Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kiderült hogy a hugom a neten...

Kiderült hogy a hugom a neten árulja magát. Ledöbbentem. Elmondjam anyáméknak? Csak akkor arra is választ kell adnom miért nézek ilyen oldalakat

Figyelt kérdés
Haverral felhvattam frankón mondta fél óra óra mennyi extrák.Féltem a hugom de ki tudja mióta csinálja
2011. okt. 22. 19:59
1 2 3 4 5
 31/46 anonim ***** válasza:
83%

Ha jóban vagytojk én fehívnám úgy hogy a ház előtt avgyok pl

és akk ha lecsapja v vmi akkor mész ás mondod a szüleidnek...így minden ki van játszva

holnapi ebéd előtt pobt alkalmas lenne.

2011. okt. 22. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/46 anonim ***** válasza:
54%
20:45, mirűl vóna az jó? Te már változtál meg attól mélyen belül, hogy alaposan felpofoztak (akár csak lelki értelemben, azaz jól megszégyenítettek)? Vagy jól tévedek, ha azt gondolom, hogy az efféle megközelítés kizárólag a rossz értelemben vett színészi képességeket fejleszti?...
2011. okt. 22. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/46 anonim ***** válasza:

En nem birnàm ki, hogy megvàrjam a holnapot. Lehet, hogy te sem fogsz tudni aludni az éjszaka.

Szerintem minél hamarabb cselekedjél.

2011. okt. 22. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/46 anonim ***** válasza:
Mindenképpen mondd el a szüleidnek.Ha te már felnőtt vagy pláne nem is laksz otthon semmi közük hozzá milyen oldalakat nézel.E miatt ne zavartasd magad nem hinném, hogy érdekelné őket.De a testvéred még kiskorú a szüleidnek muszály tudnia ezt.Ne titkolózz előlük abból semmi jó nem származik,hidd el a legjobb az őszinte egyenes beszéd.Még ma este mondd ezt el nekik.
2011. okt. 22. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/46 anonim ***** válasza:
0%
Ha ilyen lányok szolgáltatásait vennéd igénybe, akkor azért te sem vagy különb...
2011. okt. 22. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/46 A kérdező kommentje:

Nos, kiderült anyám már tudja.. Érdekes. Illetve csak egy öreg fazonrol tud aki támogatja.

Azt mondta lakásragyüjt azért csinálja.

2011. okt. 23. 10:27
 37/46 anonim ***** válasza:
87%

Uhh...

Szerintem te is jobban örülnél, ha anyud teljesen kiakadna.... Mert hogy így beleegyezzen... Szerintem nem normális.... s úgy tűnik szerinted sem...

Nem tudom mit tegyél... Talán beszélgess el tesóddal, hogy bár "könnyű" pénzkereseti lehetőség, de nagyon nem tiszta ügy... Ha majd a gyereke megkérdezi tőle, hogy "Anya, honnan volt pénzed egy lakásra, mert én is szeretnék pénzt, lakást...?" nem mondhatja, hogy "kifeküdtem az árát..."

17 éves, még van ideje lakásra gyűjteni...

Mondjuk ha élvezi mondhatsz neki bármit...

2011. okt. 23. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/46 anonim ***** válasza:
76%
Akkor itt nem sok mindent lehet tanàcsolni.
2011. okt. 23. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/46 anonim ***** válasza:
80%

Apád tud róla? Mondd el neki is! És mindjárt azt is, hogy anyádnak ez tök oké...

Gondolom, azért fogadja el ilyen könnyen, mert ő is így volt fiatalkorában, vagy így tett volna, ha hagyják és van rá lehetősége. A nők így olyan könnyen jutnak pénzhez, aztán még van pofája sok egyetemista p*csának azt állítani, hogy csak így él meg...

Más meg a belét kidolgozza, hogy tisztességesen pénzt szerezzen és abból tartsa fent magát, ők meg rinyálnak, mintha más út nem is lenne...

Kár, hogy nincs a modern korban több Hasfelmetsző Jack...

2011. okt. 23. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/46 anonim ***** válasza:
95%
Utolsó! Ha nem volna rá igény már a megszűnt szakmák közé tartozna. Mert felesleges azt kínálgatni, amire nincs vevő. Ne itélkezzetek, mindenki azt az utat járja, amelyiket akarja.
2011. okt. 23. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!