Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Más is érzi úgy, hogy nem...

Más is érzi úgy, hogy nem tetszik a saját párjának? Vagy mással is ezt éreztetik otthon?

Figyelt kérdés

Az én páromnak az amolyan "tenyeres-talpas" típusú lányok tetszenek. enyhén molett, alacsony, holdvilágképű arc, meg ilyesmi:

[link]


én totál nem ez vagyok.

de szépnek és csinosnak érzem magam és másoktól is ezt érzem.

de a saját párom legutóbb pl "Elienhez" -nemtom helyesen írtam e le-, hasonlított.

és mindig el van alélva a fentebbi típusú, mondhatni teljesen átlagos, semmilyen nőktől.


jogosan érzem azt, hogy minek van velem???


mással is van ilyen? hogyan kezeli? vagy más poénra veszi? én vagyok a kisebbségi komlexusos? vagy???


2012. máj. 3. 17:45
1 2 3 4 5 6
 31/54 anonim ***** válasza:
100%
Bízom benne, hogy nagyon fiatalka vagy, azért keresel mindenáron mentséget a viselkedésére. Ha nem akarna téged alázgatni, akkor nem alázgatna. Ha attól lenne boldog, hogy téged babusgatna, akkor azt tenné. A bepárásodó szemek pedig kellékek ahhoz, hogy bármit tesz, te megsajnáld és bocsáss meg. Különben holnap kit "kínozna"?
2012. máj. 3. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/54 anonim ***** válasza:
100%

Nem gondoltam, hogy ennyire beletenyerelek.


Édes, drága szívem! Mint nő a nőnek mondom. Cókmókolj össze, dobd ki ezt a papucsállatkát, kezdj új életet, keress magadnak egy igazi férfit. Húzz el a fodrászhoz, festesd be a hajad, vágass új frizurát, sminkelj újra, egyél fagyit, olvass vagy nézz filmet, egyszóval tedd azt, ami boldoggá tesz.

Egy életed van. Tényleg így akarod leélni?! Neked is jogod van a boldogsághoz, ahhoz, hogy megkapd az embernek (társnak, nőnek, anyának, feleségnek) kijáró tiszteletet. Ne keress mentségeket, nézz szembe a tényekkel és változtass, de ne érte, hanem magadért. Kezdd ott, hogy végleg kirakod ezt a mocskot.

2012. máj. 3. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/54 anonim ***** válasza:
100%

most én jól veszem ki, hogy most meg akkor sajnáljuk a "férfit"???

amikor leírtad ezt a könnycsepp-sztorit, azt gondoltam, hogy talán elmebeteg....

szerintem koccolj le, mielőtt a nyakadat is átvágja...

2012. máj. 3. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/54 A kérdező kommentje:

a beszédstílusát azzal magyarázza, hogy 3 éve nem tudok szerinte normálisan kinézni és már nincs türelme szépen kérni ugyanazokat milliószor

(habár mindig mással van baja)

pl múltkor féloldalasra kötöttem össze hajam, (mert nem mostam meg, és nagyon csúnyán állt kiengedve és épp indultunk valahova) hát totál kiborult hogy:


b*zd meg, miért kell neked mindig különcködni, meg más lenni mindenkinél?

b*zd meg nem hiszem el, hogy te mindig meg tudsz változni

b*zd meg hogy mindig más nőt kell látnom benned

b*zd meg, így én nem megyek veled sehova

b*zd meg.


és ráadásul annyira szolidan öltözködöm már, mint nagyanyám, ezért is akarok néha valami apróságot csempészni a dolgokba, hogy egyáltalán nőneműnek érezzem magam.

mai nap veszekedés tárgya az volt, hogy a munkahelyemre(ahova hosszú nadrágban és állig záródó ingben járok nyáron is), egy ilyen papucshoz:

[link]

nagykockás necc zoknit vettem fel.


elmondása szerint:

"senkinek nem jár a párja necczokniban dolgozni!!"

nagy betűkkel, ordítva írta ma...


kérdezném:

van bárki aki necczoknit felvett már melóhelyre, vagy tényleg én akarok különcködni????

2012. máj. 4. 17:17
 35/54 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egy idiótával vagy együtt.
2012. máj. 4. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/54 anonim ***** válasza:

ez most olyan, mintha te egy pisis h.lyegyerek lennél, akit meg kell nevelni. Bocs, de így jön le, mintha 3 éve akarna normális nőt nevelni belőled de hát nem sikerül.

Nem tudom, hogy bírod, hogy ilyen szinten aláz és beleszól a kinézetedbe. Ez nem szeretet, hanem elnyomás.

Miből gondolod, hogy szeret? Mondja? Vesz meglepit? Kedveskedik, udvarol? Dicsér valamit is egyáltalán rajtad? Minek van veled??

2012. máj. 4. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/54 anonim ***** válasza:
100%

Remélem, a tegnap esti válaszok óta már elhagytad és most nem kezded újra a mentegetést.

Ha nem tud így elfogadni, akkor húzzon már el a halál f....ra!

Hogy beszél veled? Az első b+ után kivágtam volna, mint a bizonyos macskát.

Nézd, nem értem, tulajdonképpen mire is vársz? Mit remélsz? Hogy megváltozik? Nem fog. Hogy szeret? Nem szeret. Hogy egyik napról a másikra elégedett lesz veled? Ez három év alatt nem történt meg, ez után se fog.

Még egyszer mondom, hagyd ott és keress végre egy férfit, aki támogat abban, hogy kibontakozz és nem csak eltaposni próbál.

2012. máj. 4. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/54 anonim ***** válasza:
ja igen, és tuti azért van veled, mert perpill nincs más, ha jobbat találna és abba lenne szerelmes, azonnal lelépne. De tőled nem fog egyelőre, mert tuti kiszolgálod és ez neki baromi kényelmes.
2012. máj. 4. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/54 anonim ***** válasza:
nyugtass meg, hogy időközben már kidobtad!!! mi a jó neked ebben a kapcsolatban?
2012. máj. 4. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/54 anonim ***** válasza:

Ez nem normális... dobd ki. Még ma.

Egy normális pasi mindig örül annak, ha megújul mellette a nő, és hűségesebb is. Mert bár ugyanaz a nő, de valahogy mégsem...

2012. máj. 5. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!