Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Más is érzi úgy, hogy nem...

Más is érzi úgy, hogy nem tetszik a saját párjának? Vagy mással is ezt éreztetik otthon?

Figyelt kérdés

Az én páromnak az amolyan "tenyeres-talpas" típusú lányok tetszenek. enyhén molett, alacsony, holdvilágképű arc, meg ilyesmi:

[link]


én totál nem ez vagyok.

de szépnek és csinosnak érzem magam és másoktól is ezt érzem.

de a saját párom legutóbb pl "Elienhez" -nemtom helyesen írtam e le-, hasonlított.

és mindig el van alélva a fentebbi típusú, mondhatni teljesen átlagos, semmilyen nőktől.


jogosan érzem azt, hogy minek van velem???


mással is van ilyen? hogyan kezeli? vagy más poénra veszi? én vagyok a kisebbségi komlexusos? vagy???


2012. máj. 3. 17:45
1 2 3 4 5 6
 41/54 A kérdező kommentje:

én kezdek abba a hitbe esni, hogy tényleg én különcködöm :(


ma is ezzel keltem, hogy ezt kaptam tőle

"ringyóskodom, különcködöm, kilógok a sorból, elege van, hogy évek óta,mióta ismer,ez van"


ki tudja lehet igaza van

eddigi barátaim soha nem akartak megváltoztatni, de sorra hagyott el mind.

ő az első, aki komolyan gondolja velem és nem akar elhagyni.

2012. máj. 5. 07:36
 42/54 anonim ***** válasza:
Na és akkor mi van, ha külön vagy egy kicsit? Amiket eddig felsoroltál, egyáltalán nem akkora "különcköd
2012. máj. 5. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/54 anonim ***** válasza:

Bocsi, folytatom...

Na, szóval, a leírtak alapján én nem talállak borzasztó különcnek. Egyébként is, mi van akkor, ha az vagy?! Nyisd ki a szemed és nézz körül, mindenki igyekszik megtalálni a saját stílusát, vagy a külsőn keresztül is megmutatni az egyéniségét. Ez lenne a különcség, ami miatt ekkora patáliát kell csapni?

Miért kellene beolvadnod? Hová kellene beolvadnod? A szürke masszába?

A "pasid" még nem látott különc alakokat! :)

Hagyd már ott a fenébe, hogy végre önmagad lehess!

Nekem is volt hasonló pasim, ő azt kifogásolta, hogy telt az alakom, nagy cici, kerek popsi, és én miért nem vagyok amolyan botsáska alakú címlaplány, mert hát azzal lehet dicsekedni ("imádni való vagyok, csak hát az alakom"... és pont ez az amin nem tudok változtatni). Mondanom sem kell, ő sem volt egy Adonisz, a kapcsolatunk sem tartott túl sokáig ez után a megjegyzés után.

Annyira sikerült lerombolnia ezzel a mondatával az önbizalmam, hogy észre sem vettem, hogyan néznek rám a pasik. Nem sokkal utána összejöttem a párommal, aki azóta a férjem, akivel kitartunk egymás mellett jóban-rosszban, aki soha, de soha nem tett csúnya megjegyzést rám, még akkor sem, amikor majdnem 100 kg-ra dagadtam a pcos miatt. Aki együtt diétázott velem, aki nem győzött dicsérni és biztatni, ha lement pár kiló.

Imádott akkor is, imádott a terhességem alatt is, amikor a víztől elefánt lábam lett, imádja a szülés utáni alakomat is.

Éppen elegen, éppen elégszer mondtuk itt neked, ezzel a kis féreggel csak az idődet vesztegeted. Tedd lapátra, és légy végre önmagad. Vele csak boldogtalan vagy.

2012. máj. 5. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/54 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Kérdező!


Mi van akkor, ha egy kicsit különc vagy? Ne legyél már te is tucatcsaj! Neked komolyan olyan pasi kell,aki megjegyzéseket tesz rád évek óta? Kidobnám, úgy, hogy a lába sem érné a földet.Úgy sminkelsz, ahogy akarsz, úgy öltözködsz, ahogy akarsz, fogja már fel! Janicsák Veca gyönyörű nő, ezt nem firtatom, nem is baj, ha a párodnak tetszik, de ha te nem olyan vagy, akkor mit csináljon? Dobd ki, keress más férfit, aki elfogad úgy téged, ahogy vagy.


Dóri

2012. máj. 5. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/54 A kérdező kommentje:

43!

gratulálok, hogy megcsináltad! hogy igenis szép kapcsolatod lett :)


csak nálunk az az érdekes, ha egyik nap beszól valamit a párom (pl a necczoknira) másnap a kollegákon láttam ugyanezt a hatást.


szóval minden valahogy beigazolódik, amibe beleszól. vagy lehet ezt vonzom be azzal, amit tőle kapok, ahogy miatta érzem magam.


tényleg lassan semmi önbizalmam nincs.

2012. máj. 5. 12:12
 46/54 anonim ***** válasza:
hány éves vagy kérdező ?
2012. máj. 9. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/54 A kérdező kommentje:
26
2012. máj. 9. 20:08
 48/54 anonim ***** válasza:

19 :33 vagyok ,húú sajnálom a szitut- de ez tényleg ilyen játszmás dolognak tűnik:s mi lett végül ? Te jól vagy? meg tudtátok beszélni ? v ott hagytad?


Ismerem ezt a helyzetet ha gondolod írhatsz priv. is, én egy évvel vagyok idősebb nálad.

2012. máj. 9. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/54 anonim ***** válasza:

necczoknit én is hanyagolnám, neccharisnyát meg magassarkúval kell felvenni, szoknyával.

Tudod, lehet, hogy ő jó ötleteket ad, mert el vagy tévedve ízlésileg, de akkor is ahogy tálalja a véleményét, az gyomorforgató. Pl. ha mondta volna, hogy jó ez is, de másik zoknival csinosabb lennél az mégsem bántó és lealázó.

Remélem, azóta elhagytad????

2012. máj. 10. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/54 A kérdező kommentje:

együtt vagyunk.

leültünk megbeszélni.

azt mondta tudja magáról, hogy féltékeny, nem akarja hogy ez minket tönkre tegyen, soha nem akar engem elveszíteni.

csak ez meg csak az...


és rájöttem: a párom már attól is rosszul van, hacsak rám néz egy másik férfi :(

2012. máj. 10. 21:55
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!