Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi jobb, okosnak lenni, vagy...

Mi jobb, okosnak lenni, vagy szépnek? Csak egyik vagy másik, mindkettő nem lehet!

Figyelt kérdés
Okos vagyok, de nem szép, olyan átlagos... Néha inkább lennék szép de buta liba. Mert a szépeknek mindent a popójuk alá tesznek, csak mert szépek. Meg találhatnak maguknak párt bármikor. Én meg gürizhetek, a nagy okosságommal semmit sem érek-és még pasin sincs (lehetne, de nem jön be, és nem leszek olyannal, aki nem tetszik csak azért,mert aki meg tetszene az meg nem vesz észre). Ti hogy vagytok ezzel?
2011. jún. 24. 18:51
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
75%

egyébként a szépség teljesen szubjektív.. nekem például a sovány vörös hajú srácok jönnek be. Alapból ez nem számít "szépnek".. tehát mindenki bejön valaki(k)nek!

És igen, mégis a legjobb mindkettő egyszerre:)

2011. jún. 24. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 A kérdező kommentje:
Nem arról van szó, hogy senki sem jönne be, de ez a személy nem, erővel pedig nem megy. Ez nem bűn, nem? Kül nem nagyon érdekel a külső a fiuknál, nem kell tökéletesnek lennie, a lényeg, hogy nekem tetsszen! A volt fium sem volt félisten,de nem ezért hagytam el, hanem mert a jelleme nem tetszett-de ebbe nem mennék bele. Köszi mindenesetre a válaszokat!
2011. jún. 24. 19:27
 23/34 A kérdező kommentje:

"Az meg már csak hab a tortán hogy eközben a nők is egyszerre okos és szép férfiakra vágynak, a férfiak meg fogadjanak el minden nőt úgy ahogy vannak, ne akarjanak szupermodelleket...

Ez a férfiaknál ugyanígy van... mondom, hogy okos vagyok, és közvetlen is, és kedves az emberekkel, csak néha elfog a keserűség, hogy sose annak tetszek, aki nekem tetsszene. És folyton igy. Ha szép lennék a többi tulajdonságom mellett, nem lenne ilyen gondom. Utasítottak már el a külsőm miatt nem egyszer.

2011. jún. 24. 19:31
 24/34 anonim ***** válasza:
100%

Szépnek rövidtávon, okosnak hosszútávon jobb lenni!!! Ha nincs semmi a szépség mögött (ész), nem sok jóra lehet számítani. (relativ, kinek mi a jó..)


Ha okos vagy, életed végéig jó döntéseket fogsz hozni és normálisan fogsz élni.


Viszont a mai világban sajnos a külsőségek jobban dominálnak.

2011. jún. 24. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim válasza:
100%

A kerdesedbol itelve te meg nagyon fiatalka vagy.

Eloszor is, azt mondjak, csunya no nem letezik, csak apolatlan. Manapsag a sminkek segitsegevel hihetetlen, mit tudnak muvelni hozzaerto kezek.

Masreszt pedig a szepseg nem gyogyszer semmire. Sajat peldamat hoznam fel: sem csunya nem vagyok, sem buta, megis, eletem parjat 32 evesen talaltam meg.


Ha valasztas ele kerulnek, az eszemet tartanam meg. Nincs borzasztobb a butasagnal.

2011. jún. 24. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
100%

Okos.

De én csúnya és buta vagyok egyben, ez a lehető legrosszabb.

2011. jún. 24. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:

okos lennék! a külsőmön bármikor tudok változtatni, legvégső esetben egy sebész segítségével.

az ész az adott. fejlesztheted, de a veled született képességeket nem tudod megmásítani.


egyébként olyan kegyetlenül butának sem érzem magam.


a szép és buta lányokat nem aggasztja, h nem okosak, amit tudnak elérnek a külsejükkel, és megelégszenek vele.

az okos és csúnyább lányok meg pont telibe xarják, h nem szépek, az eszükkel bármit elérnek.

2011. jún. 24. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
100%

Egy nőnek jobb ha szép. A férfinak pedig ha okos. Mindkettő előny a párkeresésnél. A szép nők kelendőbbek. Viszont a szép de nem túl intelligens férfiak labdába se rúghatnak az intelligens férfiakhoz képest. Nálam legalábbis nem, mert én nem tudok felnézni egy férfira, ha nem okosabb nálam, mindegy hogy néz ki. Egy helyes férfi helyesírási hibákkal rettentő kiábrándító lehet egy nő számára. Fordítva ez nem így van. Mert a férfinak az a jó, ha a nő nem szárnyalja őt túl sem észben, sem fizetésben, stb.

