Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Albán férfi magyar nő szerelme...

Albán férfi magyar nő szerelme működhet?

Figyelt kérdés
2hónapja megismerkedtem egy 23éves albán fiúval. 2nap után szerelmesek voltunk egymásba. Én 20éves vagyok jelenleg. 15hónapja él Magyarországon,rengeteget dolgozik,péksége van. Sajnos elég sokat veszekszünk,más kultúrából származik. Hozzáteszem,hogy nagyon megértő velem. Egyetlen dolgot tudok a kapcsolatunkkal kapcsolatban, hogy tiszta szívből szeretem. Több kérdésem is lenne. Működhet e a szerelmünk? Mit kell tudni a szokásaikról? Hogyan bánnak a nőkkel? Van esélyünk arra, hogy akár egy életen át együtt legyünk? Olvastam,hogy van valamilyen étkezi szokásuk. Az mi pontosan? Röviden,mindent szeretnék tudni. Ő kosovói pontosan. Az lenne a kérésem,hogy csak olyan írjon akinek vannak tapasztalatai,vagy ismerősének vannak tapasztalati.
2012. ápr. 26. 22:34
1 2 3 4 5 6 7
 21/66 A kérdező kommentje:
Már most is igazán elengedi magát....és sajnos ettől félek. Nem szeretném elveszíteni,tényleg nagyon szeretem.
2012. máj. 3. 03:27
 22/66 anonim ***** válasza:
100%

ne haragudj, én tényleg nem vagyok ellene más kultúráknak, mert az én párom is arab, de hogy nem ül le veled együtt enni!!

Ez azért felháborító.

Nekem még az sincs megtiltva, hogy szoknyát hordjak és egyéb konzervatív dolgokat sem vár el tőlem.

Ha te hozzá tudnál szokni a viselkedéséhez és tolerálod a szokásait, akkor élj vele s menj Koszovóba. De szerintem ezt a sorsot önszántából senki se vállalja, munka ott alig...

2012. máj. 3. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/66 anonim ***** válasza:
91%
Mit szeretsz rajta? 2 hónapja jártok és már így parancsolgat? Nem mintha később megtehetné, akármi is a kultúrája...
2012. máj. 3. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/66 A kérdező kommentje:
Nem tudom,hogy hozzá tudnék e szokni a szokásaihoz...ha akarom,akkor szerintem igen. Nem tudom miért,de nagyon szeretem. Azt az ember szeretem aki. Egyszerűen nem tudom elmondani....megismertem és 2nap után szerelmes voltam. Én őt akarom,csakis őt.
2012. máj. 3. 23:30
 25/66 anonim ***** válasza:
100%
Nézd, egy két hónapos kapocslat nagyon friss, elhiszem, hogy bele vagy esve, mint vak ló a gödörbe. De igaza van annak, aki azt írta, hogy csak otthon fogja magát elengedni igazán. (Értsd: még több szabály lesz, amikhez már nem biztos, hogy tudsz alkalmazkodni.) Ráadásul Kosovoban nem tarják sokra a nőket, az meg csak hab a tortán, hogy bárkit bármikor lelőhetnek. Nem tudom, én inkább keresnék egy magyar fiút. Nem akarlak megbántani, és ne legyen igazam, de szerintem nagyot fogsz koppanni. Csak nehogy akkor már késő legyen...
2012. máj. 4. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/66 A kérdező kommentje:
Tudom,hogy Koszovóban sokkal rosszabb lenne...most nem beszélünk már 3napja,mert azt mondta,hogy 1hétig gondolkozzak el kettőnkön. De ha 1hónapig fogok gondolkodni sem lesz jobb. Az eszem tudja,hogy nem szabad. De tiszta szívből szeretem és a szívemre hallgatok. Majd lesz valahogy...de tény,hogy még mindig tanácstalan vagyok :( Sokat jelent nekem,mert előtte még csak egyszer voltam szerelmes. SZóval nem vagyok aza hip-hop szerelmes leszek bárkibe tipus. De Ő kell nekem.... Amúgy köszönöm a válaszokat,tanácsokat. Várom még mindig a további válaszokat is.
2012. máj. 4. 19:27
 27/66 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, nem lehet, hogy pont azért ennyire vonzó, mert valahol tudod, hogy nem kéne vele összejönni, mert nem épp egy életbiztosítás? Ez is benne van a pakliban. Olyan fiatal vagy még, ekkora baklövést kár lenne elkövetni. Van Londonban egy régi barátnőm, ő egy arab férfival jött össze, azóta nem lehet vele beszélni. Folyamatosan derültek ki a férfi dolgai, pl. hogy házas, stb. Megkérte barátnőm kezét (ő angol állampolgár), de nem engedélyezték a házasságot, hisz már házas, de akkor ezt barátnőm még nem tudta. Félig együtt élnek (a férfi sokat segít neki anyagilag), de közben a férfi felesége és gyerekei is kimentek Angliába, és persze esze ágában sincs elválni. Barátnőm egy életvidám kis nőből egy besavanyodott asszonyos valami lett... Nem hordhat nadrágot, kendőt visel, stb. Olyan, mintha a pasi átmosta volna az agyát. Nagyon ijesztő. És persze meg van róla győződve, hogy milyen mázlista, hogy ilyen rendes pasit fogott ki... A barátaival teljesen megszakította a kapcsolatot, lehetetlen elérni még Londonban is, nemhogy innen. Pedig előtte hetente többször beszéltünk skype-on.
2012. máj. 5. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/66 A kérdező kommentje:
Tudom,hogy nem szabad elrontani az életemet ezzel. 20éves vagyok,egyetemista,2felsőfokú nyelvvizsgával. Ő már most is teljes agymosást tart mindennap....most este olyan szinten megalázott,hogy hihetetlen. Sírtam miatta kb 2órát,de nekem mégis Ő kell. És a legnagyobb probléma az,hogy tudom,hogy nem szabad,tudom,hogy mindenben igazatok van....de nekem ő kell! És bármit megtennék érte. Ha ma arra kérne, hogy költözzek ki vele Kosovóba és legyenek gyerekeink,akkor gondolkodásnélkül mennék vele. Pedig vannak terveim,álmaim...karriert szeretnék stb. De jelenleg mindent feladnék érte :( és ez egy óriási probléma. Mégis mit tegyek???? :(
2012. máj. 6. 01:33
 29/66 anonim ***** válasza:
100%
Erre csak annyit tudok mondani, hogy 20 éves vagy, koncentrálj a terveidre. Lassan itt a vizsgaidőszak, nem érsz rá arra, hogy kikészülj érzelmileg, úgyhogy én még most dobnám, hogy a vizsgákra már valamennyire rendben legyek.
2012. máj. 6. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/66 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha most ennyit szenvedsz miatta, akkor szerintem te is tudod mi a helyes döntés, ne tartsd magadat ennyire kicsinek, hogy beérd vele. Lesz neked sokkal jobb is, hiába mondod hogy te nem egy szerelmes típus vagy. Vegyél erőt magadon és hagyd ott a fenébe ! Kell neked ez mégis?? Annyi hal van a tengerben, és csak most hiszed azt, hogy nála jobbat, szebbet nem is találhatsz. Legyen benned tartás, mert így nem működhet egy kapcsolat, egy házasság meg főként nem !
2012. máj. 6. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!