Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek? Lépjek vagy...

Szerintetek? Lépjek vagy várjak esteleg törödjek bele?

Figyelt kérdés
21 éves vagyok.A párom sokat jön megy a munkája miatt és én iylenkor az anyjával vagyok itthon. Folyamatosan megbánt, beszól, lenéz. Mivel egy hegyoldalba lakunk és nekem nincs jogsim a boltba se tudok lemenni. Másfél éve csak hetente a boltba visz le a párom és ennyi. Teljesen felöröl ez az élet. Ha mondom a férjemnek azt mondja nem tud mit csinálni. Pedig tudna csak nem akar. Lépjek én vagy törödjek bele?
2011. nov. 15. 22:07
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
67%
Másfél év alatt egy jogsit összehozhattál volna, akkor nem kellene otthon ülnöd. Hogy-hogy nem tanulsz, nem dolgozol, fiatal vagy még a nyugdíjas élethez, ebben nem a férjed a ludas.
2011. nov. 15. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Tanulás, munka nincs?

Gondolom jártatok, mielőtt összeházasodtatok volna. Akkor meg nagyjából tudhattad, hogy milyen élet vár rád odafönn a "hegyoldalba".

Barátok? Abszolút semmi kimozdulásod sincs? Ezért ez talán mégsem így van...


Sem beletörődni nem kell, sem lelépni. Inkább állj a sarkadra, keress munkát, tanulj nyelvet, én állj ki az igazadért az anyóssal szemben. Még ha utálni is fog érte. (elvégre már most is utál, nem?)

Én egyszer kerültem hasonló helyzetbe exanyóssal...na ne félj, azóta tanultam az esetből, és biztos, hogy legközelebb nem fogom hagyni magam! ;)

2011. nov. 15. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Az én apám is azt mondta nem tud mit csinálni.anyám akkor nem hagyta el de most...most 20 év házasság után , gyerekek után tudott lépni, mert soha nem lett boldog. Örökre apámat hibáztatja. És önmagát hogy miért élt így. Csak egy másik férfival tudott lelépni hisz nincs munkája és pénze és nem tudta eddig megtenni, nem tudott hova menni. NE KÖVESD EL UGYANEZT A HIBÁT. Ha a párod szeret, akkor igenis tud mit tenni. Szeretheted te a párodat ha sosem leszel boldog. Ha most nem lépsz, később még nehezebb lesz. Mutasd meg neki hogy komolyan gondolod, és ha nem tesz semmit költözz a szüleidhez és dolgozzzzzzz
2011. nov. 15. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Van egy 2 hónapos kisbabánk!és mielött itélkezne akárki a babanem tehet semmiröl és azért tartottam meg és imádom!Az elöttem szólónak:Én is ettöl félek,hogy ez lesz a vége pedig csak egy élete van mindenkinek.:(
2011. nov. 15. 22:53
 5/14 anonim ***** válasza:
Férjednek ez az élet kell.És neked?Erre van szükséged? Úr Isten ilyen férjem lenne.Mennyi idő kell még hogy lépj?? 10 év vagy netán 20? Majd akkor fogsz gondolkozni mikor késő lesz,hogy mennyi évet elvesztegettél a semmire.
2011. nov. 16. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
48%

"azért tartottam meg"

Becsúszott gyerek, becsúszott házasság, becsúszott anyós, becsúszott hegyoldal.


Nem a baba tehet semmiről, tény. Akkor vajon ki? Az anyja, a férjed? Vagy esetleg te magad, hogy ilyen helyzetbe kerültél?

Ha ott maradsz, és cívódsz a nyanyával, akkor is a gyerek látja kárát, ha elmész és egyedül próbálkozol(esetleg szakma és pénz nélkül), akkor is.


Nem így kellett volna alakítanod a dolgokat.

2011. nov. 16. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Ha a gyereket nézem türnék mert a férjem nagyon szereti mindent megad neki és jó körülméynek közt élünk családi ház 5 autó stb..A szüleim megélnek nincsenek gondjaik szívesen látnak szakmám van az éretségit is befejezhetném otthon az anyámék segitenek szívesen már bezséltünk erröl,de szerintetek hogy döntsem a gyerek érdekeit nézem és éljek boldogtalanul vagy legyek boldog egyedül álló anyaként nem roszz de nem ilyen körülmények között.Köszönöm az eddigi válaszolak!!Sokat segítenek.
2011. nov. 16. 11:19
 8/14 A kérdező kommentje:
Nem érdekel a pénz nehogy azt higyétek!!De mindenki a legjobbat akarja a gyerekének!
2011. nov. 16. 11:21
 9/14 anonim ***** válasza:
Hogy itt mindenki milyen gazdag,na remélem én is az leszek,6 autóval de komolyan,én meg érdemelném
2011. nov. 16. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Nem igazán értem, mi a gond. Az anyós, hogy beszólogat? Ha jók az anyagi körülményeitek, akkor vegyetek máshol lakást. Ha van 5 autótok, akkor meg régen letehetted volna a jogsit. Tudtad, hogy hova fogsz költözni, nem?
2011. nov. 16. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!