Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Más is érzi úgy, hogy nem...

Más is érzi úgy, hogy nem tetszik a saját párjának? Vagy mással is ezt éreztetik otthon?

Figyelt kérdés

Az én páromnak az amolyan "tenyeres-talpas" típusú lányok tetszenek. enyhén molett, alacsony, holdvilágképű arc, meg ilyesmi:

[link]


én totál nem ez vagyok.

de szépnek és csinosnak érzem magam és másoktól is ezt érzem.

de a saját párom legutóbb pl "Elienhez" -nemtom helyesen írtam e le-, hasonlított.

és mindig el van alélva a fentebbi típusú, mondhatni teljesen átlagos, semmilyen nőktől.


jogosan érzem azt, hogy minek van velem???


mással is van ilyen? hogyan kezeli? vagy más poénra veszi? én vagyok a kisebbségi komlexusos? vagy???


2012. máj. 3. 17:45
1 2 3 4 5 6
 51/54 anonim ***** válasza:
100%

féltékeny? nem akar elveszíteni? Akkor nem alázni kellene, hanem kedveskedni.

A meg, hogy rosszul van, hogy rádnéz más pasi? Ez orvosi eset. Akkor apácának kellene öltöznöd, hogy ne legyen féltékeny? A hiba benne van. Majd rájössz, lehet pár év múlva, hogy kár volt az elpocsékolt évekért. Szerintem egy kapcsolat akkor jó, ha a felek jól érzik magukat benne. Csak a szerelem nem elég.

Érdekes, a férjem nem féltékeny akkor sem, ha kimutatja más pasi, hogy tetszem neki. Sőt, örül, hogy adok magamra, és meg is bízik bennem.

2012. máj. 11. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/54 A kérdező kommentje:
nem tudom az alaptalan féltékenység miből eredhet.
2012. máj. 11. 17:14
 53/54 anonim ***** válasza:

Barátnőm ugyanebben szenved. Hiába mondjuk többen is, hogy nem éri meg benne maradni ebben a kapcsolatban, van, aki tapasztalatból beszél, akkor nem hallgat ránk. Másik kolléganő most már csak a két gyereke miatt marad ott a férjével, és gyakorlatilag majdnem csadorban járatja a pasas, annyira féltékeny rá. Óránként hívogatja, ha nem veszi fel, mert a főnök ott áll, akkor meg le van b*va, hogy biztosan akkor dugott félre, stb.

Te tudod, mit csinálsz. A szerelem múlandó, és nem marad belőle, csak amit kialakítotok. Ha enyomást alakítotok ki, mert TE HAGYOD, hogy elnyomjon, hát akkor ne panaszkodj majd pár év múlva ugyanitt. Tied a döntés.

2012. máj. 12. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/54 anonim ***** válasza:
*akkor sem hallgat ránk. Elírtam.
2012. máj. 12. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!