Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szülők! Mi értelme van az...

Szülők! Mi értelme van az együtt alvás tiltásának?

Figyelt kérdés

Két éve vagyunk együtt barátnőmmel, ő 16, én 18 vagyok és a szülők nem engedik, h együtt aludjunk, mert akkor jaj...

Mert azt hiszik, h csak este meg éjszaka lehet ágyba bújni.

Még mindig abban a hitben vannak, hogy szűz közben meg már az első találkozáskor volt petting.

Barátnőjeéknél ue. van, pedig a csaj már volt hármasban is két pasival és akkor...

Szal nem értem én ezt.

Belegondoltatok már abba, h a kis szűz lányotok lehet, h már nem is szűz?meg h már két pasival is csinálta egyszerre?


2012. márc. 2. 14:22
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
67%
Félnek,hogy terhes lesz.Hiába a fogamzásgátló,akkor is félnek.Nem egy ismerősöm volt,aki ilyen korban már babát várt.
2012. márc. 2. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 anonim ***** válasza:
13-as, ebben egyetértünk. 8-as voltam.
2012. márc. 2. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem a szülöknek a gyerek örökre az a pici ártalmatlan teremtmény marad aki volt születésekor.Nem hinném ,hogy éppelméjű apa azon agyalna vajon egyetlen hecegnője miken kiken lovagolt.
2012. márc. 2. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 anonim ***** válasza:
59%
Akkor most az én szüleim a gyökerek. 16 vagyok, a barátom is. 4 hónapja vagyunk együtt. kb 3 hónapja minden hétvégét vagy nála vagy nálam töltünk. és még szűz vagyok! :OOOOOOOO *lehet csodálkozni -.-" * Nem abba egyeznek bele,hogy szexuális életet éljek, hanem tartanak annyira felelősségteljesnek, és bíznak annyira bennem és a barátomba,hogy megengedik az együtt alvást.Ráadásul Anyukám tudja, hogy ha szexre kerül a sor, teljesen biztos ,hogy védekezni is fogunk.Közrejátszik az is,hogy Anyuék 2 hetente a hétvégét nem itthon töltik. Inkább örülnek annak,hogy van velem valaki.Anyu kedveli is a barátomat,mert jófej srác nagyon és okos is. Hát akkor most miért tiltanák meg,hogy egymással legyünk?
2012. márc. 2. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim ***** válasza:
68%

Állítólag itt mindenki volt fiatal, ehhez képest mindenki vadul írja, hogy jaj, 14-16 évesen még gyerekek vagytok, minek szexeltek?? Én igazából ezen vagyok kiakadva. :D Ugyanis:

1.) Emberek: hormonokról hallottatok már? Akármilyen rossz ezt tudomásul venni, a mai fiatal generáció hamarabb érik - nem csak testileg, de szexuális téren is. Tombolnak bennük a hormonok, könyörgöm. Meg a kíváncsiság is ott van, persze.

2.) Vannak olyanok, akik egész nap csak szexelnének, meg olyanok, akiknek bőven elég húsvét másnap meg karácsony másnap. Ez fiatal korban is igaz, van, akit még 18 éves korában sem érdekel a szex, más meg már 14 évesen önkielégít. Hát Istenem, ez van, emberek vagyunk, akkor is, ha anyuci pici fiáról/kislányáról van szó.


Amúgy sokkal biztonságosabb, ha a szülők megengedik az együtt alvást, ugyanis ha nem engedik, akkor a gyerek csinálja majd másutt. Kocsiban, buliban, nyilvános wc-ben. Ez jobb? Inkább szexeljen már 15 évesen a gyerekem a szomszéd szobában úgy, hogy tudok róla, és netán ha gáz van, tudok rajta segíteni, minthogy 17 évesen hazaállítson azzal, hogy szia anyu, terhes vagyok.


Ja, és minden szülőnek üzenem, aki azt hiszi, hogy ez nevelés kérdése: nem az.