Egyébként a végletek sem jók. A legszebb nők az ismerősi körömben nagyon boldogtalan életet kaptak. Sosem találtak olyan férfit, aki megbecsülte volna őket igazán.

Az egyik olyan szép volt, mint egy filmszínésznő. Egy helyes pasi kinézte őt sorbanállás közben, hazáig követte és felcsöngetett hozzájuk. Hatalmas szerelem, esküvő...Aztán mikor a nő felhergelte a férjét, az jól megrugdosta a hasát, amiben már ott volt a közös gyermekük. Ez a gyermek bombanővé érett, az öcsém öngyilkos lett miatta. Ez a bombanő sorra úgy járt a pasikkal, mint az anyja. Az egyik csak anyagilag lopta meg, a másik 2 év után megkérdezte tőle, nincs-e kedve a kutyájával is kipróbálni, aztán az X-edikhez férjhez ment, aki már az esküvő előtt is verte, most is veri, van 2 gyerek, a férj elvonókúrára jár...Lehangoló.

Harmadik bombanő önbizalomhiányból hozzáment az első pasihoz, akire a szülei rábeszélték, aki aztán nem sokat törődött vele, még szülni is busszal küldte be, mivel lányt szült fiú helyett, a gyereket meg se akarta nézni, stb...

Negyedik bombanő ma már 70 éves, ránézésre 50-nek saccolnám, igazi nő még ma is. Volt egy gyereke, aki idő előtt született meg, mert jóindulatú daganat megcsavarodott a méhében. 10 napig altatták, a gyerekére azt mondták meghalt, de ő tudja hogy születésnél még felsírt a kicsi. Ezalatt a férje otthon már más nőt kefélt.


Néha elgondolkozom, miért van ez? És arra jutottam, hogy a nagyon szép nők azért járnak pórul, mert bevonzzák a felszínes embereket. Az olyan férfiak, akik nem csak a külső alapján választanak, talán nem is nagyon mernek feléjük közeledni, pedig ők az értékesebb férfiak, akik a nőben a lelket is szeretik. A gyönyörű nőkre ráhajt egy csomó önbizalomtól túltengő fazon, akik tudnak szépeket mondani. Nagyapám is azt mondta, öngyilkos lesz ha nem megy hozzá nagyanyám, de aztán orrba-szájba csalta. Nagyanyám is feltűnő szépség volt.


Aztán itt vagyok én, átlagosan szép, aki után az utcán nem fordulna meg senki, de én még sosem jártam úgy, hogy ha lefeküdtem valakivel, az utána ne akart volna hosszútávra tervezni velem. Pedig még mellem sincs.

Talán azért, mert a testi hibáim miatt felszínes férfi engem meg se közelít.


Úgyhogy bár rettentően szeretnék gyönyörű lenni, azt tapasztalom, sokkal jobb annak, aki átlagosan szép.


De a szépség mégis elengedhetetlen, evolúciós jel, anélkül hiába az ész, igazán egy nő nem fog érvényesülni, legalábbis a férfiaknál.

2011. jún. 24. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:

Én nem tartom magam túl szépnek, átlagos vagyok. Vannak nálam sokkal szebb nők, de vannak csúnyábbak is.

Okosnak tartom magam inkább. Na nem úgy értve, hogy fel tudnék most helyben mondani egy törikönyvet évszámokkal, vagy ilyesmi lexikális tudással. Ami érdekel azt megjegyzem, és sok olyan dolgot tudok ami ha előjön néhányan csak pislognak.


A pasi dolog meg: ugyanebben a cipőben járok, mert eddig csak olyanok tetszettek akiknek én nem, és azoknak tetszettem én, akik meg nekem nem...

2011. jún. 24. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:

Szerintem okosnak lenni jobb.

Én okos és szép vagyok( nem nagyképűségből, tényleg), de nem annyira jó ez, mint elképzelik.

A fiúk általában a külsőmre mennek (a kigyúrt, helyes divatot kedvelő, pár szexre hajtó pasikat érdeklem) , aztán ha rájönnek, hogy nem tudnak átverni a jól bevált szövegeikkel, és nem ugrálok úgy, ahogy ők fütyülnek, keresnek egy butább csajt. A nem helyes, de okos fiúkkal jókat beszélgetek mindenféle témáról, de ők nem jönnének velem össze a külsőm miatt( többnyire nincs önbizalmuk, ill. barátnak tartanak).

ha valamiről le kellene mondanom, akkor inkább a külső adottságaimról tenném, mert egy szép de buta ember addig érvényesül jól, míg nem öregszik meg, viszont egy okos talán élete végéig az marad és így a megélhetése sem válik veszélyezetetté (az alzheimer-kóros esetektől most tekintsünk el. :) )

20/L

2011. jún. 24. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!