Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok erről?

Mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés
"Az első szerelem soha nem múlik el, de mindig véget ér."
2011. okt. 3. 13:07
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Szerintem ez egyénfüggő. Biztos vannak olyanok, akik még x év múlva is az első szerelmük után vágyakoznak, de van olyan, aki már nem is emlékszik rá.

Az, hogy mindig véget érne sem igaz, mert ismerek olyat, akik első szerelmemből házasodtak össze. Mondhatni diákszerelem volt, a suliban osztálytársak voltak, és később összeházasodtak, azóta is együtt vannak.


Szerintem ez csak ilyen költői dolog. Nem kell komolyan venni.

2011. okt. 3. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Van benne valami. Még ma is jó érzéssel tölt el, ha találkozom azzal a lánnyal. :)
2011. okt. 3. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Az első szerelem mindig elmúlik.De sosem felejted el.
2011. okt. 3. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Van, akinél elmúlik, van, akinél nem.
2011. okt. 3. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Attól függ, mi szamít első szerelemnek. Én pl nem tudnám megmondani. Az első barátom 14 évesen volt, 1 évet tartott, ő nagyon szeretett, akkor úgy éreztem, hogy én is, de aztán elmúlt egyik percről a másikra. Aztán jött a következő 15 évesen, vele feküdtem le először, 3 évet voltunk együtt, együtt nőttünk fel, mindenki azt gondolná, hogy ő volt az első szerelmem. De rá kellett jöjjek, hogy nem. Utána volt egy srác, akivel csak félévet voltam együtt, de ő az, akire azt tudom mondani, hogy még most sem felejtettem el teljesen, most is köt valami hozzá. Aztán az eslő igazán komoly kapcsolat, 4 évet tarott, és azután a férjem.

Akkor ki volt az első szerelem?

Ha most 15 évesen szereémes vagy egy srácba s úgy érzed senkit nem fogsz úgy szeretni, akkor valószínűleg tévedsz.

2011. okt. 3. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Az első igazi kapcsolatom 6 évig tartott, mindig része lesz az életemnek az a 6 év.
2011. okt. 3. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
A szerelem a természeténél fogva olyan állapota az embernek, ami egyszerűen NEM TARTHAT ÖRÖKKÉ. Minden szerelem elmúlik. Az viszont rajtunk múlik, hogy mivé alakítjuk és hogyan éljük meg a változást. Ha át tud alakulni őszinte szeretetté, akkor minden rendben.
2011. okt. 3. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
hm... én az első szerelmemmel két évig voltunk együtt, még 16 éves korunkban. Azután pár évvel újra megtaláltuk egymást, addig csak barátok voltunk, heti egyszer beszélgettünk kb. Újonnan együtt voltunk fél évet, de nagyon nagyon rosszul sült el a dolog. Nem véletlenül első szerelem az első szerelem, a régi sérelmek ott voltak, meg csomó zaravó tényező és megmaradtak ugyanazok a problémák ami már volt. Most ott tartunk, hogy nem is köszönünk egymásnak. tavaly karácsonykor ért véget, végleg.
2011. okt. 3. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
25 múltam,de szerintem eddig a legelső szerelmem szerettem a legjobban,akit 16 évesen ismertem meg.Ha meglátnám, szerintem összeugrana a gyomrom és remegne a lábam még most is :)
2011. okt. 3. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Szerintem egy őszinte szerelmet nem lehet elfelejteni...
2011. okt. 3. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!