Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek arról, ha...

Mi a véleményetek arról, ha egy nő szájon puszilja felnőtt fiát?

Figyelt kérdés

Ment már itt vita, hogy normális-e, ha gyereket szájon puszil a szülő...most nem ez a kérdés.


Hanem hogy huszonéves fiatalembert puszil szájon az anyuka,úgy, hogy még cuppant is. :S


Lehet valakinek ez természetes, de én nem tartom annak, főleg hogy láttam is. Ez ilyen korban már intim dolog, s a szerelmesek között illendő.


Még nagyon kis gyereknél azt mondom, hogy egye fene, de ilyen idősen?



2012. jan. 17. 12:25
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
24%

Ezt de utálom...Amit más nem úgy csinál, mint ti az már nem normális, perverz, gusztustalan, szar anya...

Nálunk sosem volt ez divat, én sem csinálom ezt, de ismerek olyat aki igen és teljesen normális ember lett a gyerekeiből, nem lettek pedofil elmebetegek. Nem is értem te minek szólsz bele a párod szokásaiba.

2012. jan. 17. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 A kérdező kommentje:

21-es! Te ezt most komolyan kérdezted???

Minek szólok bele a párom szokásaiba??? Te hülye vagy, ne is haragudj! Talán, mert a párom, pont azért. S nem természetes az, ha az anyja a szájára ad puszit egy felnőtt embernek.

S a párom is ódzkodik tőle, csak az anyjának van ez a hülye szokása.


Gyerekeknél sem tartom helyesnek, de arra azt mondom, hogy a szülő dolga, nekem nincs közöm hozzá. S igen, attól még a gyerek normális felnőtt lesz.


De itt már nem gyerekről van szó, hanem felnőtt férfiről.

2012. jan. 17. 15:01
 23/33 anonim ***** válasza:
0%
Intelligens lehetsz h ismeretlenül lehülyézel. Véleményt kérdeztél, én mondtam. Miért nem tudod elfogadni, hogy nem mindenki van veled egy állásponton.
2012. jan. 17. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
100%
Én ismerek egy srácot, aki már húszon éves és anyja szájon puszilja. Tudtuk, hogy mama kicsi fia, nem tudja az anyja úgymond elengedni. Egy versenyen( box) láttuk, hogy az anyja szájon puszilja, mondanom sem kell, hogy ledöbbentünk. Még ez talán- talán elfogadható lenne, csakhogy az anyja minden kapcsolatát a srácnak tönkreteszi. Sose volt tartós kapcsolata, mert az anyja egy idő után elmar mindenkit mellőle, a fia meg nem tesz semmit, olyan mintha szerelmes lenne a fiába vagy mi...
2012. jan. 17. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 A kérdező kommentje:

Mert hülyeségeket írsz.Ez nem szokás kérdése.


Ezek szerint nálad az elfogadott, hogy felnőtt gyerek a szájára ad puszit az ellenkező nemű szülőnek?

2012. jan. 17. 15:33
 26/33 anonim ***** válasza:
45%
Mint, mondtam, nálam nem szokás. Valakinél igen. Ezért még nem vagyok hülye, mert elfogadom, hogy van ilyen és nem puffogtatom ismeretlenekre, hogy perverz, hülye, elmebeteg, stb...
2012. jan. 17. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 A kérdező kommentje:

Intelligens lehetsz h ismeretlenül lehülyézel. Véleményt kérdeztél, én mondtam. Miért nem tudod elfogadni, hogy nem mindenki van veled egy állásponton.


Egyébként nem akartalak megbántani, ezért elnézésed is kérem, ha így jött le.

Én is hasonlóan érzem, mint amit az utolsó kommentelő írt. Olyan mintha nem akarná elengedni, nem akarja, hogy elköltözzön otthonról.

Hosszú lenne leírni, csak elég összetett ez a dolog, azért akadtam ki.

Mégegyszer bocsi.

2012. jan. 17. 15:36
 28/33 anonim ***** válasza:
26%
Oké, semmi gond, csak nem értem. Ezek igen is szokások. És szeritnem nincs összefüggésben, hogy szájra puszit ad az már nem tudja elengedni. Az h szájra puszit ad, az egy üdvözlési forma, az meg hogy nem tudja érlemileg elengedni a fiát ettől független szerintem. Van aki arcra puszil és mégis úgy kezeli mintha még mindig 5 éves lenne és ugyanez megvan fordítva is. Ismerek olyat és normális emberek, az anya nem telepszik a fiára.
2012. jan. 17. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
Szerintem nem normális hogy felnőtt embernek a szájára ad puszit az anyja viszont te sem vagy normális mert szerinted az gusztustalan hogy egy kisbabának/kisgyereknek csinálják ezt,szerintem ez teljesen normális olyan max ovis korig!!!
2012. jan. 17. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen férfi örökre az anyuci féltve őrzött fiacskája marad. Számomra visszataszító látvány lenne, ha a pasimat vagy vőlegényemet az anyja szájon csókolná. Ez egy jel is lehet a lehető legrosszabb anyós-fiú-meny kapcsolatra.
2012. jan. 17. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!