Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megcsalni; megbocsatani!?...

Megcsalni; megbocsatani!? Legyözni!

Figyelt kérdés
Halli 6 eve vagyunk a ferjemmel 1 par, ket lanyunk van, egy3 eves es egy 6honapos. Soha nem volt felhötlen a kapcsolatunk es ennek következmenyei is lettek.2evvel ezelött megbantasbol megcsaltam a ferjemet. Egesz idaig birtam titokban tartani, alig 2hete elmeseltem neki. azt gondoltam mindennek vege lesz. De ö hihetetlenül reagalt. Elöször kiborult beszelhetetlennel valt, majd kesöbb kerdesekkel bombazott. Miert, kivel mikor, meddig es stb. elmeseltem neki mindent. Latomasaim szerint elfogadta, de meg nem dolgozta fel. Azt mondja együtt erösek vagyunk es segitsek neki a dolgokkal tisztaba jönni. Szeret engem es mondja h szüksege van ram. Napokig meg a munkajat is lemondta, privatra es hivatalosan is. Azt mondta veünk (a gyerekekkel es velem) szeretne lenni. Nagyon jol esett nekem, de ez csak növelte a lelkiismeretfurdalasomat. Ugy erzem nem erdemlem meg öt. De akkoriban nekem se volt könnyü, söt a dolgokban amit tettem en sem ereztem jol magam. De megtettem, massal voltam, megha rövid idöre is. Akkor nekem fajt, most pedig neki, ö szenved. Aucs! Nem tudom mit tegyek, h segitsek neki es a szitunkon, h enyhithessem a fajdalmat. Tudom h mi van nekem itthol, es eppen ezert is. Szeretnem ha jol menne neki. Megbantam. De ez nem eleg! Visszaforditani nem tudok semmit, de azt TUDOM h többet ilyenre nem lesz alkalom! Ha tudjatok h hogyan gyözhetnenk le ezt a nyomast a kapcsolatunkon, akkor. Tyjha.
2011. ápr. 5. 17:01
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
74%
ha megcsaltad már nem szereted, ennyi...hülye, ha egy ilyen nőre pazarolja az életét aki másokkal fekszik össze miközben ő dolgozik. Nekem meg ne szólogass be hogy soha nem lesz nekem ilyen, mert én normális nőket választok, akiknek soha eszükbe sem lenne megcsalni, nem ribancokat.
2011. ápr. 5. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:

"Nem láttad be a hibád, mentegeted magad. "

1* IS örülök h irtal 2*is, ezt azert irtam ki mert mar az elsö "segitseg" valaszadomtol egy leszamolos kommentart kaptam a ferjemmel kapcsolatban..es az iesmire semmi szüksegem, de gondolj amit akarsz, megvan ra minden lehetöseged.mentegetni magam ,Nem csak a helyzetet probalom leirni azok szamara akik az eddigiekböl egy farkat sem ertettek meg..persze h nincs ra semmi különösebb mentö kimagyarazat..de nem gondoljatok h a valaszaitokkal megjobban ronthattok masok eleten kiknek tenyleg joindulati tanacsokra lenne szüksegük..szerintem inkabb , ha nem ismeritek a szitut csak az olvasottakbol eltek akkor ne is valaszoljatok.!1et irhatok 100%ra, 1*nektek is szüksegetek lesz egy par eszszerü tanacsra... akkor gonmdoljatok vissza, ti kinek mit irdogaltatok...vannak kik tenyleg az eletszitujukat boritjak ki ilyen oldalakra bizva hatha valaki okosabb...nah de öszinten..mindannyian emberek vagyunk es itelkezünk..de en azok köze tartozok kinek a xar iteletek egy penit sem segitenek csak lehangolnak...

2011. ápr. 5. 17:27
 13/24 A kérdező kommentje:

"Már megbocsáss kérdező, de ha köztem és a férjem között probléma/vita van, akkor leülünk és megbeszéljük, nem pedig besértődök és rögtön az első adandó alkalommal félrekúrok."

