Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Más is érzi úgy, hogy nem...

Más is érzi úgy, hogy nem tetszik a saját párjának? Vagy mással is ezt éreztetik otthon?

Figyelt kérdés

Az én páromnak az amolyan "tenyeres-talpas" típusú lányok tetszenek. enyhén molett, alacsony, holdvilágképű arc, meg ilyesmi:

[link]


én totál nem ez vagyok.

de szépnek és csinosnak érzem magam és másoktól is ezt érzem.

de a saját párom legutóbb pl "Elienhez" -nemtom helyesen írtam e le-, hasonlított.

és mindig el van alélva a fentebbi típusú, mondhatni teljesen átlagos, semmilyen nőktől.


jogosan érzem azt, hogy minek van velem???


mással is van ilyen? hogyan kezeli? vagy más poénra veszi? én vagyok a kisebbségi komlexusos? vagy???


2012. máj. 3. 17:45
1 2 3 4 5 6
 21/54 anonim ***** válasza:

"akkor miért jön össze a "nyeglével"??? "


mert ez a elvárás a kanoktól , azt mondod csinos vagy, na, ő ezzel henceg miközben nem vállalja fel kik is tetszenek neki valójában.

2012. máj. 3. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/54 A kérdező kommentje:

látom a nagy igazságot a válaszokban.

viszont így felmerül bennem egy kérdés:


ha lelkileg "megnyomorítja" valaki a saját párját, akkor ő maga sem boldog - mert hisz ki boldog egy önbizalmatlan nő mellett- (arról nem is beszélve, hogy nem az ideáljával van)


nos tehát szélsőségesen nézve: ha valaki boldogtalanná tesz valakit, az nem várhatja, hogy a másik ember boldogítani tudja őt (pl ki fog jókedvű lenni síró szemek láttán?)ergo ezzel saját magát is boldogtalanná teszi.


szóval ennek mi értelme van az Ő részéről??

2012. máj. 3. 20:26
 23/54 A kérdező kommentje:
és legközelebb nem becsmérlek más típusú nőket ígérem
2012. máj. 3. 20:27
 24/54 anonim ***** válasza:
100%

"...ha lelkileg "megnyomorítja" valaki a saját párját, akkor ő maga sem boldog - mert hisz ki boldog egy önbizalmatlan nő mellett- (arról nem is beszélve, hogy nem az ideáljával van)..."

Nagyon durva a hasonlat, de próbáld végiggondolni: szerinted egy állatkínzót az teszi boldoggá, ha megnyalja a kezét a kutyája, vagy ha vonyít a fájdalomtól?


Az utolsó megjegyzésedért pedig köszi.

2012. máj. 3. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/54 A kérdező kommentje:

értem a hasonlatot


sokszor feladtam már a kapcsolatot

tegnap elmentünk étterembe vacsorázni


nahát ott is beszólt ezt azt

kikértem magamnak

azután úgy összevesztünk suttogva, hogy közölte, hogy élete legnagyobb hibája volt engem vacsorázni elvinni és ha befejeztük én megyek jobbra ő meg balra


csend lett


aztán megláttam könnyeket a szemében. ott vacsora közben.


akkor ez mi?!

2012. máj. 3. 20:37
 26/54 anonim ***** válasza:
100%
Színjáték. Húzd meg, ereszd meg. :(
2012. máj. 3. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/54 anonim ***** válasza:
100%

Ezt úgy hívják, hogy gyengeség.


A pasid nem férfi. Ő abban talál örömet, hogy téged lélekben lenyom.

Érdekes, olyankor nem könnyezik, amikor szapul?! Akkor jönnek a könnyek, ha erős vagy és visszavágsz, mert ezzel tud manipulálni. Te, a dög, a szívtelen, aki még arra sem képes, hogy testben, lélekben radikálisan változzon meg érte, micsoda fájdalmat okoztál neki. Hiszen ő annak ellenére is mennyire szeret, hogy ronda vagy, és ő milyen hős, hogy elvisel.

Hidd el, szívem, ha Janicsák Veca, Liptai Klaudia, töltött galambocska, dögös-bögyös-vörös lennél, akkor is így bánna veled.

A ti kapcsolatotokban egy valami nagyon hiánycikk és az a tisztelet.

2012. máj. 3. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/54 A kérdező kommentje:

nemhiszem, hogy színjáték.


szerintem neki igenis fáj, hogy veszekszünk.

ő boldog akar lenni, ő komolyan gondolja.

Csak Aliennek lát közben :(

2012. máj. 3. 20:50
 29/54 A kérdező kommentje:

"Érdekes, olyankor nem könnyezik, amikor szapul?!"


de igen.

volt, amikor már ordibálva veszekedtünk, akkor is könnyes lett a szeme.

Habár ha csendben behódoltam volna, nem lett volna az...

2012. máj. 3. 20:52
 30/54 A kérdező kommentje:

"Te, a dög, a szívtelen, aki még arra sem képes, hogy testben, lélekben radikálisan változzon meg érte, micsoda fájdalmat okoztál neki. Hiszen ő annak ellenére is mennyire szeret, hogy ronda vagy, és ő milyen hős, hogy elvisel. "


nem semmi.

ilyesmiket tényleg hozzám vágott már...

2012. máj. 3. 20:54
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!