Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek arról, ha...

Mi a véleményetek arról, ha egy nő szájon puszilja felnőtt fiát?

Figyelt kérdés

Ment már itt vita, hogy normális-e, ha gyereket szájon puszil a szülő...most nem ez a kérdés.


Hanem hogy huszonéves fiatalembert puszil szájon az anyuka,úgy, hogy még cuppant is. :S


Lehet valakinek ez természetes, de én nem tartom annak, főleg hogy láttam is. Ez ilyen korban már intim dolog, s a szerelmesek között illendő.


Még nagyon kis gyereknél azt mondom, hogy egye fene, de ilyen idősen?



2012. jan. 17. 12:25
1 2 3 4
 11/33 A kérdező kommentje:

Én is hangot adtam neki.(Én vagyok a barátnő).Nem is kicsit.

Azt mondta a párom, hogy nem sűrűn szokta az anyja, csak ha rájön ez a : adjál puszit anyádnak,ügyürüm-bügyürüm milyen nagy fiam lett,milyen szőrös már az arca, adj egy szőrös puszit anyádnak hülyeség.


Azóta nem láttam ezt a "szokást". Mondta már az anyja, hogy adjon neki puszit, de ilyenkor a párom kimenekült, vagy ha az anyja nem hagyta (ilyen is volt, hogy eléállt), akkor a párom odatartotta az arcát.

2012. jan. 17. 12:49
 12/33 anonim ***** válasza:
86%
Gusztustalan!!!Szerintem még gyerekkorba se normális..
2012. jan. 17. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 A kérdező kommentje:

fehér gandalf ! Nem mondasz hülyeséget, mert semmit nem tanítottak meg neki. Nem szeret a háztartásba segíteni, mivel semmihez nem ért. Amikor meg én hullafáradtan szóváteszem, akkor azzal jön, hogy minek csináltad meg?Senki nem mondta, hogy takaríts stb.

Mondom jó, ilyen alapon a szoba közepére is sz**hatunk.

2012. jan. 17. 12:53
 14/33 A kérdező kommentje:

Gusztustalan!!!Szerintem még gyerekkorba se normális


Egyetértek:)

2012. jan. 17. 12:54
 15/33 fehér gandalf ***** válasza:
90%

jah csak nem oroszba vagyunk hanem magyarországon. ez ugyanaz minthogy thaiföldön unofficial elfogadott a pedofília viszont attól még nemvagyunk thaiföldön. a legtöbb embernek fogalma sincs h ez máshol megszokás és ha magyar az illető akk az anyja bitti félre nevelte h az anyjával kell csókolóznia.



az én anyám szerette aztcsinálni h "lecsippenti" aztán 10 éve múlva megkérdeztem h miért tette aztmondta h ő ilyet nem csinált. aztán bevallotta mikor mások is tanúsították. aztán megint aztmondta h ilyen nem történt. túl nagy volt számára a szégyen. sztem.


őrült egy "****". volt néhány durván érdekes húzása. ha a srácnak van esze messziről elkerüli az anyját ha nincs még barátságnak sincs értelme.

2012. jan. 17. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 fehér gandalf ***** válasza:
100%
attól még h máshos elfogadott attól még durvára gusztustalan sztem is.
2012. jan. 17. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 A kérdező kommentje:

az én anyám szerette aztcsinálni h "lecsippenti"


Ezt mire érted?

2012. jan. 17. 13:15
 18/33 fehér gandalf ***** válasza:
megfogni a farkamat és végigsimogatni. erre mondta h lecsippenteni.
2012. jan. 17. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 A kérdező kommentje:
Jaj, értem.Ilyesmire gondoltam én is. Kisgyerekkel szokták azt csinálni (pár évessel), ilyet már én is láttam. Neked hány évesen csinálta ezt?
2012. jan. 17. 13:22
 20/33 anonim ***** válasza:
100%
pffffuuujjjjj.........
2012. jan. 17. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!