Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyukák! Mit szólnátok, ha 17...

Anyukák! Mit szólnátok, ha 17 éves lányotok 25-26-27 éves srácok társaságát keresné?

Figyelt kérdés

A lányom ( 17 éves) valamennyivel érettebb, mint a mai fiatalság. Nem elfogultságból mondom, tényleg az, de példákat most nem szeretnék felsorolni, mert akkor elég hosszúra sikeredne a kérdés. Az a problémája, hogy túl éretlenek a mostani tinédzserek, főként a fiúk. Olyanokat mond, hogy a vele egykorú fiú osztálytársai még mindig verekednek, egymásnak mutogatják az izmaikat, füveznek, minden buliban holt részegre isszák magukat, őt is biztatják, hogy igyon, mert az olyan "vagány". Emellett kifejezetten nagyképűek és bunkók. Meglátása szerint külsőleg sem férfiasak, fülbevalót, rózsaszín pólót, tapadós nadrágot hordanak, alapozót használnak - ezt én is észrevettem. Bevallása szerint még a 21-22 éves barátai is ilyen kicsinyesek, nem is érzi magát jól a társaságukban hosszútávon, 1-2 óránál tovább. Mostanában megfigyeltem, hogy az idősebb 26-7 éves művészek ( zenész, színész ismerősök) felé hajlik, ismerkedik velük, az egyik kifejezetten tetszik is neki, eljár vele bulizni, ide-oda. Ő (lányom) is kicsit ilyen művészi beállítottságú, szereti a zenét, hangszeren játszik, szeret fényképezni, imádja az elvont, groteszk képeket, filmeket, drámákat, ám mégsem besavanyodott. Aranyos, vicces, mindig vidám, laza lányról van szó, tehát még csak nem is az bántja, hogy a fiatal srácok lenézik, mert velük is jóban van, csupán nem tudná elképzelni, hogy ő valaha egy ilyen fiúval járjon. Szóval most úgy néz ki, hogy tetszenek egymásnak azzal a 26 éves zeneszerző-színésszel, sokat vannak együtt, mindig annyit mesél róla, hogy olyan komoly, olyan más, de mégis laza, aranyos, közvetlen, oda-vissza van érte. Bennem vegyes érzelmek kavarognak, nem is igazán tudom, hogy mit kéne tennem. Ti mit csinálnátok a helyemben? Hagynátok vagy esetleg eltiltanátok tőle? Köszönöm előre is!

42N


2011. nov. 18. 15:57
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
0%
És én hány harmincas pasit ismerek haveri társaságból + kollégák, akik direkt fiatal csajokra mennek, hogy legyen kit dugni nulla elkötelezettséggel...így elég vicces a hozzászólásokat olvasni. F/26
2011. nov. 18. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 A kérdező kommentje:

Kedves 17 éves lány! Igen, az én lányom is mesélt ilyeneket, hogy fogadnak, ki veszti el hamarabb a szüzességét, sikerül-e lefektetni egy adott lányt. Hétfőn meg azt ecsetelik egymásnak, hogy hogy és hol dug.ta meg. 2 barátjának már hepatitise is volt. Szánalmasnak tartja az ilyet.


Amúgy mondhat itt bárki bármi rosszat a lányomról, én ugyanúgy büszke vagyok rá. Nagyon okos, intelligens, jártas a világ dolgaiban, érdeklődő. Szereti az embereket, segítőkész, sok barátja van. Nem alkoholizál, nem hoz szégyent ránk, mindent megbeszél velünk, az érzéseit, vágyait. Sőt, komolyabb dolgokról is lehet vele beszélni, mint a politika, gazdaság, média, bűnügyi esetek, mindent, amiről a híradóban hallani lehet, mindenről meg van a kulturált véleménye. Emellett vannak céljai, színész vagy rendező szeretne lenni, emellett komolyabb fényképész, szeretne kicsiknek gitárt oktatni. Szóval maximálisan büszke vagyok rá, örülök, hogy ő a gyermekem. Ám mindig rácsodálkozom, ilyen sokoldalú, és összetett lány :)

