Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek nem felháborító,...

Szerintetek nem felháborító, ha egy 16 éves lánynak 35 éves pasija van?

Figyelt kérdés

Ezt hallottam nemrég. Azt hittem lehidalok, ez komolyan mondom már több mint felháborító.

2 gyermekes anyuka létemre, nem tudom elképzelni hogy a fiatal lány szülei nem szólnak ezért semmit!

Ha az én lányom csinálna ilyet, hát biztos szívrohamot kapnék, na jó ez még odébb van ő még csak 13 éves.


Ti mit gondoltok erről? Nem igaz, hogy tetszhet egy tini egy érett férfinak? Undorító!


2011. júl. 18. 00:49
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:
100%

Először is, felesleges ennyire másokkal foglalkozni. Persze nem kritizálni akarlak, csak egy jó tanács. Nagyon sok szülő ezt csinálja, aztán pedig nem veszi észre, ha a gyerekével gond van. Mégpedig óriási gond. Erről ennyit.


Szóval, ez nem tudom, hogy leírt elmélet-e, biztos az, vagy csak az én téveszmém.Szóval nővérem is ilyen cipőben jár, bár ő 20 éves, és 36 éves palival jött össze. Az apám nagyon sokat van távol a családunktól, és nővéremmel a kapcsolatuk soha nem volt jó. Aztán lám, összejött egy ennyivel idősebb férfival...

De mondhatnék még más példát is. Egyik régi barátom 14 évesen összejött egy 18 éves csajjal-egy helyes srác egy hót ronda csajjal-, ami ilyen korban még óriási korkülönbség- már ha csak visszagondolok magamra, amikor 14 voltam. Az anyja kiskorában elhagyta őt, ez a lány pedig szó szerint anyáskodott felette. Szóval szerintem a nagy részében benne van egy anya/apa komplexus is.


A másik részük pedig függetlenséget, esetleg anyagi javak megszerzését akarja a kapcsolattól, mivel egy 18 éves sráctól nem várhatja el, hogy pl elvigye nyaralgatni, hetente új ruhákat vegyen neki-vagyis a legtöbbtől nem;);)

2011. júl. 18. 04:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 anonim ***** válasza:
70%

nem olvastam el az összes válaszokat.

Nem undorító,,sajnos 16 évesen én is bele zúgtam egy 35 éves férfiba.Ebbe semmi rossz nincs.

Erre mondják,hogy apa komplesszúsa van.

Sajnos nekem is az van. 2x mentem férjhez és a mind a kétszer jóval idősebb volt a férjem a mostani 15 évvel idősebb.

Jaa és nem szégyellem és a környezetem egyáltalán nem tartja undorítónak. pedig 45 éves vagyok és 10 éve vagyunk jó házasságba. többit számold ki,,

2011. júl. 18. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 anonim ***** válasza:
83%

MI ebben az undorító? Ma egy harmincvalahány éves pasas sokkal inkább lehet egy "vagány srác" típus, mint feltétlenül megpocakosodott "férfibácsi". Sok 30-on túli sportol, igényesen ápolja magát, lezserül öltözködik. Sok férfi későn érő és szinte gyerekes a korához képest.

A lány oldaláról: a 16 év túl van már az ún beleegyezési korhatáron, tehát nem beszélhetünk liliomtiprásról vagy pedofíliáról. Sok lány koraérő, 16 éves korra már lehet teljesen fejlett, szellemiekben meg komolyabb a korosztályánál. Amikor én összejöttem a lánnyal, ő 17 volt én pedig 26. Ő maga is azt mesélte, hogy egyszerűen nem tudna mit kezdeni egy 17-18 éve "kölökkel". Az idősebb, de későnérő férfinak (mint én is) pedig jól jön, hogy a fiatal nővel tovább tud lezseren szórakozva élni, mint azzal, a korban ugyan jobban hozzáillő nővel, akiben már erősen szól a vekker, hogy házasság, gyerek, család kell. Őszintén megmondom, hogy én inkább tisztelni tudom az olyan párokat, ahol az eltérő érettséget korkülönbséggel kompenzálják ki. Én is 26 évesen még egy lökedék voltam. Túl voltam két kapcsolaton, ahol a hölgyikék már sokkal előrébb voltak a felnőttesdiben, mint én. Hát nem korrektebb akkor inkább olyannal kezdeni, aki nem akar úgy előresietni még?

Én már 39 vagyok, de igen, vállalom, hogy későn érő. Még mindig adok a külsőmre, mozgok, fiatalosan öltözködöm és ha neadj'Isten szétmegyünk, én is inkább egy fiatal lányt képzelnék el magam mellé, mint egy 35 éves nőt elváltan egy vagon gyerekkel vagy kapuzárási pánikkal.

Visszatérve a kérdésre: ha őszintén szeretik egymást, akkor nincs baj. Ha csak "csemegézik" a fickó, az gáz, de az akkor is gáz lenne, ha csek egy évvel volna idősebb.

2011. júl. 18. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 anonim ***** válasza:
93%

Én nem tudom erre azt mondani,hogy undorító,mert jártam hasomló cipőben. Amikor 19 éves voltam akkor egy 36 éves,amikor pedig 21 voltam,akkor egy 41 éves pasim volt,engem nőként az fogott meg bennük,hogy sokkal figyelmesebbek,és érettebbek voltak a velem egykorú fiúkhoz viszonyítva. Azt,hogy a férfiakat mi vonzza a fiatalabb lányokhoz azt meg szerintem senkinek nem kell elmagyarázni....


