Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha az anyukám...

Mit tegyek ha az anyukám összejött egy állatkínzó emberrel?

Figyelt kérdés

Az lenne az én bajom hogy anyukám összejött egy állatkínzó emmerel és már elegem van a belőle.

Nemrég amikor ebédeltünk fejbe csapta mert ült és nézte hogy eszünk.

Tegnap pedig amikor néztünk a tv anyuval lelökte anyáról a macskát amikor semmit sem csinált.

Amikor pedig a görényem ketrecét vitte nyitva hagyta az ajtót amikor benne volt a görényem.Én mondtam hogy becsukom de mondta hogy nem kell erre persze becsapódott a ketrec ajtaja és a görény mancsa beszorult.

A kutyát meg minden kis dologért veri.

Mit tegyek?Mert már elegem van belőle.

Mondjam el anyunak és ha igen akkor hogy?

Szia anya a barátod egy ....



2012. ápr. 15. 12:16
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
100%
Mondd csak el neki,hogy a barátja egy vadbarom.Részletesen meséld el neki.
2012. ápr. 15. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 A kérdező kommentje:
ő is ott volt és mindent látott de az ő pártját fogja
2012. ápr. 15. 12:18
 3/34 anonim ***** válasza:
89%
Menekülj!
2012. ápr. 15. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi,nemsokára titeket fog verni...
2012. ápr. 15. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
96%
Először felvenném videóra aztán feljelenteném a fenébe, anyámnak meg megmondanám hogy meg fogom keseríteni az életüket és szétkürtölöm hogy mindenkit ver az a vadállat, mert lassan ti jöttök.
2012. ápr. 15. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
100%
Akkor anyukád se normális.Próbálj akkor figyelni nagyon az állatokra,aztán ha folyamatosan ezt csinálja,inkább ajándékozd el a görényt is.
2012. ápr. 15. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 lizzi77 ***** válasza:
100%
Minél előbb mond el anyukádnak, hogy PONTOSAN mi történt.Gondolom, anyukád is szereti az állatokat, mert több félétek is van.Én amúgy egy nyugis típus vagyok, de múltkor leüvöltöttem egy srác fejét, mert belerúgott a kutyájába.Nem is értem, hogy minek az ilyennek kutya.Azt nem írtad, hány éves vagy,fiú vagy lány.Egyelőre annyit tudok tanácsolni, ha ott van nálatok a hapsi, inkább tüntesd el addig a kedvenceidet,ne tudjon hozzájuk férni.Illetve kérd meg anyukádat,hogy inkább ő menjen a fickóhoz,mert te sem érzed magad biztonságban, sőt mondhatod neki nyugodtan, hogy félsz tőle.A fickóval meg közöld, hogy még egy ilyen ,és feljelented állatkínzásért.Arra figyelj, ha ezek ellenére mégis rajta kapod valamin,próbáld felvenni telefonnal,hogy legyen ellene bizonyíték.
2012. ápr. 15. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 A kérdező kommentje:

Hát lány vagyok 11 éves

Ide költözött és csak az állatokat veri

2012. ápr. 15. 12:29
 9/34 anonim ***** válasza:
igen....
2012. ápr. 15. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
Ha az anyud látja, hogy mit mûvel az állatokkal, akkor miért nem szól rá? Ezek szerint a szerelem elvakitotta az anyudat is.
2012. ápr. 15. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!