Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek arról, ha...

Mi a véleményetek arról, ha egy nő szájon puszilja felnőtt fiát?

Figyelt kérdés

Ment már itt vita, hogy normális-e, ha gyereket szájon puszil a szülő...most nem ez a kérdés.


Hanem hogy huszonéves fiatalembert puszil szájon az anyuka,úgy, hogy még cuppant is. :S


Lehet valakinek ez természetes, de én nem tartom annak, főleg hogy láttam is. Ez ilyen korban már intim dolog, s a szerelmesek között illendő.


Még nagyon kis gyereknél azt mondom, hogy egye fene, de ilyen idősen?



2012. jan. 17. 12:25
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
92%
Ott az anyuci pici fia egy plusz (perverz) módon értelmezhető...
2012. jan. 17. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
81%

Természetesen nem normális.

Pici korban igen,de felnőttnél már nem az.

Van egy ismerősöm akit 17 évesen az anyja mostohaanyja de rég ő nevelte) tanított meg smárolni:(

2012. jan. 17. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 bánomisén ***** válasza:
81%
Magyarországon még az sem gyakori, hogy a kisgyerekét szájon puszilja a szülő, nyugatabbra ez már megszokottabb akár felnőtt korban is. Hogy szülő és gyerek hogyan üdvözlik egymást, az az ő dolguk.
2012. jan. 17. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 fehér gandalf ***** válasza:
63%

első gondolatom h fúúúú a csecsét nem szopja?


hihetetlenül undorító. a nevelésében micsoda problémák lehetnek.

2012. jan. 17. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 fehér gandalf ***** válasza:
93%
mármint tutira félrenevelték és gondolom nemcsak ebben hanem sokmás témában is.
2012. jan. 17. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
73%

Nekem vannak más országban (Németo.) élő ismerőseim és nekik természetes, hogy a gyereket (12 éves lány) szájon puszilja az anyja. Nekem már ez is fura sőt undorítónak tartom.

De, hogy felnőtt fiút az anyja?! Ott nem csak a mamával vannak gondok hanem a sráccal is ha engedi. Hát én rosszul lennék és szerintem ennek hangot is adnék, mert ez nem normális. Milyen jó lehet egy ilyen kapcsolatban a barátnőnek lenni, gondoljatok bele először a mama aztán a barátnő cuppant. Fúúúújjjj...

Mondjuk ez egy jó jele annak, hogy ezt a fiút kerülni kell (mint pasit) mert olyan anya-fia köteléket ápol, amibe nem kell belecsöppenni mint barátnő, ilyen szempontból hasznos lehet.

2012. jan. 17. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 fehér gandalf ***** válasza:
48%
persze ha izraelbe látom ugyanezt vagy oroszba akk még elfogadom mert ott ez a szokás
2012. jan. 17. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 fehér gandalf ***** válasza:
63%
ott még az államfők is csókolóznak.
2012. jan. 17. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
76%

Én nem csinálnám, de nem hiszem, hogy bármi perverz lenne benne.

Egyszerűen csak eltérő szokások vannak országokban, de még egyes családokban is.

Oroszországban férfiak is három puszit adnak egymásnak - nekem ez is fura. De ettől még nem perverz, ugyanis a "beteges", "perverz" vagy hasonló jelzőknek nem az a definíciója, hogy furcsának tartjuk...

Szerintem nem kéne lenézni egymást ennyire. Ha nekik így jó, akkor csinálják. Senkinek nem ártanak vele.

2012. jan. 17. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
100%
A szomszédom a kutyáját puszilja szájon. Féltékeny is a macskája...
2012. jan. 17. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!