26/N

2011. júl. 18. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 anonim ***** válasza:
69%
Miért érzem azt, hogy az ehhez hasonló kérdések (tudat alatt) a féltékenységre épülnek?
2011. júl. 18. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 anonim ***** válasza:
64%

Hmmmm....

Én így kérdezném: Nem felháborító, hogy egy 35 éves elcsavarja egy 16 éves lány fejét??

Aki volt már életében először szerelmes tinilány, az tudja, hogy bármit képes lenne sutba dobni, a neveltetés és a társadalmi elvárás a legkevesebb.


Annak a 35 éves majomnak milyen a neveltetése, az erkölcse, mit szól az anyja-apja (elvált felesége, gyerekei) ahhoz, hogy neki egy 16 éves játékbaba kell éjszakára????

2011. júl. 18. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 anonim ***** válasza:
87%

A válasz írója 63%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 01:28


Nananana, nenenene!


A szexuális érés normális esetben kéz a kézben jár az érzelmi élettel. Az első csók az első fiúval, akivel jár. Az első petting az első komoly kapcsolatban. Később a félelmek megtárgyalása közösen, egymás testének felfedezése, és ha legyőzték a félelmeket és gátlásokat, akkor az első szex azzal, akit szeretnek.

A tapasztalat gyűjtés egymás mellett, és érzelmi okból szakítanak. Nem azért, hogy mással,ill. minél több partnerrel kipróbálják a szexet, vagy nem lehet rávenni az análra.


Ma a nemi érés azt jelenti, hogy 13-14 éves, fizikailag még fejlődésben lévő lányok úgy váltogatják a partnereket, mint más a bugyit, de sejtelmük sincs a párkapcsolatról, a leghosszabb kapcsolatuk 2 hét, és a többség remekül színleli az orgazmust... csak soha nem éli át.

Aztán 3-4 év intenzív nemi élet után itt a GYK-n próbál megoldást találni, miért nem kell senkinek másra, csak du.gni, és teszi fel az ostoba kérdéseit.

A fiúk az első pár alkalommal paráznak, aztán már nem kérdezősködnek, mert elhiszik magukról, hogy lepedőakrobaták lettek. A csaj sikít, vergődik, sóhajtozik mekkorát élvezett. Lekönyveli, hogy így frankó.



Mindegy....

2011. júl. 18. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 anonim ***** válasza:

ma 07:10

mondasz jókat. Tudod, ez az orgazmusszínlelés egyfajta elvárás, legalábbis a nők gondolják úgy, hogy a srác szemében kisebbek lesznek, minthogyha bevallanák: nem tudnak elmenni. És a barátnőknek 16 évesen pedig hangoztatják, hogy íjjjjjj 5x orgazmusom volt egymás után, azok meg irigykednek, még ha tudják is, hogy nem igaz. Olyan, mint amikor mi, srácok azt mondjuk 16 évesen, hogy a discoba szopattunk, meg dugtunk, közben meg max meghívtuk a csajt egy italra, ami után le is lépett:D De sajnos ez egy elvárás, és hogyha nem állsz be,akkor halálra b@sztatnak majd, és mindig fogják beléd táplálni a kisebbségi érzést. Én is egy darabig álltam a sarat, majd 17 évesen hazudtam egyet, mert nem bírtam a basztatást, amit kaptam, pedig olyan emberek csinálták főképp, akikből még azt sem nézném ki, hogy arcon pusziltak egy lányt- persze nem véletlen csinálták, arra ment ki a játék, hogy eltereljék a gyanút a körülményekről, amiket összehadováltak egy titokzatos olasz lányról, akivel a Szigeten volt afférjuk.

2011. júl. 18. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 ava87 ***** válasza:
100%

Számomra nem felháborító (miért háborodjak én fel azon, amit mások csinálnak?), csak elég fura. Ismertem ilyen párt én is régebben, nem ártottak vele senkinek, pár évig együtt voltak, aztán a lány rájött, hogy a korabeli fiúkkal több mindent tud kezdeni, de amíg az idősebb férfival volt, addig elvolt azzal, hogy felnőttesdit játszik.

Különben ettől még szerethetik egymást, csak az ilyen kapcsolatok nem szoktak tartósak lenni, mert előbb-utóbb a lány rá szokott jönni arra, hogy ő még fiatal, és még sok mindent nem próbált ki az életben, amit egy idősebb partnerrel nem is nagyon lehet. Aki meg tényleg olyan, hogy sokkal érettebb a koránál (és nem csak ezt gondolja magáról), annak épp elég baj, hogy ilyen, és nem talál a korabeliek között megfelelő párt, felesleges ezért még külön le is nézni.

2011. júl. 18. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 anonim ***** válasza:
96%

Nem mondom, hogy helyes, vagy örülnék, ha majd a lányommal lenne ilyen, de én megértem.

Megértem azt a fiatal lánykát is, akit ezerszer jobban vonz egy 35 éves felnőtt, érett, sármos pasas, mint egy vele egykorú, pelyhesállú, pattanásos, wow-b.uzi, komolytalan kölyök.

A pasit is ugyanúgy megértem, lehet későnérő tipus, nem akar még hézasodni, meg gyereket és jó egy laza, fiatal, üde, CSINOS, babaarcú lánnyal együtt lenni, aki nem cipel a hátán egy adag keserűséget, az előző kapcsolatokból, akit elkápráztatja a pasi érettsége, akinek nem könnyezik be a szeme, ha babakocsit lát.

Én mindkét félt megértem, jah és a szerelem? Lehet tényleg szeretik egymást. Ebbe csak ők láthatnak bele, senki más.

23/L

2011. júl. 18. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!