Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ekkora gond, hogy nem...

Miért ekkora gond, hogy nem kedvelem a sógornőmet?

Figyelt kérdés
Anyósom, apósom, de már a férjem is sokat cseszegett azzal, hogy jöjjek ki jobban a sógornőmmel. Nincs köztünk harag, de nem kedvelem, nem szoktunk beszélgetni. Teljesen más fajta emberek vagyunk, közös témánk sincs, érdeklődési kör meg pláne. Nevezzetek felszínesnek (sokszor megkapom), de én nem tudom kedvelni azokat az embereket, akik önhibájukból elhíznak, nem érzem jól magam a társaságukban, és Ő pont ilyen. Igénytelennek és lustának tartom, mégis miről beszélgessek vele, a snickersről? Bennem már gyerekkorom óta van egy ilyen érzés, hogy nem érzem jól magam kövér emberek mellett, nem tudom mi az oka. A férjem szerint Ő nyit felém, de elutasító vagyok, és nem akar ebből konfliktust a tesójával és a szüleivel. Közben nekem abszolút nem szimpatikus a nő, 4 éve jól elvagyunk így, hogy max.köszönünk egymásnak, miért kellene ezt erőltetni? Sosem leszünk jóban, biztos vannak dolgok, amiket Ő nem kedvel bennem, miért kellene megjátszanunk magunkat? Mindketten babát várunk, a család folyton jön azzal, hogy miért nem programozunk együtt meg majd, de jó lesz a gyerekeknek együtt felnőni, én meg csak forgatom a szemem, hogy miért kell ezt így erőltetni. Hol van az kőbevésve, hogy mert a férjeink jó testvérek nekünk is jóban kellene lennünk? Lehet a hormonok miatt, de már kivagyok, hogy folyton ezt hallgatom.
márc. 8. 13:55
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
37%
márc. 8. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
37%
Ha a férjeitek testvérek, akkor neked a férjed testvére a sógorod. Az ő felesége neked senki. Nem csak felszínes vagy, hanem hülye is.
márc. 8. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
54%
20, már megint törölték a korábbi kekeckedős nickedet, hogy csak két pipád van?
márc. 8. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
55%
Azért kíváncsi lennék, hány kiló az a sógornő....
márc. 8. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 A kérdező kommentje:
100 körül van.
márc. 8. 18:42
 26/30 anonim ***** válasza:
54%

Mondta? Vagy ránézésre.

Mert az ember súlya eléggé nézőpont kérdése. Kolléganőm is 100 kiló (mondta) de egyáltalán nem látszik mégse kövérnek, mert legalább 1,90 magas, talán rámondják, hogy "derék" asszony, nincs hája, lapos a hasa, amolyan zömök, dús keblekkel.

márc. 8. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
86%
Nem az a baj hogy különbözőek vagytok és nincs közös téma..az a baj hogy te a súlyát emelted ki, ebből is látszik hogy tŕnyleg baromi felszínes vagy.
márc. 8. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
88%

Gratulálok, fantasztikus mentalitást adsz át a gyerekednek. Megtanítod neki a bullyngolás alapjait. Csak arra vigyázz, hogy nehogy pont a te gyereked legyen kövér...Amire reális esély van, mert hiába fogod a körtét dobálni hozzá, egy kamasz gyereket nem fogja értekelni, bezárkózik 2 zacskó chipssel és ennyi. Aztán akkor mit teszel, ha pontosan őt fogják szekálni a súlya miatt? Vagy ő lesz az, aki öngyilkosságba kergeti a másikat az idióta neveltetése miatt?

Nem is olyan régen egy kisgyerek ugrott a vonat elé ez miatt.

Borzasztóan bekorlátolt és buta a kérdező. Sajnálom, hogy csak az a 2 agysejteddel fogod most ezt elolvasni, mert egyik elől van, a másik meg hátul.

márc. 8. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim válasza:
100%
De akkor most nem arról van szó, hogy gonosz, rosszindulatú, beszól, lenéz. Csak szimplán te nézed le ok nélkül. Tehát tényleg benned van a hiba. Ha tényleg annyi a baj, hogy téged irritál ahogy kinéz vagy beszél akkor ezen igazából neked kell változtatni. Ezt hosszú távon álltalánosságban is mondom mert előbb utóbb ha nagyon látványosan ellenkezel rá fognak jönni, hogy direkt kerülöd és az nem igazán fog jól festeni. Meg úgy általában nem lehet mindenkit elkerülni aki téged valamiért éppen irritál. Akkor ki se mozdulna az ember otthonról.
márc. 10. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
100%

Tehát még csak nem is extrémen elhízott.

Azt hittem egy 150-160 kg-os nőről beszélünk.

Amúgy meg miért lenne valaki igénytelen azért mert túlsúlyos?

Az egyik barátnőm 110 kg, és párhuzamosan egy gyönyörű, ápolt, jól öltözött csajszi.

Te ellenben egy borzasztó felszínes, ostoba liba vagy.

márc. 10. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!