2011. nov. 18. 18:23
 23/32 anonim ***** válasza:
A 17 éves lány vagyok. Igen, ez ugyanígy megy nálunk is, ahogy te leírtad. Amúgy én is érettnek tartom magam, és hasonlónak mint a lányod, én is érdeklődő és nyitott vagyok, érdekel a jövőm és én egy hasonló gondolkodású fiút szerettem volna magam mellé ezért nem is álltam le korombeliekkel soha. Nem kerestem égre-földre a szerelmet, egyszer csak rám talált. A szüleimről is írok, végülis a szülőket kérdezted. Ők maximálisan elfogadták első perctől kezdve. Náluk sosem a kor volt a mérvadó, hanem az, hogy milyen is ő, látják-e rajta, hogy szeret engem, értelmes, intelligens-e. Annak találták, így elfogadták, és már családtagként kezelik, aminek én nagyon örülök. Ez fordítva is így van, az ő szülei is elfogadtak engem pedig ha úgy vesszük nekik is lehetett volna gondjuk a korommal, hogy "fiatalka" vagyok. De nem volt ilyen gond. :)
2011. nov. 18. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:

Ez nem olyan nagy korkülönbség, pont jó is lehet, mert a srácok később érnek.

Semmi gond nincs ezzel egyáltalán addig amig ismered a srácot, és nem húzza le a lányodat. De szerencsére úgy néz ki tisztán lát a lányod.

Támogasd őket, hogy jó maradjon a kapcsolatod mindkettőjükkel, és nincs is okod (úgy tűnik)mitől félni.

Csak amolyan normális anyaian. ;-)

2011. nov. 18. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
Én mindig is idősebb férfiakat kerestem,10 éve élek párommal és idősebb nálam.Az idősebb férfiak érettek,megfontoltak,letisztultak,van jövőképűk.Nem tinglitangli linkek akik csak egy bulira keresnek meghúzható csajokat,két sör,meg a szipu között.
2011. nov. 18. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
Megértem az aggodalmad, minden anya aggódna, ha a lánya nem vele egykorúakkal barátkozna. Van a környezetemben elég sok 17-20 éves srác. Ritka közöttük az olyan, akire azt mondom, hogy na igen, vele szívesen látnám a lányomat. Nem mondom, hogy nincs ilyen, de kevés. A 25 év körüliek legyen az fiú vagy lány, már teljesen másként látják a világot. Ha jól értettem a te lányod szellemileg jóval a 17 évesek felett van. Érthető, hogy idősebbek társaságát keresi. És nem tesz rosszat magának. Amíg tud mérlegelni, helyesen cselekedni, addig nincs gond. És a lányod szerintem pontosan tudja mit kell tennie, talpraesettnek tűnik. Semmiképp ne tiltsd el őt, ezzel csak magadra haragítanád. Szerintem te is tudod, hogy megbízható a lányod, nem keveredik rossz társaságba. Csak bízz benne. A reakciód meg érthető. Egy anyuka vagy, aki félti a lányát. :) Ha elmond neked mindent, akkor ismered a lányod minden titkát. Észre fogod venni rajta, ha nem stimmel valami. De nem lesz gond, hidd el. :)
2011. nov. 19. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 A kérdező kommentje:
Köszönöm minden kedves válaszolónak! :)
2011. nov. 19. 13:57
 28/32 anonim ***** válasza:
+5-9 év az ideális a hosszú és boldog párkapcsolathoz.
2011. nov. 19. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:

Bár nem vagyok anyuka, de én hagynám, a tiltással olajat öntenél a tűzre. Ismerd meg a fiút és légy következetes, de ne tilts!

16(L) évesen 22(F) éves párom volt, mai napig együtt vagyunk. Hasonló indokok miatt nem akartam majdnem velem egykorúval járni.

22/L

2011. nov. 20. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
0%

Kedves fiatal hölgy kommentelők ! Gondoljatokk arra , amikor Ti 10-15 évvel idősebbek lesztek ! A férfiparteretek már számoljni fogja az időt , hogy mennyi van még a nyugdijjig . Ti akkor még életerős nők lesztek .

Jó lenne így ?

40/F

2011. nov. 27. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!