Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi jobb, okosnak lenni, vagy...

Mi jobb, okosnak lenni, vagy szépnek? Csak egyik vagy másik, mindkettő nem lehet!

Figyelt kérdés
Okos vagyok, de nem szép, olyan átlagos... Néha inkább lennék szép de buta liba. Mert a szépeknek mindent a popójuk alá tesznek, csak mert szépek. Meg találhatnak maguknak párt bármikor. Én meg gürizhetek, a nagy okosságommal semmit sem érek-és még pasin sincs (lehetne, de nem jön be, és nem leszek olyannal, aki nem tetszik csak azért,mert aki meg tetszene az meg nem vesz észre). Ti hogy vagytok ezzel?
2011. jún. 24. 18:51
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
79%
Okos
2011. jún. 24. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
83%

hát ez érdekes ha valaki szép és átlagosan okos az pont jó, én ellenék egy átlag munkával amit szeretek csinálni és közben elégedett lennék magammal, akkor kiegyensúlyozott életet élnék és jó lenne :D


tehát szépnek és átlagosan okosnak

de okosnak és nagyon csúnyának lenni a legrosszabb

tévedek bután és csúnyának lenni a legrosszabb:D

2011. jún. 24. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
66%

Legalább biztos lehetsz benne, hogy aki veled van, az a belsődért szeret, és nem azért, hogy kirakati majomnak használjon és/vagy csak jókat d*gjon egy jó csajjal...


Most ez nagyképűen fog hangzani, de én okos is vagyok, meg szép is (:D), de ha valamelyikről le kellene mondanom, az biztos nem az eszem lenne... Nem szeretnék pl egy szép takarítónő lenni :S

2011. jún. 24. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
25%
sajnos tényleg igazad van, a szépséghez eleve jó tulajdonságokat társítanak az emberek, nekik nem kell úgy megküzdeniük mindenért az életben. Úgyhogy lennék inkább szép!
2011. jún. 24. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
45%
Okos mindenképpen. Mit nem adnék azért ha zseni lehetnék! Feltéve ha nem valami borzalmasan rondáról van szó. Az átlagos pont jó. A kinézeten könnyű alakítani.
2011. jún. 24. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem ez nem igy van. Attol, hogy valaki szep, meg nem kap meg mindent, mindenkinek meg vannak a sajat problemai. A szepseg szubjektiv. Attol, hogy valakit te szepnek tartasz, nem lesz abszolut szepseg, lesznek, akiknek nem fog tetszeni egyaltalan. Nem fekete-feher ez, hogy valaki vagy okos es atlagos/csunya vagy buta es szep. Egyik kombinacio sem. Mindenki magabol a legjobbat hozza ki kulsoleg-belsoleg. Ha egyszeruen valaki bazilika orral szuletik, akkor nem tudja megvaltoztatni, csak magabol a legjobbat kihozni es o is tetszeni fog valakinek, ot is szepnek fogja valaki talalni. Ezek a szelsosegek nem jok. Egyaltalan mit jelent, hogy valaki okos? Lehet, hogy baromira ert a nyelveszethez, de ha olyan, hogy a napi eletben egy tukortojast sem tud megsutni, akkor az szamomra nem okos kategoria. Nagy vegletekrol beszelsz, ez igy irrealis.
2011. jún. 24. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
83%

Ez sok mindentől függ. Pl az illető munkájától is...

Nem mindenhol ér el mindent az aki szép. Egy luxusprostinak, vagy egy táncoslánynak nyilván az említett tulajdonság válik előnyére, viszont egy bankcéghez nem fognak felvenni egy buta libát, csak azért mert szép.

2011. jún. 24. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
50%

Inkább szép.


Azért, mert ha szép vagyok de buta, akkor nem vagyok elég ahhoz hogy felismerjem milyen hülye is vagyok (ugyanis a buták általában nem tudják hogy azok) szóval nem zavarna a helyzet, örülnék hogy jajdeszépvagyok :)


Ha viszont okos lennék de ronda, akkor baromira zavarna a csúnyaságom és emiatt nem tudnám élvezni az életemet eléggé, hiába vagyok okos, nem tudnék maradéktalanul elégedett lenni.

2011. jún. 24. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 A kérdező kommentje:
Hát ugy gondoltam, hogy valaki átlag feletti ésszel rendelkezik, találékony, stb. A másik pedig átlagon jóval felüli szépség, aki mindenki szerint szép (pl [link] )-és ezért is rajongják körbe.
2011. jún. 24. 19:03
 10/34 anonim ***** válasza:
19.03. vagyok, kihagytam hogy egyébként a való életben átlagosan szépnek és értelmesnek tartom magam.
2011. jún. 24. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!