2012. márc. 2. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim ***** válasza:
28%

Bár nem vagyok szülő, nekem a szexszel nincs bajom, hanem az együtt alvással.


Egyrészt mert sokan a szexet hívják így. Nevezzük nevén a dolgot.


Másrészt mert nekem a konkrét egymás mellett alvás tinikorban olyan felnőtteket majmoló dolognak tűnik. (Tinikoromban is ezt gondoltam.) Mint amikor valaki 16 évesen kávézik. Nekem az is mindig olyan "felnőtteskedésnek" tűnt.


Egymás mellett aludni olyan ratyi dolog, eszméletlen vagy, miközben alszol, úgysem tudod álmodban, hogy melletted fekszik, akkor meg nem tökmindegy?

2012. márc. 2. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 anonim ***** válasza:
97%

Egy szülő nem tudja megakadályozni, hogy a lánya/fia ágyba bújjon a párjával, de megpróbálhatja. Nekem még nincs gyerekem, de biztos, hogy igyekezni fogok úgy nevelni, hogy becsülje meg magát, és ne legyen petting már az első találkozáskor - ahogy ezt a kedves kérdező írta a barátnőjéről. Nem a tiltásban hiszek, hanem hogy sikeresen megtanítom az agyának a használatára. Figyelem: agyának és nem ágyának! Nincsenek illúzióim, és nem is akarom, hogy a lányomat majd gáznak tartsák vagy szűzikének. De azt nagyon remélem, hogy nem divatból fogja elveszíteni a szűzességét és nem 16 év alatt. Jobb lenne persze, ha nem is 18 alatt.

Megjegyzem, ha nekem egy nap egy 18 éves suttyó az orrom alá dörgöli, hogy a lányomat egyszerre ketten teperték le, lehet, hogy seggbe rúgom a kissrácot, hogy nem bír ülni pár napig.

2012. márc. 2. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim ***** válasza:
59%

26-os:

Igen, korábban érnek manapság szexuálisan, de ugye abban egyetértünk, hogy az ember azért ember, hogy ne csak az ösztönei irányítsák. Szerinted ha valaki 11 évesen képes a szexre és érdekli is, akkor helyesen teszi, ha megd*g valakit a homokozóban? Persze, hogy mindenki volt fiatal. És jóesetben a szüleink ugyanígy álltak a dolgokhoz, és nem hagyták, hogy hülyeséget csináljunk.

2012. márc. 2. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:
67%

Egymás mellett aludni olyan ratyi dolog, eszméletlen vagy, miközben alszol, úgysem tudod álmodban, hogy melletted fekszik, akkor meg nem tökmindegy?


Nem tökmindegy,tudod milyen jó,érezni hogy meletted szuszog akit szeretsz,arra ébredni hogy ott van reggel,szex ide szex oda,még most is jó,nem hogy fiatalon,de ezt az érzelmi analfabáték nem értik akik csak dugásra gondolnak,meg ugyis alszolra,meg majomkodásra,érdekes nem lettem k>rva,pedg hazavihettem a pasijaimat,nem volt sok pasim,tartós kapcsolatim voltak mindig,és megbíztak bennem otthon,én is bennük,ez volt a lényeg,de hát a hol a szülőkkel nincs bizalom,ott lesznek érzelmi analfabéták az emberek és irigyek arra akiknek megadatik a boldog tinikor tiltogatás nélkül,és nem a kocsi hátsó ülésén kellett elveszítenie,és nem kellett titkolnia ha megvolt,mert elmondhatta. És engem a mai napig megnyugtat ha a férejem nincs külföldön a munkája miatt és melettem alszik és ébered fel,ez ad biztonság érzést.


29N

2012. márc. 2. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:
52%
Nem, nem jó. Én nem írtam egy szóval se, hogy helyeslem, hogy 14 évesek már d*gnak. De ha akarják, úgyis megteszik. Ez van. Amúgy meg emberi arrogancia, hogy azt hisszük, hogy nem az ösztöneink irányítanak minket. Ezt anno még a biosztanárom mondta.
2012. márc. 2. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!