Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Albán férfi magyar nő szerelme...

Albán férfi magyar nő szerelme működhet?

Figyelt kérdés
2hónapja megismerkedtem egy 23éves albán fiúval. 2nap után szerelmesek voltunk egymásba. Én 20éves vagyok jelenleg. 15hónapja él Magyarországon,rengeteget dolgozik,péksége van. Sajnos elég sokat veszekszünk,más kultúrából származik. Hozzáteszem,hogy nagyon megértő velem. Egyetlen dolgot tudok a kapcsolatunkkal kapcsolatban, hogy tiszta szívből szeretem. Több kérdésem is lenne. Működhet e a szerelmünk? Mit kell tudni a szokásaikról? Hogyan bánnak a nőkkel? Van esélyünk arra, hogy akár egy életen át együtt legyünk? Olvastam,hogy van valamilyen étkezi szokásuk. Az mi pontosan? Röviden,mindent szeretnék tudni. Ő kosovói pontosan. Az lenne a kérésem,hogy csak olyan írjon akinek vannak tapasztalatai,vagy ismerősének vannak tapasztalati.
2012. ápr. 26. 22:34
1 2 3 4 5 6 7
 31/66 A kérdező kommentje:
Megbeszéltük,hogy mindketten megnyugszunk és pénteken egy kávé mellett megbeszéljük a dolgokat. Azt mondta tegnap,hogy már nem ugyanúgy érez irántam,mert óriásit csalódott bennem azért amiért nem azt csinálom amit ő mondd. Majd lesz valami. Csak tényleg nehéz :(
2012. máj. 6. 14:47
 32/66 anonim ***** válasza:
100%
Hát, ha már ilyeneket mondd, akkor nagyon remélem, hogy elfelejtitek egymást - a te érdekedben. És ne keseredj el, majd meglátod, ha lesz egy rendes párod, nem is fogod érteni, hogy minek pocsékoltál a mostanira időt.
2012. máj. 7. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/66 anonim ***** válasza:
92%
Ne haragudj, kérdező, de a kommentjeidből az jön le, hogy egy nagyon buta lány vagy, hiába vannak nyelvvizsgáid.Te is nagyon jól tudod, hogy a vesztedbe rohansz, mert a pasi már két hónap után parancsolgatni akar neked, te meg itt agyalsz, hogy mi lenne a jó.Hát ezt mindenki megmondhatja, hogy mi a jó megoldás, és te is tisztában vagy vele, mégpedig az, hogy rövid úton meg kell tőle szabadulni, mert 1. senkit nem lehet megváltoztatni, 2. ő még ráadásul muzulmán is, ami a legrosszabb lehetőség. A kommentjeid világosan mutatják, hogy ezt te is tudod, csak jobbn homokba dugni a fejed.Te még nagyon fiatal vagy, és tapasztalatlan, de hidd el, hogy ez a lila köd nagyon csalóka dolog ám, és nagyon rá lehet fázni.Mert a lila ködöt rengeteg más fiú mellett is lehet érezni, de ugyanakkor nagyon meg is lehet szívni, ha az ember nem gondolkozik normálisan.Ne a szívedre hallgass, hanem mindig az eszedre.
2012. máj. 9. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/66 anonim ***** válasza:
Eghyáltalán milyen nyelven beszéltek?Ő tud magyarul?Vagy angolul?
2012. máj. 9. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/66 A kérdező kommentje:
Kedves 09:02-es válaszoló!Teljesen igazad van,mindenben amit leírtál. Már napok óta nem beszélek vele és a barátnőm azt mondta,hogy jobb ez így,maradjon ez így. Jobb lesz nekem nélküle,mellette nem várna rám jó élet. Egyre jobban kezdek hallgatni az eszemre és így,hogy nem beszélünk,jól bírom nélküle. Csak azt nem tudom,hogyha újra találkoznék vele stb,akkor mit éreznék....mert tény,hogy még mindig szeretem,bármennyire is próbálom elnyomni ezt az érzést. Amúgy magyarul beszélünk,nagyon jól megtanulta a magyart.
2012. máj. 9. 17:16
 36/66 anonim ***** válasza:
61%

Hehe:D Amikor olvastam a kérdésed és a leírást még nem, pont a pékség jutott eszembe. Nem azért mert az a felkapott mostanság, hanem mert diákként dolgoztam egyben. Az albán srác (30körül volt) egy magayar lánnyal (főnöknő) élt együtt. A Főnökasszonnyal beszéltem egyszer kétszer személyesen, elmesélte, hogy a csemete (kb 10 év körül volt) előző házasság meg stb. és a srácot nem zavarta.

Miért ne menne egy albánnal? Köztük is vannak hülyék meg rendesek, ugyanúgy mint bármelyik népnél.

2012. máj. 12. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/66 anonim ***** válasza:
Inkább albán, mint egy icig.
2012. máj. 12. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/66 A kérdező kommentje:
Gondolom Te teljes hazugságban élsz és mindig átvernek. Nem,nem kamu poszt. Csak tanácstalan voltam,de ellentétben veled,vannak még normális emberek. Ha hülyeséget csinálok,az az én dolgom,nem a Tiéd. A nyelvvizsgáimat,pedig gondolom azért említetted meg,mert irigyled.
2012. máj. 12. 21:22
 39/66 A kérdező kommentje:
20:32-es köszönöm a válaszod :)
2012. máj. 12. 21:23
 40/66 anonim ***** válasza:
76%
Nálunk az egyetemen -bármennyire is külön vannak a külföldiek (másik épületekben)-, elég komoly probléma ez, mert sok a közel-keleti orvostanhallgató. Én nem láttam az említett filmet, de ha minden kérdésről azt feltételezzük, hogy kamu, akkor nem sok értelme van használni az oldalt. Pont az a lényege, hogy itt olyanokat is lehet kérdezni, amit egyébként nem szoktak az emberek. Kérdező: hogy álltok? Szakítottatok?
2012. máj. 12. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!