Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megakadályozhatják a szüleim,...

Megakadályozhatják a szüleim, hogy 18 évesen elköltözzek otthonról? Szeretnék saját életet élni, és a szüleimnek ez nem tetszik, mert ők bennem egy cselédet látnak, akinek kötelessége minden házimunkát ellátni.

Figyelt kérdés
2012. jan. 6. 17:13
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Nem akadályozhatják meg, hiszen nagykorú vagy. A kérdés az, hogy el tudod e tartani magad segítség nélkül?
2012. jan. 7. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Szia. Ugyanez volt nálam is. 18 évesen költöztem el otthonról. Nálunk is mindig az ment hogy nekem kellett mindent megcsinálni, pedig anyámnak még munkahelye sem volt. Szóval szerintem ha úgy érzed lépj, ha van munkád és el tudod tartani magad. nekem megjavult a kapxsolatom a szüleimmel miután elköltöztem.
2012. jan. 7. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!