Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Olyan lehetséges-e, hogy...

Olyan lehetséges-e, hogy édesanyámtól elvegyék a gyámságot és édesapám kapja azt meg?

Figyelt kérdés
Anyukám a gyámja a kislányomnak, de ő elég sűrűn ittas és kiabál a picivel. Édesapám most anyagilag jól áll, és ha rendbe hozzuk, kipofozzuk a házat és megfelelő és jobb körülményeket tudunk biztosítani apukámnál a kislánynak, odaadják neki a gyámságot?
2010. nov. 21. 20:44
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
57%
Igen és fiatal kora ellenére úgy látom, hogy a kicsit tartja a legfontosabbnak. Szerintem ez így korrekt, és nem hiszem, hogy negatív kommentárokra vágyna egy alkoholista anya mellett.
2010. nov. 21. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
54%
Kedves kérdező, nagyon drukkolok, beszélj egy családsegítővel, le a kalappal előtted
2010. nov. 21. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm. És tényleg Ő a mindenem:)
2010. nov. 22. 11:11
 14/15 nincsen9x válasza:

Kedves Kérdező! Véletlenül tudom, kiről van szó a kérdésedben, illetve tudom, hogy nem Ő írta. És nagyon szépen megkérlek, ne írkálj az Ő nevében semmit. Majd megkérdezi, ha akarja.

Köszönöm.

2010. dec. 9. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 nincsen9x válasza:
Még hozzátenném, hogy remélem, sikerrel jár az ügyben a lány. Az mindkettőjüknek jó lenne.
2010. dec. 9. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!