Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ellenem fordult a nővérem,...

Ellenem fordult a nővérem, mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Számítottam a barátommal 5hónapja. Kedvelte az egész családom, együtt voltunk négy évet de tudtam hogy nem ő az igazi lényegtelen hogy miért. Új barátom van 4hónapja akit a nővérem nem kedvel nem tudom miért. Azóta kibeszél a kolléganőivel, a volt barátommal és a kapcsolatomat úgy jellemzi hogy borzasztó, gusztustalan stb. Mi erről a véleményetek?
2011. nov. 23. 16:28
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Van a nővérednek kapcsolata? Ha nincs akkor csak egyszerűen irigy. Ha pedig van akkor nem akarja, hogy te is boldog légy. De végül is lényegtelen ilyen szempontból, mert mindkettő irigység.
2011. nov. 23. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Elvált a nővéremés haza költözött a szülői házba a lányával.
2011. nov. 23. 16:35
 3/17 anonim ***** válasza:
44%

És mi van, ha ismeri az új párodat, vagy épp olyat látott, amiről te nem tudsz (pl. másik lánnyal, stb.)?

Persze ez csak egy tipp, lehet, tényleg csak irigy.

Próbáltál már beszélni vele erről?

2011. nov. 23. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Nem beszéltem vele erről. Nem ismeri a barátom épp ez az hogy nem ismeri mégis elutasítja még csak esélyt se ad neki. Biztos hogy nem ez az oka annak amit csinál.
2011. nov. 23. 16:49
 5/17 A kérdező kommentje:
Bár tudom hogy nem szép dolog kémkedni a másik után még akkor sem ha okkal teszi az ember de most írta egy üzenetben a volt páromnak hogy "nem beszélünk csak amit muszáj de neki így is jó." ez meg mi???
2011. nov. 23. 16:58
 6/17 anonim ***** válasza:
3%
Eleg pocsek lehet neki. Elvalt, gyerekkel, hazakoltozik. Te meg egy 4 eves kapcsolatbol ki se maszol es mar van egy masik kapcsolatod. Sztem egyikotok se piskota.
2011. nov. 23. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Én tehetek arról hogy tönkre ment a házassága? Nem. Az meg hogy milyen gyorsan váltottam párt nem tartozik rá és szerintem semmi köze sincs a rossz kapcsolathoz a tesómmal. Nem tudjátok milyen volt a 4éves kapcsolatom ezért azt ne bíráljátok hogy gyorsan váltottam. Arról sem tehetek hogy fiatalabb vagyok stb. Még a végén én leszek a hibás.
2011. nov. 23. 17:13
 8/17 anonim ***** válasza:
11%
Nem azt mondtam, h hibas vagy. A novered feltekeny, ez egyertelmu. Viszont te sem vagy piskota, mert akarmilyen is volt a 4 eves kapcsolat, akkor sem rohan bele az ember egy masik kotottsegbe azonnal. Kiveve, ha tarsfuggo.
2011. nov. 23. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
74%
Az nem gond hogy váltottál. Őt viszont próbáld úgy kezelni, hogy sérült, mivel tönkrement az élete. Próbáld lelkileg őt emelni, vígasztalni, mivel ez van a háttérben.
2011. nov. 23. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Társfüggő vagyok nem tagadom. Nekem kell hogy legyen mellettem valaki. A 4 éves kapcsolatomban heti egy találkozás kevés volt nekem. Jött egy másik aki minden nap foglalkozik velem ezért hát össze jöttem vele. A nővéremet nem tudom sérültként kezelni hisz már 5 éve elvált. Nem gondolom hogy nem heverte ki.
2011. nov. 23. 17:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!