Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ellenem fordult a nővérem,...

Ellenem fordult a nővérem, mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Számítottam a barátommal 5hónapja. Kedvelte az egész családom, együtt voltunk négy évet de tudtam hogy nem ő az igazi lényegtelen hogy miért. Új barátom van 4hónapja akit a nővérem nem kedvel nem tudom miért. Azóta kibeszél a kolléganőivel, a volt barátommal és a kapcsolatomat úgy jellemzi hogy borzasztó, gusztustalan stb. Mi erről a véleményetek?
2011. nov. 23. 16:28
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
72%

Szia!


Amíg a volt barátoddal voltál, addig milyen volt a nővéreddel a kapcsolatod?


Valamiért olyan, mintha az exed pártját fogná. Nem tudom mi volt a szakítás oka, de ha vele tartja a kapcsolatot, míg téged kibeszél, ebből tényleg arra lehet következtetni, hogy őt jobban bírja.Ezt támasztja alá az is, hogy az új párod meg sem akarja ismerni.

2011. nov. 23. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
72%
Jöjjön össze a nővéred az exeddel. Mindenki jól jár. :D
2011. nov. 23. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Nem tudom miért fogja az exem pártját hiszen ez az én életem hagy döntsem már el hogy mit akarok. Elvégre 21 évesen stabil munkahelyel már nem lehet azt mondani hogy nem tudok gondoskodni magamról vagy nem tudok reálisan gondolkozni.
2011. nov. 23. 21:34
 14/17 anonim ***** válasza:
0%

30-40 élvesen se biztos, hogy valaki reálisan gondolkodik... Nyilván kedvelte a párod, ha 4 évig voltatok együtt, ő már szinte családtag lehetett. Ő kibeszél az exednek, te meg kémkedsz, meg kérdést írsz ki róla és neten szapulod, pedig 21 éves vagy.


Lehet, hogy féltékeny, lehet, hogy tényleg gusztustalan a kapcsolatotok, lehet, hogy előtte nyaljátok egymást, az ilyen részletek általában kimaradnak az ilyen jellegű kérdéskiírásokból...

19L


U.i.: ő meg hadd döntse már el, hogy kit kedvel és kit nem. Az meg az ő véleménye. A stílusod alapján elég 'nagy egyéniség' lehetsz, talán amiatt is telt be a pohár nővérednél.

2011. nov. 26. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Igen végülis eldöntheti hogy kit kedvel és kit nem. de velem kell együtt élnie. a kérdésből pedig nem maradtak ki olyan részletek amikre rámutattál.
2011. nov. 27. 11:51
 16/17 anonim ***** válasza:

4 év tényleg nagy idő lehet a volt pároddal olyan baráti kapcsolatot ápol hogy nagyon fáj hogy szakítottatok. Mindemellett lehet nem féltékeny csak pont a saját példájából téged félt csak ezt nem vallja be. hogy feladtad a stabil kapcsolatodat az "ismeretlenért" Ennyi infóból ezt nehéz megállapítani hogy féltékenység vagy féltés van mögötte pedig nagyon nem mindegy.

Egyébként egyik válaszodból azt szűrtem le, hogy már a volt barátod alatt találkozgattál az újjal, hogy ez mennyire igaz és meddig mentél el azt nem tudom, de lehet a nővéred ezért mondja hogy gusztustalan, mert esetleg úgy váltottál, hogy azt nem érzi tisztességesnek a volt barátoddal szemben akit ráadásul szeret is baráti kapcsolat van stb..

2011. dec. 13. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Ha ez a helyzet áll fenn már van alapja a nővéred reakciójának, más kérdés hogy ellenérzései ellenére egy idő után el kéne fogadni a helyzetet..

Férfiként mondom én mélyen megvetem azokat a férfiakat akik olyan nőkre hajtanak akik foglaltak.

2011. dec. 13. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!