Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyukák! Mit szólnátok, ha 17...

Anyukák! Mit szólnátok, ha 17 éves lányotok 25-26-27 éves srácok társaságát keresné?

Figyelt kérdés

A lányom ( 17 éves) valamennyivel érettebb, mint a mai fiatalság. Nem elfogultságból mondom, tényleg az, de példákat most nem szeretnék felsorolni, mert akkor elég hosszúra sikeredne a kérdés. Az a problémája, hogy túl éretlenek a mostani tinédzserek, főként a fiúk. Olyanokat mond, hogy a vele egykorú fiú osztálytársai még mindig verekednek, egymásnak mutogatják az izmaikat, füveznek, minden buliban holt részegre isszák magukat, őt is biztatják, hogy igyon, mert az olyan "vagány". Emellett kifejezetten nagyképűek és bunkók. Meglátása szerint külsőleg sem férfiasak, fülbevalót, rózsaszín pólót, tapadós nadrágot hordanak, alapozót használnak - ezt én is észrevettem. Bevallása szerint még a 21-22 éves barátai is ilyen kicsinyesek, nem is érzi magát jól a társaságukban hosszútávon, 1-2 óránál tovább. Mostanában megfigyeltem, hogy az idősebb 26-7 éves művészek ( zenész, színész ismerősök) felé hajlik, ismerkedik velük, az egyik kifejezetten tetszik is neki, eljár vele bulizni, ide-oda. Ő (lányom) is kicsit ilyen művészi beállítottságú, szereti a zenét, hangszeren játszik, szeret fényképezni, imádja az elvont, groteszk képeket, filmeket, drámákat, ám mégsem besavanyodott. Aranyos, vicces, mindig vidám, laza lányról van szó, tehát még csak nem is az bántja, hogy a fiatal srácok lenézik, mert velük is jóban van, csupán nem tudná elképzelni, hogy ő valaha egy ilyen fiúval járjon. Szóval most úgy néz ki, hogy tetszenek egymásnak azzal a 26 éves zeneszerző-színésszel, sokat vannak együtt, mindig annyit mesél róla, hogy olyan komoly, olyan más, de mégis laza, aranyos, közvetlen, oda-vissza van érte. Bennem vegyes érzelmek kavarognak, nem is igazán tudom, hogy mit kéne tennem. Ti mit csinálnátok a helyemben? Hagynátok vagy esetleg eltiltanátok tőle? Köszönöm előre is!

42N


2011. nov. 18. 15:57
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
Én 16 évesen ismertem meg a férjemet, ő 27 volt. Ugyanígy tudták a szüleim, hogy nem vadulni szeretnék és elfogadták, hogy ő az udvarlóm. Nincs ezzel semmi gond, inkább arra készülj, hogy talán ő lesz az igazi a lányod számára.
2011. nov. 18. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 bánomisén ***** válasza:

Amit a mai fiúkról leírtál, az teljesen helytálló. Egy korához képest érettebben gondolkodó 17 éves lánynak nem csodálom, hogy nem megfelelő társaság.


Eltiltani semmiképpen sem tiltanám el attól a férfitől, aki tetszik neki, főleg, ha ez kölcsönös. A tiniknél a tiltás egy "csakazértis" funkciót indít be automatikusan. Inkább megismerkednék a sráccal, beszélgetnék vele a lányomról, az elképzeléseiről vele kapcsolatban. Ha tényleg értelmes ember, akkor venni fogja a lapot és ha úgy alakul, hogy kapcsolat lesz a dologból, vigyázni fog a lányra. Ha nem értelmes a srác, akkor meg a lánnyal beszélgetnék el. Persze egyikkel sem számonkérés vagy vallatás formájában, pusztán beszélgetésről van szó.

2011. nov. 18. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim válasza:
0%

A lányod egy lúzer! Úgy gondolja, majd a huszonéves lúzerek elfogadják.

Persze minden összejöhet, aztán egy 40es elvált humán beállítottságú baloldali, hivatalból kirendelt elégedetlenkedő lesz.

2011. nov. 18. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
69%
Ne legyetek már ilyenek! Nem minden fiatal idióta kis csitri! Hagy ismerkedjen meg azzal az időseb fiúval! És nem lúzer! Az a lúzer, aki ilyeneket ír, mint te!
2011. nov. 18. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem meg gáz. És ez akkora hülye berögződés ez az embereknél, hogy a mai fiúk...már nem azért, de nem egyet ismerek aki rendes, stb. Szerintem nem az a normális, hogy 10 év korkülönbség legyen egy pár között. Főleg, hogy az idősebb pasik azért is szeretnek tizenéves csajokat felszedni, mert egyszerűbb őket meghúzni, mint az érettebbeket és most jöhetnek a bizonygatások, hogy nem is mert mi százezer éve együtt vagyunk és van 80 gyerekünk és köztünk is 60 év van...
2011. nov. 18. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
Sajnos, a mai fiatal srácok 90%-a úgy néz ki, mint egy kis b.zi! Simán elvegyülnének az Andrássy úton felvonulók között! Fújj!
2011. nov. 18. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek. A lányom egyáltalán nem általánosított, úgy mondta, azok az ilyenek, akikkel őt összehozza a sors, tehát elég sok fiú. Egyébként nem hiányzik neki az apja, itthon vagyunk hárman, boldogságban.
2011. nov. 18. 17:13
 18/32 anonim ***** válasza:
100%
5. "még több smink lenne rajta mint Madonnán valaha volt" :DDDD besírtam... és az a baj, hoyg TÉNYLEG!! :DDD
2011. nov. 18. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
Igaza van a lányodnak. Én 22 múltam, de 35 alatt soha,senkivel.
2011. nov. 18. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
100%
Nem olvastam végig a válaszokat. Egyidős vagyok a lányoddal, és nagyon is egyet értek vele a fiúkkal kapcsolatban. Nevetségesnek tartom az osztálytársaimat, dettó ugyanez jellemző rájuk, mint a lányod osztálytársaira, plusz ők nem komoly kapcsolatot keresnek, csak egy csajt akit meg tudnak d*gni, persze ez sosem jön össze, mert nem kellenek senkinek szegények, aztán minden órán azt hallgatom ha épp mögöttem ül valamelyik, hogy hogy viszket a kis pöcörője már... Na szóval nekem is 24 éves barátom van, dolgozik, saját élete van, nem a szüleitől függ már. Érett, felnőtt, fontos neki a jövője, és közösek az elképzeléseink. Ezt egy korombelivel nem tudnám elképzelni... Ne tiltsd el tőle. Úgy látom, a lányod is elég érett gondolkodású, hidd el, jobban illik hozzá az a fiú, mint egy korabeli.
2011. nov. 18. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!