azzal nem tudok azonosulni, hogy ez neki is oké, se azzal, hogy amúgy egy tini kis pics_ szintjén van. A múltkor azért balhéztak velem, mert ő beszívezte a profilképem, de én nem az övét, és hogy lehetek ilyen bunkó... A párom szerencsére nem a szülei mellett van ebben a kérdésben.
márc. 8. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 babyboom567 ***** válasza:
80%

Mekkora karma lesz, ha terhesen felvizesedsz vagy 20 kilót, és szoptatás alatt meg úgy megborulnak a hormonjaid,hogy a levegőtől is hízni fogsz.

De különben meg azzal nyer a sógornőd a legtöbbet, ha egy ennyire sötét ,felszínes emberrel semmilyen kapcsolata nincs.

márc. 8. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
85%
Inkább egy önhibájából elhízott sógornőt szeretnék, mint egy ilyen korlátolt, karótnyelt, utálatos némbert.
márc. 8. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
41%
Én sem tudok beszélgetni a sógornőmmel a snickersen kívül semmiről, mert full kretén, se hobbija, se érdeklődési köre, csak a hisztis, neveletlen gyerekei meg a munkája van. De más se tud a családból, úgyhogy nem erőltetjük. Én a családtagokat nem értem, miért kell annyira nyomulni, gondolom nem együtt éltek.
márc. 8. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
82%
Aztán nehogy egy kövér orvos meg egy duci szülésznő szedje ki belőled a gyerekedet egészségesen. Nem bírnád ki és biztosan rosszul éreznéd magad a társaságukban.
márc. 8. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
19%

Hát én azt mondom, ahogy akin van egy kis felesleg azt valami szibériai börtönbe kellene zárni....... Mert ez így nem állapot.....


Bár a snickers-el nem értem, hogy mi a bajod? :D


https://www.youtube.com/watch?v=drXxhso1FvE

márc. 8. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
89%
"Nevezzetek felszínesnek (sokszor megkapom)" Remélem, nem csodálkozol ezen. Nyugodtan mondd meg a családnak, hogy te egy felszínes ember vagy, nem bírod elviselni a kövér embereket, úgyhogy nem fogsz nyitni a sógornőd felé. Lehetőleg az ő jelenlétében, így majd köszönöd sem kell neki a jövőben.
márc. 8. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
20%
Itt egyedül néhány válaszoló a korlátolt, karótnyelt, felszínes, utálatos, buta meg sötét. :D
márc. 8. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!