Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért nem vagyok szerethető?

Miért nem vagyok szerethető?

Figyelt kérdés

Ez tényleg így is van, ahogy leírtam a kérdésben. A suliban is ki voltam közösítve, mert extrovertált voltam. A barátságaim is abból álltak, hogy mindig én adtam, nem egyszer voltam már egyedül hagyva. Még a "barátnőimen" is láttam, hogy lenéznek engem. Párkapcsolataimban szintén csak kihasználtak, és a legtöbbször engem hagytak ott.

Akik sikert érnek el, jó munkahelyük van, ahol megvannak becsülve, és még csak meg sem kell magukat erőltetni, azokat irigylem. Én még sosem kaptam dicséretet senkitől, mert valamiben annyira nagyon jó voltam. Tökre irigylem azokat, akiknek barátnőik vannak a munkahelyen, kedvelik őket, ugyanis nekem ebben nem volt részem sosem. Sokszor belegondolok abba, hogy milyen jó már akinek facebookon megdicsérik a munkáját, hogy mennyire jó.


máj. 3. 22:22
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
45%

Lehet tudatalatt te utasítod el es nem kedveled ezeket az embereket. En is ugyanígy voltam mint te, de kezdem hinni, mert olvastam erről, hogy a te energiádra reagál a többi.

Tehat először te nem “likeolod” őket és ők ezt sugározzák vissza.

En hiszem, hogy ebben van igazság

máj. 3. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Én senkit nem utasítottam el, engem utasítanak el mindenütt.
máj. 3. 22:44
 3/15 anonim ***** válasza:
74%
Nem szavakkal értettem, hanem kisugárzás, aminek nem vagy tudatában. Es a másik tudalatt szintén dekódolja
máj. 3. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:
87%
Nem ismerlek téged, de szerintem nincs olyan, hogy valaki “nem szerethető”. Valaki elhitette veled, hogy nem vagy az. Talán kiskorodban nem kaptál igazi elfogadást, feltétel nélküli szeretetet. És ez megmérgezi a kapcsolataidat. Nem a te hibád!!! De most csak te tudsz változtatni. Ha megteheted, menj pszichológushoz. Ha nem, akkor talán könyvek segíthetnek, pl Patricia Evans Szavakkal verve, az elég jó.
máj. 3. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Igen, az is lehet, hogy valaki hangja dolgozik a tudatalattidban, aki mondta neked, hogy nem vagy jó semmire, nem vagy szerethető. Es ha az illető már meg is halt, a vírusos program fut a fejedben tovább.

Próbáld identifikálni a hangforrást hogy ki az aki ezeket mondta.

Másik dolog, hogy kis szerencse is kell a kapcsolatokhoz, hogy vevő legyen arra, amit adsz, a másik, hogy ertekelje.

Ha nem érzékeli, vagy értékeli, hogy jót adtál akkor az azért van, mert nem vagytok egy hullámhosszon es sose fogja látni.

Tehat 2 ember kell egy kapcsolathoz, te aki adsz, es a masik aki veszi ezt es ad ő is vissza.

Azok akiket munkahelyeken dícsérnek, nem véletlenül történik, mert

1 valóban sokat dolgoznak es sok esetben mások helyett is

2 a főnöknek valami pereputtya es emiatt akarmilyen idióta, nyalnak neki

máj. 3. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
76%

Pont hogy az extrovertált embereket nem közösítik ki legalábbis én ezt szoktam tapasztalni,látni

Van abban is valami amit az első írt először magaddal kell kibékülni én is úgy vagyok vele hogy nem nagyon van kedvem olyan emberekkel beszélgetni,ismerkedni akik mindig lehangoltak én pl próbálom pozitívan nézni a dolgokat tehát inkább félig van a pohár de van olyan ismerősöm aki mindig negatívan áll a dolgokhoz ami az ő dolga de legalább az én kedvem ne bassa már el


Szóval először is a magad megitélésén változtass

máj. 3. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
61%

Kisebbségi komplexus, üldözési mánia.

Te sugárzod ki magadból.

máj. 3. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Ha majd jó dolgok történnek velem is, akkor tudok változtatni a magam megítélésén. Elírtam, introvertált vagyok, mindig is szorongtam, félve mentem suliba is.
máj. 3. 22:59
 9/15 anonim ***** válasza:
Azt várhatod. A változás belülről kell jöjjön, más hozzáállásod kell legyen a dolgokhoz, ne várd a külső megerősítést. Ha teszel valamit és ügyes vagy azt te is tudod nem kell mondja senki !
máj. 3. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
59%

8as. Epp forditva. Elobb bent kell rendetbrakni, nem mastol kell varni a megerositest.

Ha nem magadtol kapod meg, hanem mastol, akkor azt el is vihetik, akkor mi lesz az onertekelessel?

Sztem te nem szereted magad, ez jon at.

Pszichologus vagy terapeuta sokat segithet.

máj. 3. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!