Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek nem felháborító,...

Szerintetek nem felháborító, ha egy 16 éves lánynak 35 éves pasija van?

Figyelt kérdés

Ezt hallottam nemrég. Azt hittem lehidalok, ez komolyan mondom már több mint felháborító.

2 gyermekes anyuka létemre, nem tudom elképzelni hogy a fiatal lány szülei nem szólnak ezért semmit!

Ha az én lányom csinálna ilyet, hát biztos szívrohamot kapnék, na jó ez még odébb van ő még csak 13 éves.


Ti mit gondoltok erről? Nem igaz, hogy tetszhet egy tini egy érett férfinak? Undorító!


2011. júl. 18. 00:49
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:

09:33-as vagyok.


Kikérem magamnak, nem apakomplexusos lány vagyok, hanem egészséges, felelős gondolkodású 32 éves családanya.!

Nem mindegy, ne általánosíts.

Psyhológus meg a magadfajtának kell, akinek nincsen más az életben, csak fehér, és fekete.Gondolom 40 éves vénlány vagy, esetleg kamasz fiú, aki ábrándozik a 40-es tanárnőről.

Nem értem, miért kell leiskolázni magát egyeseknek, még akkor is, ha anonim az oldal.

2011. júl. 18. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:
8%

23 éves nő vagyok, aki sosem vágyott apjakorú férfiak után. Életemben maximum nálam 5 évvel idősebb férfiak tetszettek.

Ennyit arról, hogy ki általánosít.

A pszichológust meg így írjuk magyarul. És sajnálom, de ennek a jelenségnek a neve apakomplexus, még ha 32 éves is az ember. Könnyen kialakul, ha az adott lánynak nincs édesapja, vagy rossz/semleges viszonyban vannak vele. Elhiszem, hogy nehéz ezt beismerni, de a tényeket nem nagyon lehet megmásítani. Aki a 15-20 évvel idősebb férfiakhoz vonzódik, az apakomplexusos. Lehet lázadozni, hogy szerintetek ez a normális, de ez a tudomány mai állása szerint így van.

2011. júl. 18. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:

Majd akkor oszd az észt, ha 7 év múlva felmutatod azt mint Mi.Addig maradj csöndben, mert nem vagy kompetens ez ügyben.Gyerekes, begyepesedett, buta gondolkodású vagy.Én 25 évesen már felelősségteljes anya voltam, de ehhez olyan messze vagy, mint Makó Jeruzsálemhez.Egy bizonyos szint alá nem süllyedek, így a veled való vitát muszáj berekesztenem.

/Mellesleg az apámmal a mai napig legendásan jó a kapcsolatunk./

2011. júl. 18. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim ***** válasza:

Én is rettentően imádom apukámat és ő is engem! Mindig is apás voltam! nem mindegy, hogy valakiben azért alakul ki így a vágyódás egy idősebbhez mert nincs/esetleg rossz a kapcsolata az apjával, vagy azért mert szimplán egymásba szerettek mindenféle érdek nélkül.

Nem kell egyből vádaskodni, nem tudhatja senki se, hogy mi játszódik le a színfalak mögött.

2011. júl. 18. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim ***** válasza:
9%

1. Nem is ismersz (halvány lila gőzöd nincs pl. arról, hogy nekem van-e gyerekem, mit értem el az életben stb. - amire te annyira felvágsz szintén névtelenül, arctalanul az interneten, tehát nem tudom egyáltalán miért is kéne elhinnem), de elszidsz mindennek, csak azért, mert van fogalmam róla mi az az apakomplexus. Tipikus védekező mechanizmus a saját hibáinkkal szemben, melyeket képtelenek vagyunk beismerni, avagy a valósággal való szembenézés képtelenségével szemben.

2. Mint már említettem neten azt mond az ember, amit akar, tehát nyugodtan mondhatsz bármit az édesapáddal való kapcsolatodról, nem kötelességem elhinni.

2011. júl. 18. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:
92%

Szerintem nem felháborító.

Én is azon a véleményen vagyok,hogy akinek nem tetszik miért foglalkozik ezzel? Miért kell beleütni az orrotokat másnak a dolgába? Ez magánügy, hogy ki-kivel.

Jó nem adom a naivat, igen valószínű sok ilyen korú pasi csak kihasználja a lányt, de én úgy hiszem hogy van olyan is akinek érzelmei lesznek felé.

Fölösleges ezen kiakadnotok, attól hogy itt meglesz a balhé, a világban még sok ilyen kapcsolat kötődik.

2011. júl. 18. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:
92%
Nem undorító.Ne ítélj korkülönbség alapján,de ezt már előttem elmondták.Én 17 éves voltam amikor megismertem a férjemet aki akkor 32 éves volt.Először csak beszélgettünk ismerkedtünk jó pár hónapig,mindketten imádtuk egymást mégsem jöttünk össze.Aztán egyik nap közölte hogy kiutazik külföldre valószínűleg hosszabb időre.Teljesen összetörtem.Napokon keresztül csak sírtam és sírtam nem voltam hajlandó semmire.A suliba borzalmasan teljesítettem.Aztán anyuéknak el mondtam hogy mi az oka...Nem örültek neki de azt mondták ha ez nekem jó akkor ők nem szólnak bele,tudják hogy felelősségteljes vagyok,hülyeséget nem csinálok,és ha olyan van egyből hátrálok.Még abban az évben nyári szünet előtt elbúcsuztunk egymástól.Hiszen ő kimegy külföldre stb stb.Teltek a napok egyszer csak megcsörrent a telefon...Megkért hogy menjek vele én is...Nem azonnal most hanem várjunk egy évet amíg befejezem a sulit.Befejeztem a sulit és tényleg várt rám.Nem ismerkedett más lányokkal nem kurogatta a "friss pipihusit".Kimentünk Angliába másfél évre, de rájöttünk hogy mégis itt jobb nekünk.Hazaérkezésünk után három héttel megkérte a kezem. Ennek már 15 éve.:)) A pocaklakó a hasamban,és mellette van egy 10 éves lányunk:))
2011. júl. 19. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:

Én csak azt nem értem,hogy mért gondolják egyes férfiak,hogy egy 30+ éves nő csak és kizárólag gyereket meg házasságot akarhat? Mert irta az egyik korábbi válaszoló pasas,hogy ő azért kezdene 20 évessel,mert azzal még lehet lazán élni,nem akar sietni sehová ( házasság,gyerek)

De könyörgöm,mért általánositunk?? Én 30 vagyok,de kb.22-nek néz mindenki! Feszes a bőröm, babaarcom van,alakom is rendben, és imádok bulizni,meg mindenféle programot csinálni. Egyetemre járok nappalira,és még min. 10 évig hallani se akarok családról meg elköteleződésről!! Ilyen is van! Csak annyira nem bírom mikor valaki általánosit és minden nőre ráhúzza azt, amit látott mondjuk 10-20-nál!!

2011. júl. 23. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!