Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyám folyton egyértelmű...

Anyám folyton egyértelmű dolgokat kérdez és mérges ha úgy válaszolok neki. Miért baj ez?

Figyelt kérdés

Ilyeneket kérdez:

[link]


Meg haza jövök, erre : "Haza értél?"

És úgy fáraszt az ilyen... És akkor mondom, hogy "Neeem, nem értem haza, csak azt hiszed hogy itt vagyok..."

És akkor: "milyen válasz ez!?"

Miért van az hogy hülye kérdésre hülye válasz, és kiakad tőle, hogy hogy válaszolok?



2012. júl. 22. 18:06
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
35%
Mióta elterjedt ez a you don't say meme, divat lett még jobban szájalni a szülőkkel.
2012. júl. 22. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
81%
Kommunikálni próbál, mert érdekelné mi van veled. Te meg hisztis és tahó vagy vele, ezért baj.
2012. júl. 22. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
73%

Apám minden este benéz a szobámba, sötét van, az ágyamba fekszek, aludni próbálok, erre megkérdezi, hogy alszol?

Nálunk, amúgy fordítva szokott lenni, hazaérek, és egyből, megjöttél?

Én már nem foglalkozom az ilyen kérdésekkel, válaszolok rá, de nem flegmán.

2012. júl. 22. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
66%

Ne aggódj, ezeken én is kivagyok akadva.

Tőlem azt szokta:

Anya : Elhagytad a kulcsod?

Én: Igen, bocsánat.

Anya: Hol?


Meg otthoni telefonon felhív hogy..

Anya: Hazaértél?

Én: Igen. (ezt gondolom: nem baz..meg. a szomszéd vette fel az otthoni telefonunkat. :D)

2012. júl. 22. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
59%

legrégebbi sztorim

volt egy nem fogadott hívásom, rejtett számról

felhívom anyámat,hogy nem ő volt e

kérdezem,hogy: anya valaki keresett engem, nem te voltál??

erre visszakérdez,hogy: téged????


aszittemmmm meghalok..:Dazóta ezen nevetek.

2012. júl. 22. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
74%

Ez tipikus dolog:D


Ne légy vele szemtelen, válaszolj normálisan..közben magadban gondolhatsz bármit, de nem hiszem, hogy ezt kéne csinálnod:)

2012. júl. 22. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
51%
Nekem apám ilyet.Minden alkalommal,amikor eszek,ránéz a tányéromra nagy,gülü szemekkel és megkérdezi,hogy eszek?Qurva idegesítő,ilyenkor fel tudnám rúgni.
2012. júl. 22. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
60%
Ezek engem is baromira idegesítenek! Itthon mindenki ilyenekkel fáraszt engem, de nem direkt.. Nagggyon durván nyomják
2012. júl. 22. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
64%
Ilyenekre én hülye válaszokat adok de anyám veszi a lapot. Viszont figyeld meg, hogy te is kérdezel ilyeneket. Legalábbis én igen, és sokszor észre sem veszem.
2012. júl. 22. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
95%

Türelmetlen vagy anyukáddal.


Mi ketten élünk, tehát kettőnknek van kulcsa a lakáshoz. Hazaérek munkából, kulccsal bejövök, és megkérdezi, hogy "Kislányom, te vagy?" vagy "Hazaértél?"


Legyél vele türelmesebb. Vagy gondolj bele, milyen rossz érzés lenne, ha hazaérsz és le se sz.rna.

Én örülök, hogy megkérdezi tőlem, remélem, még sokáig fog olyan kérdéseket feltenni, amire egyértelmű a válasz.

2012. júl. 22. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!