Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők! Voltatok már ilyen...

Nők! Voltatok már ilyen helyzetben? Hogyan szoktattátok rá a pasit az őszinteségre?

Figyelt kérdés

olyan nők története érdekel, akik párkapcsolatukban olyan férfival voltak együtt aki esetenként füllentett... de még is sikerült leszoktatni róla a férfit, és esetleg nem szakítással végződött.

a barátommal 4hónapja járunk 18éves vagyok ő19, olykor füllent, csak késöbb vallja be az igazat, bár igaz én hamar felkapom a vizet és ő meg fél a reakciómtol...

de igazi őszinteségre akarom bírni, és én hiszem hogy ez nem lehetetlen és van valami módja, mert szeretem.


2011. júl. 26. 20:38
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
96%
Alapból dobom az olyan pasit, aki nem őszinte. Ez nem szokás kérdése, aki hazudik az hazudni is fog, és egyébként sem vagy az anyja, hogy megneveld. Dehát sok sikert.
2011. júl. 26. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:

igen számítottam az ilyen válaszokra is:)

az az igazság hogy apró füllentésről van szó, amit utólag bevall elejétől a végéig. És én ordítok vele meg minden...szóval joggal fél a reakciómtól:S

Én azért hisztizek mert füllent, ő azért füllent mert hisztizek

2011. júl. 26. 20:42
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Igaza van az előttem szólónak aki hazudik az mindig is fog arról nem lehet leszoktatni senkit! Vagy elfogadod így vagy dobod, mert hazug emberrel együtt lenni az szerintem katasztrófa.
2011. júl. 26. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
55%
:D
2011. júl. 26. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
78%
4 hónapja jártok, és te folyton üvöltözöl vele? Ez egy mazohista srác. Megérdemel téged.
2011. júl. 26. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

Szerintem a választ Te magad írtad le. :)

Üljetek le és beszéljétek meg a dolgot, mondd el neki, hogy Téged zavarnak az ő füllentései, még ha azok nem is olyan nagy dolgok. És akkor ígérd meg neki (de aztán persze tartsd is be), hogy legközelebb nem fogsz kiborulni, csak mondja meg az igazat. :)

2011. júl. 26. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
79%
Ne kapd fel a vizet. Fél a reakciódtól, nem akar magyarázkodni, könnyebb füllenteni.
2011. júl. 26. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

értem...

igen utolsó én is erre gondolok

2011. júl. 26. 20:49
 9/19 anonim ***** válasza:
73%
Szerencsétlen tudja, hogy hisztis liba vagy és nem mer elmondani dolgokat, mert ki fogsz akadni. Így aztán füllent, de mivel szegénynek nyomja a lelkét, ezért inkább mégis elmondja, te meg ordítozol, így legközelebb is arra gondol, hogy inkább füllent, mint megint hallgassa a sipákolást. Ha nem fogod vissza magad, egy idő után elege lesz belőle, hogy úgy érzi, mintha az anyja lennél.
2011. júl. 26. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
86%

há, tudok egy hasonló sztorit:

van az egyik szomszéd házban egy szerencsétlen kutya, meg a hülye gazdája. Leviszi sétálni, és a kutya eltávolodik mondjuk 20 méterre. Amikor a gazdája hívja, elsőre sosem megy oda. Ha már kiabál a gazda, akkor lassan odasomfordál, de erre kap egy pofont. Vajon miért nem szeret odamenni a gazdájához?

2011. júl. 26. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!