Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi jobb, okosnak lenni, vagy...

Mi jobb, okosnak lenni, vagy szépnek? Csak egyik vagy másik, mindkettő nem lehet!

Figyelt kérdés
Okos vagyok, de nem szép, olyan átlagos... Néha inkább lennék szép de buta liba. Mert a szépeknek mindent a popójuk alá tesznek, csak mert szépek. Meg találhatnak maguknak párt bármikor. Én meg gürizhetek, a nagy okosságommal semmit sem érek-és még pasin sincs (lehetne, de nem jön be, és nem leszek olyannal, aki nem tetszik csak azért,mert aki meg tetszene az meg nem vesz észre). Ti hogy vagytok ezzel?
2011. jún. 24. 18:51
1 2 3 4
 11/34 anonim válasza:
77%
Hehe ha végeztél kérem vissza a naplómat :D ugyanez a problémám...lenne kivel összejönni de akivel igazán akarok az nem vesz észre mert inkább az okos típushoz tartozom mint a népszerű gyönyörű lányokhoz :D ez van de ha választanom kellene a szép és átlagosan okos nekem is megfelelne :D
2011. jún. 24. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
zseninek nem mondanám magam, de azért okosnak igen. Szép sajnos nem vagyok, ronda sem, tehát ilyen átlagos (bár tudnék fogyni ugy 10-15 kg-t!), szivesen lennék szép, csinos nő, akit körulrajongnak és minden pasit megkaphat, de nem mondanék le az eszemről, semmiféleképpen.
2011. jún. 24. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 A kérdező kommentje:
Én is ugy vagyok vele, hogy a külsőm miatt nem tudom élvezni az "eszemet".
2011. jún. 24. 19:05
 14/34 yuda ***** válasza:
50%

FFi- vagyok és tudom már sokat hallottátok, hogy a szép csajok beképzeltek, de csak gondoljatok bele, hogy egész életében azt a visszajelzést kapja , hogy ő milyen szép, egy idő utána fejébe száll és valóban elkezd beképzeltként viselkedni.

Nagyon nehéz kezelni a folyamatos negatív kritikát, de a folyamatos dicséretet is.Utóbbitól legtöbben elszállnak maguktól...aztán ahogy öregszenek, jön a mély depi... :)


Magamról legyen mondva, emiatt inkább a teljesen átlagos kinézetű lányokat részesítem előnybe, ráadásul ne felejtsük el, a legszebb nő szépsége is elkezd halványulni, és akkor ki lesz előnyben? :)

2011. jún. 24. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 A kérdező kommentje:
Igaz, én sem mondanék le az eszemről a szépségért. Arra gondoltam inkább, hogy most a fogaimat összeszorítva, az eszemet kihasználva sok pénzre teszek szert, és igy "megvásárolom" a szépséget-plasztikai műtét! :). Csak az a baj, hogy nemigazán tudom hol kihasználni a tudásomat.
2011. jún. 24. 19:07
 16/34 anonim ***** válasza:
52%

"Okos legyek vagy szép?" Mi lenne ha mindenki elfelejtené ezt a választási kényszert? Főleg az okosak: ők még lehetnek szépek de aki szép és buta az már nem nagyon lesz okosabb.

Kérdező:


"Csak egyik vagy másik, mindkettő nem lehet!"


Miért ne lehetne mindkettő? Szerinted ha szép lennél akkor rögtön 30-at esne az IQ-d? Hát nem. A szépség és az intelligencia között valójában nincs összefüggés, csak sokan megmagyarázzák maguknak hogy miért jobb okosnak lenni mint szépnek miközben lehetnének akár szépek és okosak is egyszerre (csak hát ahhoz tenni kéne).


Az meg már csak hab a tortán hogy eközben a nők is egyszerre okos és szép férfiakra vágynak, a férfiak meg fogadjanak el minden nőt úgy ahogy vannak, ne akarjanak szupermodelleket...

2011. jún. 24. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:

"Néha inkább lennék szép de buta liba. Mert a szépeknek mindent a popójuk alá tesznek, csak mert szépek. Meg találhatnak maguknak párt bármikor."


Nem szeretnék nagyképűnek tűnni, de én nem vagyok se csúnya, se buta! Irhattam volna úgy is, hogy szép is vagyok és okos is, de igy nem szeretném leirni, mert még megszólja valaki:) Igaz, hogy párt találhatnék bármikor, mert akadna mind a 20 ujjamra, mégis egy párom van már 4 éve, akivel boldog vagyok! Senki nem tesz semmit a popóm alá, pedig megtehetném, hogy hagyom, hogy eltartsanak, csak a büszkeségem nem engedi! Ugyanúgy dolgozok én is, mint a többi normális ember és élem világom úgy, hogy büszke vagyok arra, amit saját kezemmel elértem!

2011. jún. 24. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
66%

Én meg pont fordítva, okos lennék inkább.... Ha sötét lennék, úgy se tudnám kamatoztatni a aszépségemet igazán. Viszont ha elég okos vagyok, akkor elhitetem az emberekkel, hogy hülyék, és igaziból én vagyok a szép, nem a modellek. :-DDD


/csak egy másik szemszög/

2011. jún. 24. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 A kérdező kommentje:
Bocsánat,az lemaradt, hogy tisztelet a kivételnek! Éni s ismerek ilyen lányt, aki ráadásul még szerény is. Ilyen is van, csak ritka. Azért írtam, hogy csak egyiket, vagy másikat lehet választani-mindkettő nem, mert volt egy olyan érzésem hogy akkor sokan csak rávágnák, hogy: "mindkettő-okos is meg szép is!".
2011. jún. 24. 19:14
 20/34 anonim ***** válasza:

"Az meg már csak hab a tortán hogy eközben a nők is egyszerre okos és szép férfiakra vágynak, a férfiak meg fogadjanak el minden nőt úgy ahogy vannak, ne akarjanak szupermodelleket...


Szerinted ez a válasz hasznos.


A válasz írója 75%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 19:09"


Ne ezen kéne mindenkinek komolyan elgondolkoznia, főleg a kérdezőnek. ugyanis ő magam mondta hogy lehetne pasija "de nem jön be"


Ha neked vki nem jön be akkor ne sírj ha ugyanazt kapod vissza. A kettős mérce meg végképp nem jön be értelmesebb pasiknak

2011. jún. 24. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!