Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek arról, ha...

Mi a véleményetek arról, ha egy nő szájon puszilja felnőtt fiát?

Figyelt kérdés

Ment már itt vita, hogy normális-e, ha gyereket szájon puszil a szülő...most nem ez a kérdés.


Hanem hogy huszonéves fiatalembert puszil szájon az anyuka,úgy, hogy még cuppant is. :S


Lehet valakinek ez természetes, de én nem tartom annak, főleg hogy láttam is. Ez ilyen korban már intim dolog, s a szerelmesek között illendő.


Még nagyon kis gyereknél azt mondom, hogy egye fene, de ilyen idősen?



2012. jan. 17. 12:25
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:

Én nem mélyednék komoly kapcsolatba ezzel a sráccal...


sőt...nagyon megundorodnék, és otthagynám. Még ha cuki is, akkor is: DEFEKTES!!!!

2012. jan. 17. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 A kérdező kommentje:

28! Lehet igazad van, s a kettő nincs összefüggésben. Csak én ezt tapasztaltam náluk. Sajnos nem a köszönésnél adott a szájára puszit, hanem csak úgy, olyan mondattal: Gyere már, adj anyádnak egy szőrös puszit (nem volt megborotválkozva a párom). S mint írtam nála az anyja valamilyen szinten nehezen is engedik el, mert nem akarja, hogy különköltözzünk, nem akarja, hogy kimenjünk dolgozni külföldre, mert jobb nekünk náluk.

Ha a párom alsónadrágba van, akkor olyanokat mondd neki az anyja, hogy de jó lábad van, meg feneked.... (férjére meg azt mondja, hogy hájas).


Másik hozzászólónak írom: Én nem azt írtam, hogy a szülő kisgyereknek ne adjon a szájára puszit. Azt még elfogadom, csak nekem nem természetes. De lehet ha gyerekem lesz én is ezt csinálom majd, nem tudom. Viszont tudni kell, hogy meddig az egészséges. Ahogy írtad is, hogy óvódás korig.

2012. jan. 17. 16:34
 33/33 anonim ***** válasza:
100%

az a kukis, amit írt az egyik hozzászóló nagyon durva sztem...

nekem a mamám szájrapuszilós, és ő orosz

eddig nem is gondoltam hogy ez direkt van, azt hittem félrecsúszik a puszi... de most már nem vagyok benne olyen biztos

de én készakarva sosem puszilnám a gyerekem szájon

valahogy ez nekem taszító

de ha másnak jólesik, hát csinálja...

2012. jan. 17. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!