Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Félek elmondani a férjemnek a...

Félek elmondani a férjemnek a terhességet? Meddig várnátok így?

Figyelt kérdés

Nem terveztünk még babát, 2-3 év múlva lett volna aktuális (együtt sem éltünk rendesen; hol nála voltunk, hol nálam, én most fogok majd államvizsgázni).

De terhes lettem még tavaly novemberben, igazából a pozitív teszttől kezdve felhőtlen volt a boldogságunk. Neveket kerestünk, házakat néztünk, megkérte a kezem (azóta már házasok vagyunk). Vásároltunk pár babaholmit, beleástuk magunkat a babagondozásba, hogy milyen lesz majd kisbabával az életünk.


3 hét múlva viszont elvetéltem a semmiből... Nehéz időszak volt, kb. mintha a fellegekből a pokolba kerültem volna, fogalmam sem volt, mit csináltam/csináltunk rosszul. Akkor megbeszéltük, hogy nem kezdem el újra szedni a fogamzásgátlót, de nem is görcsölünk rá a babatémára, ha sikerül, siker, ha nem, akkor nem.

Közben csinálgatom a vizsgáimat, a házunk is lassan be lesz fejezve, szóval elfoglaltam magam, próbáltam elterelni a gondolataimat, hogy ne azon gondolkozzak, most hány hetes terhes lennék éppen, látszódna-e már a hasam, mekkora lenne most a baba.

Csütörtök óta tudom, hogy újra babát várok, de képtelen vagyok beszélni erről bárkinek, mert félek, hogy mi van, ha újra gond lesz, ha megint elvetélek? A férjemnek is félek elmondani, mert nem akarom, hogy csalódás érje, hogy újra beleélje magát, lelkesedjen, aztán kiderüljön, téves riasztás volt az egész.


ápr. 28. 11:57
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
85%
Neki rögtön. Másnak semmi köze hozzá egy ideig, de a férjednek még szép.
ápr. 29. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:
70%
Hú, 18-as, ennyi bromságot is rég olvastam, 14-es téged pedig jelentettelek, mert undorítóan beszlsz.
ápr. 29. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:
82%
Kar volt összeházasodni ha ezen gondolkodni kell.
ápr. 29. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:
33%

28.

Ezeket a baromságokat honnan veszed?

ápr. 29. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:
27%
33-as: engem jól le is pontoztak, amikor még azt is megemlítettem, ha ezt nem meri megmondani, mi lesz később, ha majd a gyerekkel lesz valami...
ápr. 30. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 Cubina ***** válasza:
100%
Eltelt azóta majdnem egy hét. Elmondtad már a férjednek a nagy hírt?
máj. 6. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:
47%
17es csak ne az interneten nézzen utána, nekem az ilyenek miatt mondta az orvosom, hogy ő eltiltaná a kismamákat az internettől :D
máj. 6. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!