Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Veletek is volt már hasonló...

Veletek is volt már hasonló helyzet?

Figyelt kérdés
El akarok költözni innen ahol lakom. Azért mert minden barátnőmtől messze lakok így egész nyáron sokat kell buszoznom ha találkozni akarok velük. Sokkal jobb lenne ha 1 helyen laknánk vagy legalábbis közelebb egymáshoz. Ne nézzetek hülyének de szerintem egyszer már mindenki elgondolkozott ezen akik távol laknak egymástól. Csak normális válaszokat kérek! Olyanokat ne akik nem a kérdésre válaszolnak. 19/L
2011. jún. 10. 14:16
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem egyik barátnőm itt lakik velem egy városban, a legjobb barátnőm tőlem egy órára kocsival, az egyetlen fiú barátom máshol, de szintén egy óra kocsival. Rajtuk kívül nincsenek más barátaim, de igen, elgondolkodtam már azon, hogy milyen jó lenne egy helyen lakni, hogy mindennap tudjunk találkozni, vagy ilyesmi.
2011. jún. 10. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Semmi baj ezzel, természetes, előtted az élet! Én is laktam már több helyen. Nem feltétlen kell elhagynod végleg a szülői házat/szülőhelyed. Azon a vágyva vágyott településen(vagy annak közelében), ahol szeretnél lakni keress sulit vagy munkát, és költözz össze albérletbe barátnőkkel közös költségen. Vagy keress hirdetést albérlőtársakra. Szerintem már elég nagy vagy hozzá, hogy a sarkadra állj, és amint látható, ismered az internetet, amin sok lehetőséget kereshetsz (munkát, sulit, szállást). Ha meg valamiért nem jön össze, még haza költözhetsz a családhoz, amíg nincs más lehetőség.
2011. jún. 10. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!