Szerintem is jo ha te es a ferjed a hibaitokat megbeszelitek, igy is maradjon... csak ne felejtsd el, h nem mindenki eli a TI hazassagotokat! örülj h nallatok minden oks, ! :S

2011. ápr. 5. 17:33
 14/24 anonim ***** válasza:
Én már otthagytalak volna,de ha szeret téged meg a gyerekeket akkor az másképp gondolkodik.Szerinte őrlödik azon,hogy az eszére hallgasson vagy a szívére,és ugye ha eszére hallgat otthagy mint macskát kakálni,ha a szívére megbocsát!De ezt nagyon nehéz lesz neki feldolgozni,hűségből egy életre megbuktál nála,nemkizárt,hogy visszakapod és majd elhagy amit meg is érdemelsz te büdös k***va és különben a szöveged ugy jön le,hogy sajnáltadod magadat
2011. ápr. 5. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 A kérdező kommentje:

"ha megcsaltad már nem szereted, ennyi...hülye, ha egy ilyen nőre pazarolja az életét aki másokkal fekszik össze miközben ő dolgozik. Nekem meg ne szólogass be hogy soha nem lesz nekem ilyen, mert én normális nőket választok, akiknek soha eszükbe sem lenne megcsalni, nem ribancokat."

Te ne ird le nekem h mit csinaljak es mit ne! ha te ilyen intenziven (BESZOLTAL)gerinctelen vagy..akkor en mert ne lennek az hozzad! pattogj le a kerdesemröl es huzz mas csikot.. ribanckodas vagy nem, nevezd aminek akarod...örülök neked es a jo NÖI kapcsolataidnak, csak valamit ne felejcs : itelkezni könnyü.., nehogy egyszer rad kerüljön a sor...soha ne mond h soha! :S

2011. ápr. 5. 17:37
 16/24 anonim ***** válasza:
bár az én válaszaimra nem reagálsz, de azért mégis írok :) szóval a bizalom, hogy most megingott az tuti, de idő, megértés... ahogy az első hozzászólásomban írtam. Ha beakarod bizonyítani neki, hogy ez egyszeri volt és megbántad akkor meg is tudod csinálni.
2011. ápr. 5. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:

kedves kérdező, ha 5 év mulva egy fiatal és szép huszonévessel megcsal a férjed, akkor szerinted mellette maradsz?

Megbocsátasz neki ha azt mondja azért tette mert megbántottad és elhanyagolva érezte magát?

2011. ápr. 5. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:

"krissztinke válasza:"

ha neked ugy jön le akkor mit foglalkozol azzal h valaszt irj...nem magamat sajnaltatom, mert ha ismernel tudnad h az nem az en eletvonalam...hanem a ferjem fajdalmat, azt sajnalom, azon van a hangsuly, de latom nem szüritek le...1valaszolon kivül, annak pedig priviben is irtam.. , amugy nem irtal rosszat..igaz az igazsag neha faj..es a te valaszodban volt az is, igazsag , amitöl szerintem minden nö felne az en helyzetemben...

2011. ápr. 5. 17:44
 19/24 A kérdező kommentje:

"bár az én válaszaimra nem reagálsz, "

csak az a baj h amit tettem azokutan mar en magam sem bizok magamban...megha biztosra is tudom h nem fordul többet elö. :S De eltarolom magamba amit irtal es dolgozni fogok rajta(rajtam) Köszike :)

2011. ápr. 5. 17:47
 20/24 A kérdező kommentje:

"Megbocsátasz neki ha azt mondja azért tette mert megbántottad és elhanyagolva érezte magát?"

-mint ahogyan latjatok tenyleg erdekel a valaszotok eppen ezert is irogatok annyira intenziven..-

a valaszom a kerdesedre: ezt mar en is sokat kerdeztem magamtol..öszinten :nemtudom!!! anno azt sem hittem volna h azt megbocsatom neki amikor megütött es sokszor egyedül hagyott mikor szüksegem volt ra!

2011. ápr. 5. 17:49
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!