Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kocsmai játékgép függő az...

Kocsmai játékgép függő az anyukám. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Anyukám nem iszik egy csepp alkoholt sem.Viszont a társaság,ismerettség miatt elég sűrűn jár kocsmába.(Barátnőjének a fia ott dolgozik) Sokszor csodálkozom rajta hogy a fizetésből alig van..Nekem is vannak igényeim,és ha hiszitek ha nem én kapok 12.000 ft családi pótlékot, abból minden hónapban 5.000Ftot kapok el.. Amit anyukám meg apukám keres abból nem is kapok.max ha kapok is akkor hébe hóba 500-1000Ftot.

Sokszor veszekedtem anyukámmal hogy ne játékgépezzen,de az utóbbi időbe már le is tagadta hogy játékgépezik.Csak sokszor hallom ahogy apum veszekszik vele hogy már megint elgépezte a pénzünket.Mit tegyek? nem halgat rám..


2012. jan. 11. 14:13
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

A családi mondjuk nem a tied...

A szüleidnek kell beosztani, nem a te kezedbe adni, elvileg rád kell fordítani, ruha, kaja stb, de nem egybe odaadni neked.


Tanulj a rossz példából, és legyél majd másmiyen anyuka!

2012. jan. 11. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Ne izgulj, idéntől az összes kocsmából elfog tűnni a nyerőgép, mert nem fogják tudni kifizetni a havi 500 000-et.
2012. jan. 11. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Aztmondta anyum hogy ahova ő jár kocsmába onnan elvitték a játékgépet,de ma meg halottam h azon veszekszenek apummal h dobott bele a gépbe..más kocsmába meg nem jár..
2012. jan. 11. 18:25
 14/17 anonim ***** válasza:
Van a neten játékgép, letöltöd, regisztrálod és már gépezhet is rajta egész nap, én is azt csinálom.
2012. jan. 24. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Sajna ez szenvedélybetegség,és amíg magától nem megy el dokihoz addig te semmit nem tehetsz.És hidd el,le fog jönni az az idő is,mikor majd kölcsönkér,hogy játszhasson,mert már a ti pénzeteket elcseszte.Ez egy ördögi kör.Én tudom,dolgoztam kaszinóban. Igazából ha nyer sem ér semmit,mert azt is eljátsza,visszaforgatja.Nem egyszer volt,hogy ahol én dolgoztam,nyertek 1-2 milliót és el is játszották egy fél óra alatt.De aki nyerte,az sem 500-asokat dobott be...Nekem nem volna szívem a fizetésemet beledobálni az ilyen gépekbe.Amúgy a családit tényleg nem a kezdbe kéne adni,hanem abból venni neked dolgokat,amikre szükséged van,jól mondta itt valaki.
2012. jan. 24. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
apukádnak kellene kezébe venni a problémát és nem adni neki egy fillért sem. Ez egy betegség ezt éppen úgy kezelik, mint a drogot. De ezt nem neked kell elindítani. Apukádnak kellene orvoshoz vinni. Idegorvoshoz
2012. jan. 24. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
vegyetek otthonra játékgépet... van egy ismerősöm aki iszonyatosan függő volt.. és úgy döntött vesz otthonra magának egy gépet, hogy ne játsza el a fizetését, azóta le is szokott arról hogy kocsmába jár.
2012. ápr. 4. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!