Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem engedi a barátom,...

Miért nem engedi a barátom, hogy bejárónőnk legyen? Hogy beszélhetném rá?

Figyelt kérdés

Azt mondja, hogy a takarítás, mosás, vasalás a mi dolgunk, mert a mi házunk, de nekem inkább csak kellemetlenség, és a heti 2 szabadnapom megy rá.


A pénz nem probléma, mert én is elég jól keresek (200.000 Ft) és ő is (150.000 Ft), a kiadásaink pedig nem nagyok, mert saját ház, és nincs hitelünk.

Már van befizetve nyaralásunk, félretettünk az esküvőre is, és van elrakva 700.000 Ft vésztartalékunk is, így az a havi 30.000 Ft nem lenne annyira megterhelő.


Mivel én plázában dolgozom, így 10-20-ig dolgozom heti 4 vagy 5 napon, és hulla fáradtan megyek haza.

A 2 szabadnapomon pedig nem tudok pihenni, mert rendet kell rakni, ki kell takarítani a lakást, berakni a mosást, teregetni aztán kivasalni a ruhákat, főzni. Nyáron még a kertben is kell gondozni.

Ő kevesebbet dolgozik (8:30-16:30 hétköznap), így munka után ő látja el az állatainkat (alomcsere, kutyasétáltatás, etetés), és berakja a mosogatógépbe az edényeket, télen havat-lapátol, de a többi az én dolgom.


Nekem egy kis pihenés kellene csak, hogy alhassak egyszer-kétszer 10-ig, ülhessek csak a TV előtt...


Hogy beszélhetném rá, hogy lehessen bejárónőnk?



2012. ápr. 7. 10:46
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
49%

Vajon miért képzellek el egy hosszú szőke hajú, magas vékony, műszempillás, műkörmös csajnak? :D


Amúgy viccelt félretéve az 1. hozzászólóval egyet értek. Mond meg neki hogy fáradt vagy, hétközben sem tudsz pihenni és így még a hétvégéd is rámegy a takarításra.

2012. ápr. 7. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
95%

Egyszerűen nyugodtan aludj délelőtt 10-ig hétvégén,és ha szekál,kérdezz vissza,hogy ha zavarja,miért nem csinálta meg ő.De szerintem igen is fogadhatnál bejárónőt,hiszen azon a bankszámlán a te fizetésed is rajta van,amiért te dolgoztál meg és nem a párod.

Ne haragudj,hogy ezt írom,de ezek után kicsit elgondolkozhatnál a kapcsolat minőségén is.Ha már most nem akar besegíteni szinte semmiben,akkor mi lesz később ha esetleg lesz gyerek is?

2012. ápr. 7. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Merre laktok?
2012. ápr. 8. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!