Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Albán férfi magyar nő szerelme...

Albán férfi magyar nő szerelme működhet?

Figyelt kérdés
2hónapja megismerkedtem egy 23éves albán fiúval. 2nap után szerelmesek voltunk egymásba. Én 20éves vagyok jelenleg. 15hónapja él Magyarországon,rengeteget dolgozik,péksége van. Sajnos elég sokat veszekszünk,más kultúrából származik. Hozzáteszem,hogy nagyon megértő velem. Egyetlen dolgot tudok a kapcsolatunkkal kapcsolatban, hogy tiszta szívből szeretem. Több kérdésem is lenne. Működhet e a szerelmünk? Mit kell tudni a szokásaikról? Hogyan bánnak a nőkkel? Van esélyünk arra, hogy akár egy életen át együtt legyünk? Olvastam,hogy van valamilyen étkezi szokásuk. Az mi pontosan? Röviden,mindent szeretnék tudni. Ő kosovói pontosan. Az lenne a kérésem,hogy csak olyan írjon akinek vannak tapasztalatai,vagy ismerősének vannak tapasztalati.
2012. ápr. 26. 22:34
1 2 3 4 5 6 7
 41/66 A kérdező kommentje:
Sehogy sem állunk. 1teljes hete nem beszélünk...vagyis 2szer rámírt a héten facebookon,de a mizu,hogy vagy,milyen napod volt kérdésektől tovább nem jutottunk. Sajnos hiányzik. Nem tudom egyszerűen, hogy mi legyen. Nem akarom keresni, keressen ő....de elveszíteni sem szeretném. Tudom,hogy szeretem. De megoldást kell találnom erre a helyzetre :(
2012. máj. 12. 21:44
 42/66 anonim ***** válasza:
89%

Lehet nyers vagyok de szerintem de elvagy varázsolva. Most normálisan felfogtad szerinted miról is fog magyarán szólni a ti "megbeszélésetek egy kávl melett"???!!??

Csúpán arról: Ó de csalódtam benned mert nem rád kelett parancsolni, hogy d.ghassunk s te nem ugrottál azonnal!

Te meg: Úgy éreztem nem kívánom.

Ő: Mellettem ezt nem lehet csinálni, azt kell tened amit mondok neked mert akkor tán megbocsájtok neked s engedem, hogy továbbra is veled szeexeljek.

Te: de te eddig olyan megértő voltál velem

Ő: Amíg minden úgy van ahogy én akarom és mindenben TE alkalmazkodsz (költözöl velem, tanulsz én nyelvemen, szülsz mikor mondom, gondozod anyámat) addig kedves leszek hozzád mint a kutyámhoz.

Te: Igazad van megváltozom értünk s a szerelmünkért.


Ezt GONDOLD ÁT. ELmennél egy országba ahol lelőhetnek, nem beszélsz nyelvet ha meg elveszi az útleveled ottragadtál! Hogy kérsz segítséget? Ha terhes leszel ki véd meg TŐLE? A gyerekeid ki védi meg tőle? Mert ha azt mondja neveld ő meg megkakarja verni épp mert az való szerinte s te ellenálsz s megvédenéd a gyereked? Akkor mi lessz? Akkor már nem az ágypajtása leszel hanem a FELESÉGE. Az náluk nem az egyenjugúságról szól kislány hanem arról, hogy kigondozza a lakást, kit csicskáztat anyós meg az ágytársat!

Mert EZ is benne van a pakliban s nem mert ismeretlenül rosszat akarok neked hanem mert ez süt a leirtakból!

Beszélgetni mert csalódott s kötelezett szexre?! Ébredj fel! Mindenki kedves ahhoz akivel semmi baja de ha a nála kevesebbre tartott lázadozik, ellenszegül... Viszont náluk ALAPBÓL a gondolkodásmódjukból fakadóan benne van, hogy te NŐ vagy tehét kevesebb nála! Mintha csak azt mondaná valaki, hogy kék az ég, zöld a fű.

Gyönöyrűséges élet ez is ha neked enniyt ér az élet.


Megadni magad s szép lassan eldeformálódni valaki melett akiről azt hiszed szereted közben meg nem neked kell alkalmazkodni csak átkell mosatnod az agyad kedves.

Hiheted milyen gonosz vagyok meg irigy mert te bodog vagy de ez süt az írásodból. Látod a betűket amiket leírsz de nem is akarod felfogni mit is jelentenek.

