Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nőktől kérdezem, hogy 30 éves...

Ji..... kérdése:

Nőktől kérdezem, hogy 30 éves korhoz közel ki vállalna be egyedül egy gyereket?

Figyelt kérdés
Úgy, hogy a gyerek apjával nem él együtt.
2011. júl. 28. 10:59
1 2 3 4 5
 21/49 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudnának titokban teherbe esni, ha a férfinek is járna a védekezésen az esze.Ha meg olyan h.lye, hogy elhiszi, hogy a nő majd védekezik, akkor meg is érdemli.
2011. júl. 28. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/49 anonim ***** válasza:
100%

Gerinced, az lehet hogy van, de eszed nem sok, az biztos.

Ki mondta itt azt, hogy át kell vágni a férfit?

2011. júl. 28. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/49 anonim ***** válasza:
64%

Nem a fenét nem.

Ismerek egy pasast. Először csak 3 nő akarta megfogni a gyerekkel, azt hitték ha szülnek neki, akkor majd ott marad velük, pedig mindig őszinte volt, megmondta, hogy nem akar vele lenni.

Amikor már a 3. nő is megcsinálta ezt vele, akkor úgy volt vele, hogy mostmár mindegy, úgyis vonják a fizetése 50%-át.

Azóta még mindig van,aki ezzel akarja megfogni, tíznél több gyereke van.



Nem nehéz átverni valakit, mert 1-2 együtt akár csak szexkapcsolatban töltött hónap után miért vonná kétségbe, hogy hormonális fogamzásgátlót szed?

2011. júl. 28. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/49 anonim ***** válasza:
100%

Én mondtam, mert ha tetszik, ha nem, az ilyen terhességek általában így jönnek létre.

Nem sok olyan férfi van, aki önmaga ezt felajánlja, vagy egyáltalán bele megy abba, hogy olyan nőtől legyen gyereke, akivel még csak együtt sem él.

A donorsperma megint más téma, de ezt nem is tekintem ide tartozónak, mert alapból szó sem lehet arról, hogy együtt élhetne a gyerek apjával.

2011. júl. 28. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/49 anonim ***** válasza:
48%

Megérdemli az ilyen.És ugyan miért NE vonná kétségbe, amit a nő mond???

Nagyapám mondta mindig:Hazugság, asszony a neved!

2011. júl. 28. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/49 A kérdező kommentje:

Én nem szándékoznék ezzel átvágni senkit (feltéve, ha valóban megtenném, amit kérdeztem, mert ez még csak egy lehetőség nekem is)! Ha úgy esnék teherbe, hogy nem akarja az apja - és én ezt tudom - nem követelnék tőle semmit később. Az megint más, amikor közös döntéssel születik, és utána nem akar az apa felelősséget vállalni.

Szeretnék gyereket, de akibe igazán szerelmes vagyok, nem akar, még együtt lakni sem velem, és csak azért nem fogok keresni valakit, és együtt élni vele, hogy a gyerekkel ott legyen az apja, miközben én nem szeretem.

2011. júl. 28. 11:52
 27/49 A kérdező kommentje:

Lehet, hogy ez önzésnek hangzik, és felelőtlenségnek, de akik úgy szülnek, hogy hiába együtt vannak a gyerek apjával nincs lakásuk, szakmájuk, semmi, és egyik gyereket szülik a másik után a nyomorba???

(Én sem élek luxus körülmények között, de van egy jó képzettségem, amivel mindig lehet állást találni.)

2011. júl. 28. 11:54
 28/49 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, együtt vagy te ezzel a pasival, vagy csak szerelmes vagy belé?

Ha együtt vagytok, akkor változhat még. Ha meg úgy érzed nem fog, akkor neked nem ő az igazi, lépj ki a kapcsolatból és add meg magadnak az esélyt arra, hogy megtalálod, akivel családot alapítasz.

Te is megérdemled a nyugodt családi életet.

2011. júl. 28. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/49 anonim ***** válasza:
100%
Nem önzés, igazad is van, szörnyű látni szegény gyerekeket, ezzel teljesen egyetértek.
2011. júl. 28. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/49 anonim ***** válasza:
100%
Én 30 évesen ismertem meg a férjemet. Ne temesd magadat 27 évesen. Simán megtalálhatod még azt a férfit, akit szívesen látnál a gyermekeid mellett apának és magad mellet is férjnek.
2011. júl. 28. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!