Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi jobb, okosnak lenni, vagy...

Mi jobb, okosnak lenni, vagy szépnek? Csak egyik vagy másik, mindkettő nem lehet!

Figyelt kérdés
Okos vagyok, de nem szép, olyan átlagos... Néha inkább lennék szép de buta liba. Mert a szépeknek mindent a popójuk alá tesznek, csak mert szépek. Meg találhatnak maguknak párt bármikor. Én meg gürizhetek, a nagy okosságommal semmit sem érek-és még pasin sincs (lehetne, de nem jön be, és nem leszek olyannal, aki nem tetszik csak azért,mert aki meg tetszene az meg nem vesz észre). Ti hogy vagytok ezzel?
2011. jún. 24. 18:51
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:

Van olyan ismerősöm aki szép, de írtó buta. Olyannyira, hogy egyszer sétáltunk a Tisza-parton, és megkérdezte, hogy miért fekszenek ott az emberek. Mondom, "Napoznak". Erre: "Ja, én csak a szolit ismerem." -.- Van egy másik, aki csúnya, buta és bunkó is egyben;na ennél nincs rosszabb. Van, aki okos de csúnyácska, hozzá bármikor szaladhatok, ha problémám van, viszont utálom, ha kijavít. Van, aki okos és szép, ha őt megszólítod, elküld a büdös k*rva f*sszopó anyádba, mert egy beképzelt p*csa, aki 10 centivel a föld fölött jár. Összegezve: egyik sem jó. Inkább mindegyikből egy pici. Legyen normális kinézete, ha azt mondom neki, hogy ventillátor, akkor tudja, hogy mi az, de túlzásokba nem kell esni, nem kell modellalkat vagy atomfizikus. Egyébként nekem inkább lényeges az, hogy a lány sportos legyen, bírja a fizikai megterhelést (nem 200 kilós kőtömböket emelgetni, de egy 1 km-es futástól ne ijedjen meg).

Még egy dolog: meg kell különböztetni azt, aki buta és aki butácska. A buta arra utal, akitől megkérdezed, hogy ki volt Hitler, azt a választ kapod, hogy Erzsébet királynő kutyája. A butácska pedig az, aki el tudja helyezni Hitlert térben és időben, de nem tud róla sokat, holott alapműveltség. A buta az buta, a butácska meg aranyosan buta.

2011. jún. 24. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim válasza:
inkább okosodj még szépség! 70 évesen te is csak ugyanolyan vén banya/tata leszel, mint akárki más, hiába voltál szép, viszont az ésszel talán még elérhetsz valamit az életben.
2011. jún. 25. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:
okos...
2011. jún. 25. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:
Aki magáról azt állítja, hogy okos, az biztos, hogy túl hülye.
2015. okt. 17. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!