2012. máj. 12. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/66 anonim ***** válasza:
0%
.
2012. máj. 12. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/66 anonim ***** válasza:
13%
Szerintem házasodjtatok össze és szülj neki gyerekeket! De szép is lenne! Én csak bátorítani tudlak titeket! Hajrá!
2012. máj. 12. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/66 anonim ***** válasza:
100%

Mire felfedeztem ezt a kérdést, már sokan meg is válaszoltátok. Én ismerem a koszovói Albánokat, üzleteltem velük hosszú ideig. Nagyon NEM javasolnám, hogy férjhez menj egyhez. Nagggyon gáz ahogyan a nőkről gondolkoznak és ahogyan bánnak velük, sőt akár férjhez is eladják a leánygyereket a mai napig is !!! No és a vérbosszú szokásaik, amik élnek a mai napig !

Szerintem egy percig sem gondolkozz egy siptárban komolyan !!

2012. máj. 13. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/66 anonim ***** válasza:
100%
Mivel alázott meg hétfőn, 6.án, hogy 2 órát sírtál miatta?
2012. máj. 13. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/66 anonim ***** válasza:
79%

Csak azt tudom mondani,hogy nagyon hülye vagy.Senki nem irigyli a nyelvvizsgáidat,nekünk is van és köztünk is vannak egyetemisták,én is.Ha ennyire okosnak tartod magad,akkor miért nem látod be,hogy hülyeséget csinálsz?Bocsi,de ha én tudom,hogy nekem valami szar és csak még szarabb lesz,nem csinálom.

Még,ha tíz éve ismernéd ok.De két hónap?


"Hozzáteszem,hogy nagyon megértő velem." Ja olvastuk.

"Sajnos elég sokat veszekszünk,más kultúrából származik" És tényleg milyen megértő!

Összevissza irkálsz mindenfélét. Mindenki egy véleményen van itt,megkaptad a választ.Ha meg eldöntötted,hogy neked ez az életmód kell,nincs szükséged tanácsra már.

2012. máj. 13. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/66 A kérdező kommentje:
Köszönöm minden normális hozzászólónak. Köszönöm azoknak is a válaszokat,akik nyersebben próbáltak a helyes útra terelni. Azok akik bunkók voltak,elmehetnek a fenébe :D Az utolsó hozzászólónak csak annyit szeretnék mondani,hogy nem vagyok nagyra a nyelvvizsgáimmal,tudom hogy másoknak is van. Ezt csak egy olyan hozzászólónak írtam,aki ezzel érvelt ellenem,de már a moderátorok törölték. Mindent összefoglalva, ma meghoztam a döntést, hogy jobb nekem nélküle. Szóval vége mindennek vele. Biztos vagyok benne, hogy ez a helyes döntés. Szombaton pedig már randim lesz ;) További Szép Estét Mindenkinek!
2012. máj. 14. 21:58
 49/66 anonim ***** válasza:
100%
Hali! Most találtam rá a kérdésre, végig olvastam, elégé érdekes válaszok jöttek. Örülök, hogy a szakítás mellett döntöttél. Majd írd meg milyen volt a randid!!!
2012. máj. 14. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/66 anonim válasza:

Kedves Kérdező!


Olvastam a cikk-ed, és nem

birtam szónélkül hagyni, hogy ne

írjak hozzá, mikor olvastam a

kérdéseid, és a válaszokat nagyon

sok hasonlóságot és ismerős

dolgokat véltem felfedezni, egy

pillanatra eszembe jutott valyon

rolam írták-e ezt a cikket :)

mondhatom Kedves hogy egy

cipőben járunk, nekem is egy 22

éves albán barátom van 8

hónapja él magyaroroszágon,

szintén pékségük van, 7 hónapja

van velem, és imádom teljes

szivemből és ugy veszem észre ő

is engem melltte megtanultam mi

az a szerelem, de mégis furcsa

dolgaik vanak ő is kosovoi és arra

hivatkozik más kultura és ugy

veszem észre családja ellenzi hogy

velem legyen nem fogadnak be,

és én erre szeretnék kérdést

kapni mit tudok ellene tenni?

vagy te hogy vagy ezzel ? eleljén

még gondolta együtt leszünk jó

lessz mindent szépet mondott,

most meg ha szóba hozom

eltereli ideges lessz és szerintem

családja hatására, engem hagy el

és öket választja, nálad ilyen nem

fordult elő ? hogy neki albán lány

kell albán család? és nem baj

hogy te magyar vagy ?

köszönöm hogy írhattam neked

és várom válaszod!


Üdv: Dóra

2012. jún. 1. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!