Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nőktől kérdezem, hogy 30 éves...

Ji..... kérdése:

Nőktől kérdezem, hogy 30 éves korhoz közel ki vállalna be egyedül egy gyereket?

Figyelt kérdés
Úgy, hogy a gyerek apjával nem él együtt.
2011. júl. 28. 10:59
1 2 3 4 5
 11/49 anonim ***** válasza:
82%
Jövőre 30 leszek! Én is bevállalnám egyedül is. Persze biztos nehéz lenne, lehet néhány év múlva én is lebeszélnék róla mindenkit. De így ismeretlenül úgy érzem meg kellene tennem.
2011. júl. 28. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/49 anonim ***** válasza:
100%

Hmm, én 33 éves vagyok. Most ment szét a kapcsolatom, de simán bevállalnák egy gyereket. De ehhez hozzá teszem, hogy van autóm, saját lakásom és nincs hitelem. Valamint a bankszámlámon 3 millió forint:)

Minden adott, csak egy normális pasi és gyerek nem... ilyen az élet...Valahol valamit elvesz, valahol meg ad...

2011. júl. 28. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/49 anonim ***** válasza:
57%

Nagyon jól gondold meg!

Az hagyján, hogy az ismerősök szörnyűlködnek majd - kit érdekel? De milyen lesz, amikor bölcsiben/oviban/iskolában mindenkinek ott lesz az apja, csak az övé nem? Milyen lesz a gyereknek, amikor beszélgetnek majd a családtól és neki nincs? Mert az anya egyedül, az nem család... Mit fogsz neki mondani, neki miért nincs apja, őt miért nem szereti az apja? Mert eljön az idő, amikor megkérdezi...

2011. júl. 28. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/49 anonim ***** válasza:
82%
Na azért én sok olyat ismerek, ahol a bölcsiben-oviban nincs ott a gyerek apja, pedig egy családban élnek. Ez a világ már elmúlt, hogy ezért aggódnod kellene. És aki elvált? Annak sincs ott az apja.
2011. júl. 28. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/49 anonim ***** válasza:
87%
Egyedül biztosan nem vállalnám be. Anyám is egyedül maradt és bár megvan mindenünk, nagyon nem könnyű. Lehet, hogy ha nagyon jó anyagi helyzetben lennék meggondolnám, de az érzelmi része akkor is nehéz.
2011. júl. 28. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/49 anonim ***** válasza:
84%
Azért az nem ugyanaz, ha X ideig együtt volt a gyerekkel, mintha sosem lett volna... Hidd el, tapasztalat.
2011. júl. 28. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/49 anonim ***** válasza:
67%
én azért kicsit undorítónak tartom a pasival és a gyerekkel szemben, hogy csak spermadonornak akarja valaki használni apukát
2011. júl. 28. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/49 anonim ***** válasza:
100%

30 körül nem, de 40 körül simán.

Egyedülálló nő jogosult donorspermára, kimondja a jogszabály is, tehát nem kell egy pasit becsapni ezért, hanem megfelelő helyen be lehet szerezni a donorspermát, orvossal felhelyeztetni stb. Főnöknőm így szült 40 évesen.

Van, akinek még csecsemőkorában meghal az apukája. És neki sincs ott az iskolai rendezvényeken csak az anya.

Rosszindulatú szülőtársaknak ezt kell mondani, és nem kérdezősködnek többet.

2011. júl. 28. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/49 anonim ***** válasza:
48%

Én ezért úgy megbüntetném a nőket, mint a huzat. Undorító, egyenesen hányinger, amikor titokban teherbe esnek. Persze a gyerektartásért általában sorba állnak, de ez a legkevesebb, annak a gyereknek nem lesz apja, pedig ezt jelentené a család. Apai és anyai mintára is szükség van.

Akkor koppannának igazán az ilyenek, ha megjelenne az átvert apa és igényt tartana a gyerekére.

2011. júl. 28. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/49 anonim ***** válasza:
78%
Ja és ha nem lenne egyértelmű a válaszomból: Soha nem tennék ilyet. Nekem van gerincem.
2011. júl. 28. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!