Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyukák! Mit szólnátok, ha 17...

Anyukák! Mit szólnátok, ha 17 éves lányotok 25-26-27 éves srácok társaságát keresné?

Figyelt kérdés

A lányom ( 17 éves) valamennyivel érettebb, mint a mai fiatalság. Nem elfogultságból mondom, tényleg az, de példákat most nem szeretnék felsorolni, mert akkor elég hosszúra sikeredne a kérdés. Az a problémája, hogy túl éretlenek a mostani tinédzserek, főként a fiúk. Olyanokat mond, hogy a vele egykorú fiú osztálytársai még mindig verekednek, egymásnak mutogatják az izmaikat, füveznek, minden buliban holt részegre isszák magukat, őt is biztatják, hogy igyon, mert az olyan "vagány". Emellett kifejezetten nagyképűek és bunkók. Meglátása szerint külsőleg sem férfiasak, fülbevalót, rózsaszín pólót, tapadós nadrágot hordanak, alapozót használnak - ezt én is észrevettem. Bevallása szerint még a 21-22 éves barátai is ilyen kicsinyesek, nem is érzi magát jól a társaságukban hosszútávon, 1-2 óránál tovább. Mostanában megfigyeltem, hogy az idősebb 26-7 éves művészek ( zenész, színész ismerősök) felé hajlik, ismerkedik velük, az egyik kifejezetten tetszik is neki, eljár vele bulizni, ide-oda. Ő (lányom) is kicsit ilyen művészi beállítottságú, szereti a zenét, hangszeren játszik, szeret fényképezni, imádja az elvont, groteszk képeket, filmeket, drámákat, ám mégsem besavanyodott. Aranyos, vicces, mindig vidám, laza lányról van szó, tehát még csak nem is az bántja, hogy a fiatal srácok lenézik, mert velük is jóban van, csupán nem tudná elképzelni, hogy ő valaha egy ilyen fiúval járjon. Szóval most úgy néz ki, hogy tetszenek egymásnak azzal a 26 éves zeneszerző-színésszel, sokat vannak együtt, mindig annyit mesél róla, hogy olyan komoly, olyan más, de mégis laza, aranyos, közvetlen, oda-vissza van érte. Bennem vegyes érzelmek kavarognak, nem is igazán tudom, hogy mit kéne tennem. Ti mit csinálnátok a helyemben? Hagynátok vagy esetleg eltiltanátok tőle? Köszönöm előre is!

42N


2011. nov. 18. 15:57
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:

A kérdést elolvasva azt hittem, anyukám írja rólam:)

Én is 17 éves lány vagyok, és több éves párkapcsolatom van egy nálam 9 évvel idősebb sráccal. Anyukám tudta rólam, hogy igazán jó kapcsolatot (akár baráti, akár nem) csak nálam idősebbekkel tudok kialakítani. Vannak 30 éves, nagyon jó barátaim is. Sohasem tiltott el tőlük, bár néha zavarta (amikor még 14-15 éves voltam). Most már teljesen elfogadja, hogy nekem ilyen az értékrendem, és inkább barátian kérdezget a Barátomról, és a barátaimról.

2011. dec. 6. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a lányod nagyon normális. Te meg tényleg jó anyuka.
2011. dec. 12. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!